bhbus.ba
April 20, 2024, 00:41:57 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4 ... 40   Go Down
  Print  
Author Topic: Pitanja korisnika  (Read 111458 times)
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #15 on: August 17, 2011, 13:33:46 »

na ovom forumu se nikome ne zeli nanijeti zlo.Tako da ''aka'' ako vam se ne svida na ovom forumu,potrazite mjesto na nekom drugom...
« Last Edit: August 17, 2011, 13:36:19 by ecehajic » Logged

aka
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 54



« Reply #16 on: August 17, 2011, 13:38:16 »

na ovom forumu se nikome ne zeli nanijeti zlo.Tak oda ''aka'' ako vam se ne svida na ovom forumu,potrazite mjesto na nekom drugom...
Ko ovdje prica o zlu?!!!Ovo je samo dobronamjerna i konkretna kritika bila,sa ovakvim radom rastjeracete ljude koji mogu i znaju raspravljati o autobusnoj tematici!Malo pogledaj postove od pobrojanih clanova i svakom normalnom ce se uciniti smijesnim sta decki "skrabaju"!
Logged
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #17 on: August 17, 2011, 13:38:54 »

Pa ako si ti pametan, što ti ne napišeš koji pametan post ? Smiley
Logged

Neoplan VIP Class
aka
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 54



« Reply #18 on: August 17, 2011, 13:41:55 »

Pa ako si ti pametan, što ti ne napišeš koji pametan post ? Smiley
Pa ako imam sta pametno,ja i napisem za razliku od tebe i "jarana",sto se valjda takmicite u nabijanu broja postova.Drugacije sebi ne mogu objasniti to sto vi radite.Uostalom ja sam se obratio administraciji foruma,a ne tebi!
Logged
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #19 on: August 17, 2011, 13:44:21 »

Ja sam sa nabijanjem postova imao već, ajmo reć "problema", tako da mi to nije zanimljivo, i ovim završavam ovu "raspravu".
Uostalom tu je administracija, u kojoj je i The_Dubster, pa će oni vidjet šta će ... Wink
Logged

Neoplan VIP Class
aka
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 54



« Reply #20 on: August 17, 2011, 13:50:10 »

Ja sam sa nabijanjem postova imao već, ajmo reć "problema", tako da mi to nije zanimljivo, i ovim završavam ovu "raspravu".
Uostalom tu je administracija, u kojoj je i The_Dubster, pa će oni vidjet šta će ... Wink
Ti si kako znam bio trajno iskljucen sa foruma,ali i vracen(sto je jedinstven slucaj),i neka si sto se mene tice.Ponavljam ti,drzi se fotografija,a komentare samo citaj,pa za par godina se ukljuci u rasprave,i ti i nabrojani.Otjeraste bolan raju!!!Ovo nije bilo nista na licnoj osnovi,i nadam se da ces to tako i shvatiti Wink
Logged
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #21 on: August 17, 2011, 13:53:19 »

Znam druže, ali vidi ti jednu stvar, svako ima pravo da napiše šta on želi, tako da nije zabranjeno pisati kao što ti kažeš gluposti. Wink
A naravno da ću se držat fotografija, bojle to nego kao "neki", registruju se samo kako bi "prcali" narod.
Logged

Neoplan VIP Class
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #22 on: August 17, 2011, 20:40:49 »

Pošto sam prozvan, red je da kažem nešto i ja... Naravno pravo svakog člana koji postavi pitanje je da i dobije odgovor na isto.

Prvo, ti ne pišeš "ustav". Drugo, ja se ne sjećam da sam igdje u hajmo reći ozbiljnijoj temi na ozbiljan post odgovorio "hahahaha" ili samo stavio Smiley. Treće, ako napravim neki ispad, nije namjerno, svi imamo pravo na javno mišljenje (koje nije uvijek nužno tačno, jer svi griješimo). Ako vidim da je bus u drama lošem stanju ja ću to i napisati u temi. Naravno, vlasniku  se neće svidjeti, ali mi pišemo kako i jest. Ali i to je dobronamjerna kritika i to je palilo kod par vlasnika koji prate forum i koji su naše sugestije uvažili, da ih ne navodim sad...

