bhbus.ba
April 25, 2024, 13:43:32 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1] 2   Go Down
  Print  
Author Topic: BHBus.net na društvenim mrežama (Facebook, Twitter ...)  (Read 10161 times)
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« on: January 05, 2011, 22:06:16 »

Zahvaljujući našem članu Adin_Zne, naš forum je predstavljen i na najpopularnijoj društvenoj mreži. Pozivam i sve članove našeg foruma da nam se pridruže i na FB.

Da vidite grupu, kliknite na slijdeći link

Cheesy
« Last Edit: December 03, 2011, 23:13:37 by Amar » Logged


Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #1 on: January 16, 2011, 12:24:35 »

Grupa ima 465 članova !¨ Smiley
Logged

Neoplan VIP Class
Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #2 on: March 06, 2011, 00:04:23 »

Bilo bi dobro napraviti stranicu na fb,bhbus net zato sto naprimjer ja nemogu uci u ovu grupu zato sto sam clan previse grupa,a u stranicu svi mogu uci....ako se slazete ja cu napraviti stranicu bhbus net..
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #3 on: March 06, 2011, 00:08:22 »

pa obriši jednu hahahaha nije na odmet... grupa je formirana ovako, i smatram da nema problema da i od sad bude ovako, jer je i dosad funkcionirala super
Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #4 on: March 06, 2011, 00:11:16 »

Ma jednom sam bio obrisao 10 stranica i nije mi htjelo uci u neku drugu...jedino mogu ju pratiti na drugom fb profilu..nisam ja rekao da grupa ne valja i da ne funkcionira nego sam rekao da nebi bilo lose napraviti i stranicu
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #5 on: March 06, 2011, 00:15:10 »

teško bi bilo okupiti opet svu raju, jer raja ne voli baš stalno te neke prelaze... Uostalom, Adin vodi grupu na fb i on odlučuje, a mislim da je i previše slika već postavljeno da se tek tako pređe sad na neku drugu opciju...
Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #6 on: March 06, 2011, 00:17:24 »

Ma dobro nema veze...
Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #7 on: March 06, 2011, 00:22:52 »

Moraš se isključit iz nepotrebnih grupa...i ja sam jedno vrijeme imao isti problem sve dok se jednom nisam natjerao i izlogovao se sa stotinjak bezveznih grupa Wink
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #8 on: March 06, 2011, 04:21:33 »

Sto se tice grupe, Adin je ispao veoma korektan te je i mene licno stavio kao osnivaca i administratora grupe, sto tako po meni i treba da bude. Jer ipak da nije tako poduzeo bi odredjene radnje i kontakiranjem tehnicke sluzbe FB omogucio ili da se ta grupa obrise ili da se prebaci na mene da imam ovlasti. Jer ta grupa predstavlja ovaj forum, iza kojeg ne stoji Adin i na kojem on neobavlja nikakve funkcije. Cak sta vise, vremenom je krsio pravila foruma da je taj clan i izbacen s foruma. Znaci trenutno on nema nikakve veze s forumom.

Sto se tice Stranice na FB, realizovati cu to u skorije vrijeme, jer to je normalno da pored grupe od nekog foruma ili portala ima i stranica za taj forum ili portal. Naravno da nece isti clanovi svi do jednoga biti i na grupi i na stranici, sto i ne treba tako da bude. Bitno je da i na jednom i na drugom ima clanova, jer na taj nacin reklamiramo i upoznajemo te clanove da ovaj forum postoji i da ga posjete ...
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #9 on: April 25, 2011, 11:03:47 »

Da samo dopišem malu obavijest...
Adinova grupa iz prvog posta je ugašena i osnovana je prava oficijalna fan page našeg foruma na facebook-u, čije rukovodstvo čini i rukovodstvo ovog foruma.

Link za BHBus.net na facebook-u

Pa ko voli nek izvoli Smiley

Vaš admin team.
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #10 on: October 29, 2011, 06:23:03 »

Promjenjena profil slika na našoj FB stranici

Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #11 on: December 03, 2011, 23:26:28 »


BHBus.net portal se odlučio i za ovaj potez, sada nas ima i na Twitteru, te Vas ovim putem informišemo da smo sada prisutni i na ovome poznatom social networku, te da Vi koji posjedujete profile na Twitteru ukažete Vaš vid podrške radu našeg BHBus.net Portala tako što će te se pridružiti na naš Twitter profil i početi nas pratiti... Očekujem u relativno kratkom periodu da dobijemo solidan broj Twitteraša koji nas prati. Hvala Vam unaprijed na ukazanoj podršci za naš trud i rad !

Naša link veza za BHBus.net Twitter profil : https://twitter.com/#!/BHBusnet
Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #12 on: December 03, 2011, 23:51:39 »

Baš kad sam to vidio na Facebooku, ja da se registriram na twitter, kad ono sjetim se da ga imam od prije.. Evo pratim vas i službeno  Smiley
Logged

Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #13 on: December 04, 2011, 00:45:29 »

Baš kad sam to vidio na Facebooku, ja da se registriram na twitter, kad ono sjetim se da ga imam od prije.. Evo pratim vas i službeno  Smiley
Svaka čast kolega, istinska podrška, nema većeg zadovoljstva meni kad ovako se susretnem sa situaciom da nas članovi poštuju, naš rad, trud, ideje, nekako mi je baš duša tad rahat, na mjestu. Vjerovatno zato i redovno gledam kako da Vam priredim nešto novo ovdje na BHBus.net kako bi to svaki puta osjećao iznova Wink
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #14 on: January 01, 2012, 10:32:09 »

Upravo osvježen izgled našeg Twitter profila...

Logged


Pages: [1] 2   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.041 seconds with 21 queries.