bhbus.ba
May 28, 2024, 21:47:09 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Go Down
  Print  
Author Topic: Hozić turist, Bugojno  (Read 119950 times)
ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #60 on: November 30, 2010, 10:07:31 »

pokusacu da ga uhvatim,radili su mu i motor u zadnje vrijeme...al eto ja ako budem u prilici da slikam slikacu...Smiley
Logged

mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #61 on: December 10, 2010, 19:01:23 »

Bugojnolines je firma od Hozićevog sina.
A sto se tiće samog Hozića, kolega amare, ako te vidi da slikas bit ćes zasut sa "rafalnim" psovkama i tome sličnim. Lično sam se uvjerio u to, u aprilu 2010. kada sam slikao zelenog Citya. Nisam mogao vjerovati da onake psovke čovjek može da izgovori.
« Last Edit: December 10, 2010, 19:11:21 by mirza » Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #62 on: December 10, 2010, 21:25:14 »

zato ja sve slike slikam bez blica,jer nezna se ko je kakve volje....
Logged

Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #63 on: December 11, 2010, 13:26:27 »

znam cuo sam za njega i njegovu tu furku Cheesy
Logged


transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #64 on: December 11, 2010, 23:33:44 »

zato ja sve slike slikam bez blica,jer nezna se ko je kakve volje....
znam cuo sam za njega i njegovu tu furku Cheesy

Ma papak ko papak...treba i njemu uzvratiti istom mjerom jer siledzija poznaje jedino silu i nista drugo.....
Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #65 on: December 12, 2010, 00:02:47 »

Cuj tako to gazda pred svojim putnicima haha stvarno smijesno, stvarno nikad covjeka nikad nisam vidio, niti mi je iko ista rekao, ali da je meni nesto rekao dekno bi ga sa necim da nebi znao gdje je, ovo nije prijetnja, samo ja kazem sta bi ja uradio na tvom mjestu...Opet kazem protiv gazde nemam nista, ni protiv ikoga, ovo govorim u globalu, da mi bilo ko kaze pa i najbolji prijatelj...
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #66 on: December 12, 2010, 00:24:05 »

Cuj tako to gazda pred svojim putnicima haha stvarno smijesno, stvarno nikad covjeka nikad nisam vidio, niti mi je iko ista rekao, ali da je meni nesto rekao dekno bi ga sa necim da nebi znao gdje je, ovo nije prijetnja, samo ja kazem sta bi ja uradio na tvom mjestu...Opet kazem protiv gazde nemam nista, ni protiv ikoga, ovo govorim u globalu, da mi bilo ko kaze pa i najbolji prijatelj...


to je taj "sloj" ljudi koji su stekli nesto u ratu i sad smatraju ko god pogleda u njih ili u njihovo "bogatstvo"  da ima nesto protiv njih i da im je "gluho bilo " zavidan sto oni imaju to sto imaju...ma fujj kreteni na koje ne treba trositi ni rijecni ni vrijeme
Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #67 on: December 12, 2010, 00:52:50 »

Ma neznam bogami sta bi ti rekao, kao prvo ja bih bio presretan, kad bi mi neko slikao autobus ili auto u gradu itd...Na taj nacin ima priliku da besplatno promovise firmu, ja bi pozvao na pice, porazgovarao malo itd, ali eto, nadam se da je Mirza trefio na los dan Gazde..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #68 on: December 12, 2010, 11:59:49 »

valjda se nadaš da mirza NIJE naletio kad je gazda imao loš dan...

Malo ste pretjerali sa tim udaranjem i to. Ako je čovjek takav, to njemu na obraz, ne treba se spuštati na njihov nivo. Forum jeste besplatna reklama za firme, i mi pišemo onako kako vidimo i uvijek će tako biti, svidjelo se nekom ili ne...
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #69 on: December 12, 2010, 22:47:27 »

evo nešto novo, to nismo imali a mislim da je njegovo

Logged


ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #70 on: December 13, 2010, 11:05:40 »

nisu normalni gdje ce ovo poslati,a ima ga i na 3 strani ja ga slikao....
Logged

Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #71 on: December 13, 2010, 16:51:21 »

ma cuo sam da je taj hozic gazda malo pocudan .... kakve je sve slao buseve u munchen ... pa ga par put policija gore uhvatila ... jednom prilikom je i setra isla u servis ... morali je srediti da ide dalje ...
Logged


coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #72 on: December 13, 2010, 19:08:56 »

ma cuo sam da je taj hozic gazda malo pocudan .... kakve je sve slao buseve u munchen ... pa ga par put policija gore uhvatila ... jednom prilikom je i setra isla u servis ... morali je srediti da ide dalje ...

Idu li te linije za Munchen i Linz? Koja ludost, da ovakva vozila voze, a onaj prelijepi City stoji Undecided
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #73 on: December 13, 2010, 20:41:46 »

Idu li te linije za Munchen i Linz? Koja ludost, da ovakva vozila voze, a onaj prelijepi City stoji Undecided

s tim se slažem

pa sa čime su inače osim setre vozili gore?
Logged


ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #74 on: December 13, 2010, 21:04:25 »

ne idu valjda vise te linije,ima za linz servis pa su mozda od njih uzeli,a hozic dobio zabranu.a tabla za munchen stoji u setri iza vozaca....
Logged

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.047 seconds with 22 queries.