Dalje, ti nemaš pravo nikoga da tjeraš odavde, jer i taj neko je došao svojom voljom, kao i ti, i mislim da nije u redu da nekome kažeš da razguli sa foruma.

Što se tiče konkretno mene, ja pokušavam da svakome uputim lijepu riječ, pa makar i članu koji napravi lošu sliku, al on ima NAMJERU da nešto napravi i ja to cijenim. Znam ljude koji ne cijene nikakvu sliku osim ako nije savršenstvo. Ovdje to ne ide... Ja cijenim i namjeru jer je ovjek POKUŠAO i ima volju da napreduje. Tačno je da sam pisao za slike koje su loše, "dobro je, samo nastavi" jer ljudima je drago da vide da se njihov trud kakav god on bio - cijeni. Nema člana na forumu koji mi se obratio za nešto a da je ostao uskraćen za odgovor. Znam i sam kako je kad se obratiš nekom a ne dobiješ ni ha ni hu. Tog ovdje nema, barem ne kod mene. Sa svakim gledam da imam prijateljski odnos, kao i čitav forum, jer mi svi ovdje činimo jednu malu zajednicu. Al hej, u svakom žitu ima kukolja...

Naravno, i ja sam par puta izvalio teške gluposti u modelima, Bože moj, desi se, ili zbog nepažnje, ili brzine ili jednostavno neznanja. Priznajem da ne znam sve. To što sam moderator ne mora značiti da ZNAM SVE O SVEMU, naprotiv, ja sam tu jer sam Amarov čovjek od povjerenja i jer pomažem da forum funkcionira. Dakle moja pozicija nije uvjetovanja mojim znanjem o busevima, nego drugim kvalitetima. Ako se članovima ne sviđa kako radim, neka naprave temu, iznesu prijedlog o mojoj smjeni, nek dobro potkrijepe i ja ću otići ako su u pravu, nije problem.

Cijenim to što si iznio, i dijelom si u pravu što jest jest, al shvati da ovdje nije uslov da se mora ZNATI SVE pa da budeš član, pa je logično da ima članova koji lutaju tu i tamo, između ostalih i ja sam sam nekad takav. Ali tu smo valjda da pomognemo jednu drugim, a ne da se podj******o i optužujemo... Upravo je "vruća" tema o onoj Setri 400 - zar VI poznavaoci svega niste mogli u dva posta objasniti da to nije spomenuti model, nego taj i taj, zbog tog i tog? Al ne, lahko je napasti... Malo razmislite i vi... Ako ne želite pomoći, meni je žao... Al nam ne trebaju ni vaša sranja ni optužbe...

I za kraj, potpisujem cehajicev post - ako vam se ne sviđa ovdje, Bože moj, ima još sajtova Wink
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #23 on: August 17, 2011, 21:20:53 »

Pratim forum od samog pocetka i ne mogu se nacuditi administraciji,prije svega Amaru i Kilometru kako dopustaju pojedinim clanovima da pisu onakve nebuloze i gluposti.Bit cu konkretan,ja bih "ustavom" zabranio The Dubsteru,Adin zne,Mihael,Benjo i ima ih jos,da bilo sta komentarisu!Njihovi komentari tipa "hahahaha" samo diskredituju forum i prave od njega sprdacinu.Dajte ljudi uozbiljite se ili potrazite sebi nekakav drugi forum za zafrkanciju!Ovdje se ipak radi o vrlo skupim "igrackama" da bi neko trpio vase ispade i izljeve neznanja!Citajte i sutite!!!!

Druže ja sam administrator, a ne moderator, tako da moj zadatak nije toliko da pratim i brišem te komentare, moj primarni zadatak ovdje na bhbus jeste da ja održajem da ovo sve sa tehničke strane funkcioniše i fercera u najboljem redu. Isto tako kilometar nije moderator koji je za to zadužen da prati te stvari. Ostali tim moderatora itekako dobro obavlja svoj posao i ja na njihov posao nemam riječi, to što se dopuštaju u nekoliko komentari tipa hahaha itd... je po mom mišljenju ok, ipak je ovo forum, ovdje smo mi istomišljenici članovi, volimo ovo, tu se družimo, zabavljamo, ovo je napravljeno da sebi upotpunimo dan i da nas ovo koliko toliko učini sretnijim u našoj svakodnevnici... Nije ovo posao i kancelarija, da mora biti sve po PS, zato predlažem da se malo ohladiš a i ostali, opustite se i uživajte...
Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #24 on: August 17, 2011, 22:54:12 »

