bhbus.ba
July 02, 2024, 11:41:40 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 98   Go Down
  Print  
Author Topic: Road, Lukavac  (Read 388836 times)
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #1230 on: July 25, 2013, 00:16:15 »



Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Samardzic
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 27



WWW
« Reply #1231 on: July 26, 2013, 13:06:39 »

Evo pitanje za nekoga iz Roar-a. Vidim da imate jedan ili više ovakav n 316 neoplan, pa me zanima da li ste vi sredili ove luminatore kod sebe...?! Pozdrav
Logged
VDL
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 264



« Reply #1232 on: July 26, 2013, 13:49:35 »

Ovde nema nikoa na BhBus forumu nikog iz Road-a .Imas na prvoj stranici br. telefona ,nazovi i upitaj . LP Cheesy
Logged
damir fido
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 2.350



« Reply #1233 on: August 02, 2013, 17:35:52 »



Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1234 on: August 03, 2013, 14:19:09 »

Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #1235 on: August 19, 2013, 13:18:53 »



Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Semir
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.701



« Reply #1236 on: August 19, 2013, 21:23:05 »

Na more se ove godine išlo sa Enesom i Garom (Legendom) Cheesy





A danas slikan veoma rijetki Cityliner


Logged

Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #1237 on: August 20, 2013, 01:16:09 »

AS Lukavac.

Logged

ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #1238 on: August 21, 2013, 03:26:34 »

Logged

damir fido
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 2.350



« Reply #1239 on: August 21, 2013, 08:23:19 »

Na prevozu radnika Gikil.

Logged
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #1240 on: August 21, 2013, 11:26:45 »

Tuzla, 19.8
Logged

Semir
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.701



« Reply #1241 on: August 25, 2013, 09:34:20 »

Ovaj je skoro sređen farban presvučena su mu sjedišta unutra pa evo da vidite malo kako izgleda i s vana i unutra




Logged

Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #1242 on: August 25, 2013, 12:08:02 »

Od dvanaestog do dvadeset trećeg augusta družio sam se sa firmom Road Lukavac na jednom prelijepom putovanju iz Sarajeva u Tursku (Bursa, Konya, Istambul). Ovo je bilo jedno od mojih najljepših iskustava u životu a tome su uveliko doprinijeli odličan autobus kojeg nam je firma Road stavila na raspolaganje a još više odlična posada koju su sačinjavali vozači Refik i Hajrudin. Prvi put da se provozam i u Neoplan Tourlineru, a ujedno je ovo i jedan od najmlađih i najboljih autobusa u kojima sam se vozio. Pohvalio bih dobar audio-video sistem, klimu i posebno odličan bežični mikrofon koji može šetati po cijelom autobusu.

A vozači su opet posebna priča. Ljubaznost, susretljivost, komunikacija, bogami i strpljivost, i još mnogo njih - sve su to osobine koje krase Refku i Hajru. Refko je inače zadužio Tourlinera otkako je nov stigao u firmu, a Hajro duži crvenu Setru, mislim da je 211 ili 212 HD. Lijepo je vidjeti kako vozač vodi računa o autobusu kojeg duži i ponaša se prema njemu kao da je njegov vlastiti. Mislim da Refko i Hajro pripadaju upravo toj ozbiljnijoj grupi vozača. Vrijedno je spomenuti i to da na putovanju od oko 4500 km nisam čuo nijednu lošu riječ od njih niti spajanje "j i b" a znamo kako neki vozači časte putnike sa različitim bezobraštinama. Pohvalno je i to što ni Refko ni Hajro nisu pušači, što je naravno jako lijepa osobina za vozača. Po Turskoj su nas provlačili kroz iglene uši, a sve to uz neviđenu smirenost i profesionalnost i još sve to znaju okrenuti na šalu. U tih dvanaest dana koje su proveli sa nama Refko i Hajro nisu se zatvorili u sebe već su ostvarili odličan i blizak odnos sa nama putnicima (grupa studenata). Spavali su gdje smo mi spavali, jeli s nama, posjetili neke znamenitosti s nama itd itd... Ono što se kaže, imaju i stas i glas i sve ostalo što krasi jednog vozača. Obojica prate forum, pa im i ovom prilikom želim zahvaliti na odlično obavljenom poslu uz želju da se nekad u budućnosti opet vozim s njima... Refko, Hajro svaka vam čast!!  Wink













Evo i legendi:





« Last Edit: August 25, 2013, 12:13:21 by Kassbohrer » Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #1243 on: August 28, 2013, 16:41:23 »

Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1244 on: August 28, 2013, 20:08:10 »

Od dvanaestog do dvadeset trećeg augusta družio sam se sa firmom Road Lukavac na jednom prelijepom putovanju iz Sarajeva u Tursku (Bursa, Konya, Istambul). Ovo je bilo jedno od mojih najljepših iskustava u životu a tome su uveliko doprinijeli odličan autobus kojeg nam je firma Road stavila na raspolaganje a još više odlična posada koju su sačinjavali vozači Refik i Hajrudin. Prvi put da se provozam i u Neoplan Tourlineru, a ujedno je ovo i jedan od najmlađih i najboljih autobusa u kojima sam se vozio. Pohvalio bih dobar audio-video sistem, klimu i posebno odličan bežični mikrofon koji može šetati po cijelom autobusu.

A vozači su opet posebna priča. Ljubaznost, susretljivost, komunikacija, bogami i strpljivost, i još mnogo njih - sve su to osobine koje krase Refku i Hajru. Refko je inače zadužio Tourlinera otkako je nov stigao u firmu, a Hajro duži crvenu Setru, mislim da je 211 ili 212 HD. Lijepo je vidjeti kako vozač vodi računa o autobusu kojeg duži i ponaša se prema njemu kao da je njegov vlastiti. Mislim da Refko i Hajro pripadaju upravo toj ozbiljnijoj grupi vozača. Vrijedno je spomenuti i to da na putovanju od oko 4500 km nisam čuo nijednu lošu riječ od njih niti spajanje "j i b" a znamo kako neki vozači časte putnike sa različitim bezobraštinama. Pohvalno je i to što ni Refko ni Hajro nisu pušači, što je naravno jako lijepa osobina za vozača. Po Turskoj su nas provlačili kroz iglene uši, a sve to uz neviđenu smirenost i profesionalnost i još sve to znaju okrenuti na šalu. U tih dvanaest dana koje su proveli sa nama Refko i Hajro nisu se zatvorili u sebe već su ostvarili odličan i blizak odnos sa nama putnicima (grupa studenata). Spavali su gdje smo mi spavali, jeli s nama, posjetili neke znamenitosti s nama itd itd... Ono što se kaže, imaju i stas i glas i sve ostalo što krasi jednog vozača. Obojica prate forum, pa im i ovom prilikom želim zahvaliti na odlično obavljenom poslu uz želju da se nekad u budućnosti opet vozim s njima... Refko, Hajro svaka vam čast!!  Wink













Evo i legendi:







EH ovo je i jedan od ciljeva foruma: Da putnici, zbog kojih prevoznici i postoje, mogu izraziti svoje mišljenje i iskustva o pojedinim prevoznicima. Eh sad kakvo je to mišljenje, dobro ili loše, prevoznik mora odreagovati kako god. Ako je dobro znači da u tom segmentu i dalje radi tako, a ako je loše, ima uvid u ono što mora da popravi kako bi zadržao putnike...

Drago mi je da se Road još jednom pokazao u najboljem svjetlu Cheesy
Logged


Pages: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 98   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.079 seconds with 21 queries.