bhbus.ba
April 29, 2024, 07:21:12 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Go Down
  Print  
Author Topic: ecehajic  (Read 23078 times)
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #60 on: September 15, 2011, 21:03:13 »

hvala svima na cestikama,da ga docekam i dogodine u ovakvoj i boljoj atmosferi...Smiley
Logged

flatić
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 1.181


flatić


« Reply #61 on: September 16, 2011, 17:15:06 »

E idemo li sutra u Poljice na otvorenje dzamije da poslikamo to malo
Cheesy
Znam dje je praking saznao sam
Cheesy
Logged

The Doctor
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #62 on: October 04, 2011, 11:39:33 »

za neko vrijeme bi mogli ja i flatic da napravimo jednu reportazicu.a volili bismo se upoznati sa nasim tomom.naime idemo u posavinu a onda i do zagreba pa cemo nociti najvjerovatnije noc dvije,i da nam pokaze zagreb kao grad,a sutra sam u zenici pa ako neko zna gdje su dobri cevapcici da se najedem dobro...Wink
Logged

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #63 on: October 04, 2011, 12:49:46 »

za neko vrijeme bi mogli ja i flatic da napravimo jednu reportazicu.a volili bismo se upoznati sa nasim tomom.naime idemo u posavinu a onda i do zagreba pa cemo nociti najvjerovatnije noc dvije,i da nam pokaze zagreb kao grad,a sutra sam u zenici pa ako neko zna gdje su dobri cevapcici da se najedem dobro...Wink

Kolega di si ti to tocno u Posavini, jel to negdje kod mene u susjedstvu ili?
Logged
mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #64 on: October 04, 2011, 19:04:18 »

za neko vrijeme bi mogli ja i flatic da napravimo jednu reportazicu.a volili bismo se upoznati sa nasim tomom.naime idemo u posavinu a onda i do zagreba pa cemo nociti najvjerovatnije noc dvije,i da nam pokaze zagreb kao grad,a sutra sam u zenici pa ako neko zna gdje su dobri cevapcici da se najedem dobro...Wink
moja preporuke je ćevabdžinica "BEŠLIĆ" Smiley Jel vas to Fazlija vodi na ZEPS?
Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #65 on: October 04, 2011, 19:45:56 »

msm da bismo trebali ici do orasja,a ne ne vodi nas fazlija vec idemo mi skolski....;)bit ce iz bugojna najmanje 5 autobusa pa izvolite slikati ko se nadje u prisustvu...Wink
Logged

Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #66 on: October 04, 2011, 22:26:12 »

msm da bismo trebali ici do orasja,a ne ne vodi nas fazlija vec idemo mi skolski....;)bit ce iz bugojna najmanje 5 autobusa pa izvolite slikati ko se nadje u prisustvu...Wink
Kad ćete biti na GP Brod?
Logged

ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #67 on: October 04, 2011, 22:32:32 »

ma to su tek pregovori da idemo,imamo jos destinacija na koje bi trebali otici,ali posto smo zagreb vec jednom zaobisli,red bi bio da im sada dodemo u posjet.znaci jos nista od toga svako zeli da im dodemo u posjet,imamo poziv i iz istambula pa sad gdje da idemo to cemo tek da odlucimo...,;)
Logged

Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #68 on: October 04, 2011, 22:34:35 »

ma to su tek pregovori da idemo,imamo jos destinacija na koje bi trebali otici,ali posto smo zagreb vec jednom zaobisli,red bi bio da im sada dodemo u posjet.znaci jos nista od toga svako zeli da im dodemo u posjet,imamo poziv i iz istambula pa sad gdje da idemo to cemo tek da odlucimo...,;)
Ako budete đe tako išli, odmah mi javi kad da vas čekam na GP Brod(naravno ako budem mogao)
Logged

tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #69 on: October 10, 2011, 01:23:11 »

za neko vrijeme bi mogli ja i flatic da napravimo jednu reportazicu.a volili bismo se upoznati sa nasim tomom.naime idemo u posavinu a onda i do zagreba pa cemo nociti najvjerovatnije noc dvije,i da nam pokaze zagreb kao grad,a sutra sam u zenici pa ako neko zna gdje su dobri cevapcici da se najedem dobro...Wink
Ja se radujem svakom susretu, bilo bi mi drago.... Ispričavam se što nisam ranije pročitao post, nadam se da to već niste obavili te da ću par dana prije posjete biti obavješten putem pp... te pokušati i s matom nešto dogovoriti, što više to bolje Wink Ako želite neke  prijedloge vaših destinacija u ovom dijelu, molim vas da me kontaktirate na pp... za zagreb, također imamo stručnjaka, ali u mojoj pratnji heheh xD

p.s. Samo vas molim da to ni u kojem slučaju ne bude idući vikend tj. srijeda - utorak/srijeda kada sam na poslovnom putu na Jadranu Wink
« Last Edit: October 10, 2011, 01:26:29 by tomo » Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #70 on: November 10, 2011, 21:05:29 »

ponovio sam se novim aparatom,slike nesto kasnije....Wink
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #71 on: November 10, 2011, 21:22:04 »

ajde nek je sa srećom i puno slika Cheesy

A slike ćemo sačekati Cheesy
Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #72 on: November 10, 2011, 21:36:56 »

ponovio sam se novim aparatom,slike nesto kasnije....Wink
Neka je sa srećom, i neka što bolje služi... O kojem fotiću se radi? Wink
Logged

ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #73 on: November 10, 2011, 22:02:23 »

Aparat o kojem sam govorio je SMENA8,godina proizvodnje 1971,meni ce sluziti samo kao muzejski primjereak.







Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #74 on: November 10, 2011, 22:33:16 »

a ja mislio da je nesto novo hahahahahaha
Logged


Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.035 seconds with 20 queries.