al shvati da ovdje nije uslov da se mora ZNATI SVE
Ja kad sam ovdje došao nisam znao bleknit npr. Neoplan N116 Cityliner Platnium Edition.
Isto tako nisam znao slikavati, pa sam kako tako nekako naučio.. Tako da,ja sam shvatio da svi ovdje pomažu jedni drugima, pa druže Aka, mislim stvarno da ovo nije forum za vrijeđanja. Hvala Bogu, ima tu i vrijeme za šalu, meni nesmeta ako netko komentira neku sliku ili nešto sa ''hahahaha'' ili slično tomu. Meni ne smeta što si mene spomenuo. Dapače, ja sam isto sto puta napisao u pogrešnu temu pa su me upozorili i nisam više radio. Tako da, nije ovo forum za svađu, i neću više ništa pisati u ovu temu u vezi ovoga.
Logged

Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #25 on: August 18, 2011, 09:51:51 »

Ja sam sa nabijanjem postova imao već, ajmo reć "problema", tako da mi to nije zanimljivo, i ovim završavam ovu "raspravu".
Uostalom tu je administracija, u kojoj je i The_Dubster, pa će oni vidjet šta će ... Wink
Ti si kako znam bio trajno iskljucen sa foruma,ali i vracen(sto je jedinstven slucaj),i neka si sto se mene tice.Ponavljam ti,drzi se fotografija,a komentare samo citaj,pa za par godina se ukljuci u rasprave,i ti i nabrojani.Otjeraste bolan raju!!!Ovo nije bilo nista na licnoj osnovi,i nadam se da ces to tako i shvatiti Wink

Ja lično sam odlučio da ga ponovo vratim na forum, odnosno odobrim mu pristup. Razlog tome, Adin_Zne je i dalje nakon dobivanja trajnoga bana, i dalje slikao uveliko autobuse i slao ih nama na FB a i jedno vrijeme je molio The_Dubstera da postavlja njegove neke slike, što je Dubster i radio za uslikane autobuse koje nismo imali, premijere itd... Ja sam uvidio da je moguće da je shvatio svoju pogrešku, a da se uveliko trudi da je radom i materijalom ispravi i da mu dam, posljednju, ali baš posljednju šansu, ukoliko prekrši neko pravilo foruma opet i ja ga budem banovao, tada će stvarno biti ban. I pokazalo se da Adin itekako doprinosi svojim fotografijama. Što se tiče njegovih postova, i na njih je suzdržan i nije nepotrebno blebetalo kao što je nekada bio. Moguće je da ponekad napiše neki post, koji nekima predstavlja nepotrebni komentar ili šta već, ali kao što sam naveo u svome postu prije ovoga, ovo nije zatvor, ovo je forum za opuštanje i uživanje...

Ako ima ko za mene još nekih pitanja, komentara, kritika itd... neka napiše ovdje, rado ću odgovoriti prokomentarisati...
Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #26 on: August 29, 2011, 20:46:32 »

Evo isto se desilo jednom forumašu kao i bussolineru. Amare, član ''Truckie Teo'' je zaboravio email i lozinku s kojim je prijavljen na forum pa te molim da mu pošalješ na FB lozinku i mail.
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002049248002 Njegov profil.
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #27 on: August 29, 2011, 20:48:19 »

Amar je malo u stisci sa vremenom, al čim vidi ovo, biće sređeno, pa nek se malo momak strpi Smiley
Logged


man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #28 on: August 31, 2011, 12:24:36 »

Evo jedno pitanje za titule na forumu:
Kako ide rang, mislim kao ide rang po broju postova jer sam viđao razno razne podjele od razno raznih članova.
Logged
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #29 on: August 31, 2011, 13:50:44 »

Evo jedno pitanje za titule na forumu:
Kako ide rang, mislim kao ide rang po broju postova jer sam viđao razno razne podjele od razno raznih članova.

imaju rangovi negje napisani ali neznam tacno temu...
Logged

Pages: 1 [2] 3 4 ... 40   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.044 seconds with 21 queries.