bhbus.ba
April 26, 2024, 13:55:04 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 3 4 [5]   Go Down
  Print  
Author Topic: Upload slika za forum preko www.imageshack.com  (Read 21819 times)
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #60 on: October 20, 2014, 18:48:02 »

Klasika, reko bih, budite svjesni da će tako biti na svakome image host portalu, da će vremenom doći do toga da brišu starije fajlove/fotke, kako bi oslobodili novi prostor za nove fotke na serverima, naravno, brišu svim free user-ima, koji free upload-aju fotke na njihove servere, u mene nije niti jedna jedina izbrisana od trenutno 6.538 fotografija na mome imageshack.us profilu, naravno, zato što sam premium korisnik kod njih...
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #61 on: October 21, 2014, 00:53:18 »

Možda da pokušate sa http://bayimg.com/ jer sam optimista po pitanju njih i njihove memorije, imaju ogrome resurse servera i memorije na raspolaganju, odnosno oni su zapravo The Pirate Bay ekipa, između ostalog je i to jedan od njihovih projekata.
Te kod njih su svi free useri na bayimg-u,te kada upload-ujete svoju fotografiju, svaki puta morate unjeti REMOVAL CODE odnosno password/šifru koja se koristi za brisanje te Vaše fotke ukoliko dođe do toga da je želite nekada poslije izbrisati, dakle Vi odlučujete o svojim fotkama upload-anim na bayimg-u, niko drugi, barem je za sada tako na toj lokaciji :-D
Logged


Pages: 1 ... 3 4 [5]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.042 seconds with 21 queries.