bhbus.ba
June 08, 2024, 10:20:26 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 27   Go Down
  Print  
Author Topic: Hozić turist, Bugojno  (Read 120159 times)
ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #150 on: July 05, 2011, 16:15:29 »

odlicno su j uradili.ko bi rekao da je to taj bus...
Logged

mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #151 on: July 05, 2011, 19:14:43 »

Zaista su je sredili extra. Bila je ona zapećaćene nekoliko mjeseci dok je bila kod Hozića. Vozio sam se dva - tri puta u njoj, predobra je unutra. Sjedišta udobna i dosta prostora između njih, 8 stepeni mjenjač,...
Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #152 on: July 05, 2011, 23:41:44 »


svaki dan mostar bugojo.stvarno dobar i jak bus u voznji...
Logged

Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #153 on: July 06, 2011, 02:51:26 »

Bas mi je drago zbog njih da su se malo trznuli nek im je sa srecom Grin
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #154 on: July 06, 2011, 13:48:21 »

bas pricam jucer sa jednim forumasem kaze da je hozic isao u tursku da kupi 5 mercedesa trebali su mu doci u janurau a sad juli.pa mozda misli covjek januar 2012 godine.uglavnom nek im je sa srecom...
Logged

mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #155 on: July 06, 2011, 19:14:24 »

bas pricam jucer sa jednim forumasem kaze da je hozic isao u tursku da kupi 5 mercedesa trebali su mu doci u janurau a sad juli.pa mozda misli covjek januar 2012 godine.uglavnom nek im je sa srecom...
Izvini, ali dobra ti ova informacija Smiley
Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #156 on: July 06, 2011, 19:24:24 »

tako on meni kaze...ja cuo ja prenosim...
Logged

mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #157 on: July 06, 2011, 19:32:26 »

tako on meni kaze...ja cuo ja prenosim...
Ma znam, nisam tebi ništa rekao. Al fakat sam se nasmijao kad sam pročitao. A opet, ništa nije isključeno, pokrao je Špedicijaturist, doveo je do dna, tako da je sve moguče.
Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #158 on: August 01, 2011, 16:17:22 »

Logged

MART
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 519


KÄSSBOHRER SETRA


« Reply #159 on: August 02, 2011, 11:44:34 »

Pricali su mu vozaci i sin prie 4-5 godina da kupuje 5 MERCEDESA a od toga nista,pitanje za kolegu  kad niko iz BUGOJNA nije propa sa linijama kako to daje HOZICu propala linija MUNCHEN-BUGOJNO?
Logged

SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil
ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #160 on: August 02, 2011, 12:27:08 »

ne znam jel to tacno da mu je propala linija,mislim da je tu nesto drugo u igri.on je popunjen i na liniji za linz.a to sa linijom za munchen bolje ce ti pojasniti mirza....
Logged

MART
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 519


KÄSSBOHRER SETRA


« Reply #161 on: August 02, 2011, 12:38:12 »

Sta jest ova linija za LINZ je u povratku radila pauzu (bar prije) na OMV odma iza NP LUCKO i par puta smo se sretali tu i uvjek je bus bio vise od pola pun ako ne i pun,a sto se MUNCHENA tice SEJO i TAHIR (HOZICEVI vozaci) su po 4-5 ljudi vozili u MUNCHEN  a tako i nazad zato je po meni ta linija propala,cak su u zadnju nesto kombinirali sa ovom linijom za LINZ pa bi negdje u putu pretovarali ljude za MUNCHEN u nkog kombija i tako kombinirali al prica se da im je DRAGUN  na MUNCHENU dosata ljudi odnio...
Logged

SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil
mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #162 on: August 02, 2011, 19:53:28 »

Što se tiče linije za Munchen, tačno je to za kombinovanje s linijom za Linz. Najviše zbog ušteda. Kolikko znam izgubili su koncesiju na liniji za Munchen zbog tamo nekih drugih stvari (nije bitno sad kojih). A i karta je bila skuplja od recimo Livnobus-a, Draguna, Globtura,..
Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
MART
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 519


KÄSSBOHRER SETRA


« Reply #163 on: August 02, 2011, 20:18:31 »

Za kartu neznam al znam dje lose ljudi bilo,a isto tako znam da su jos neki privatnici vozili na HOZICEVE papire za MUNCHEN znaci daje svoje koncesije posjedova,sad koce znat ako mu je OPTIMA TOURS koperant a on zasmeta nekom vecem OPTIMINOM koperantu oviga smo iskljuce,to su samo nagadjanja kosto je bilo slucajeva sa tim koperantima sad dalije uredno placana koperaciju moze se samo pretpostavljat al to su njihove privatne stvari ...
Logged

SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil
mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #164 on: August 02, 2011, 23:30:47 »

Za kartu neznam al znam dje lose ljudi bilo,a isto tako znam da su jos neki privatnici vozili na HOZICEVE papire za MUNCHEN znaci daje svoje koncesije posjedova,sad koce znat ako mu je OPTIMA TOURS koperant a on zasmeta nekom vecem OPTIMINOM koperantu oviga smo iskljuce,to su samo nagadjanja kosto je bilo slucajeva sa tim koperantima sad dalije uredno placana koperaciju moze se samo pretpostavljat al to su njihove privatne stvari ...
Pa ovo "tamo neke stvari" se odnosil na te muljaže sa koncesijama. Wink ali nije bitno niti je ovo mjesto da se iznose takve stvari. Mada, kad smo već pokrenuli ovu temu da kazem da je bilo tu i zapljene autobusa kao i još nekih drugih stvari.
Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 27   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.053 seconds with 22 queries.