bhbus.ba
March 29, 2024, 10:14:19 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 6 7 [8]   Go Down
  Print  
Author Topic: Redovne linije BiH - Njemačka  (Read 83080 times)
coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #105 on: September 18, 2015, 20:25:52 »

Jedino ide Centrotrans i ne znam gdje ide Globtour, a Kantic ide na Orasje ili Samac, ali cini mi se da Hamburg ide na Orasje
Logged
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #106 on: September 18, 2015, 21:48:39 »

neznam dal  smiju ulazit u Bosanski Brod na  stanicu , ako ne Dodji  do Benzinske pumpe  NADA  tu  staje  CTS uzima putnike , ja neznam gdje  se karte uzimaju
Logged

Loox
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 4



« Reply #107 on: September 19, 2015, 11:17:53 »

A koja kompanija nudi jeftinije karte?
Logged
Benjo(ReTours)
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 713



« Reply #108 on: September 19, 2015, 17:24:56 »

Ide ReTours, Centrotrans i Kantic.... pa sad kako hočeš. Imaš linije Utorkom u 17 sati iz Sarajeva ( mada trenutno taj Dan ne rade ) i imaš Subotom isto u 17 sati iz Sarajeva.... tamo kod tebe su negdje oko 22 sati. A za Kantiča samo tačno znam da idu Četvrtkom ujutru za Hamburg, isto iz Sarajeva. Pozdrav Smiley

Hvala na odgovoru.Kako se kreću cijene?I po tvom mišljenju sa kojim je najkonfornije?Dali bi htjeli stati u Brodu da me pokupe?
Malo su pitanja glupa,ali prvi put hoću ovako da putujem.
Cijene su ti ja mislim identicne.... RT i CTS imaju iste Cijene jer voze oboje za Touring/ Eurolines. Sad ovisi jel kupujes '' jedno smjernu Kartu '' ili  '' povratnu Kartu '' !!!! Povratna je naravno jeftinija i izadje te negdje oko maximalno 160€, a u jednom Smjeru je negdje oko 130€. Ovisi Druze Cheesy , jel gledas da brze stignes i prodjes bez nekih Presjedanja, onda idi sa CTS- om ili RT- om. A ako hoces da se provozas sa Setrom '' Serije 500 '' sa Panorama Krovom itd. onda idi sa Kanticem Tongue ( ali nije Garantirano da ce biti takav kad bi ti isao ). Sto se tice Ulazka u Autobus nemas Problema, jer kad kupis Kartu na Autobuskoj Stanici, bit ces registrovan Putnik, i Vozaci ce te po Dogovoru pokupiti ( bil to bilo na granicnom Prelazu '' Bos. Brod '' ili kod neke Pumpe u Okolini, nije bitno ). Nadam se da sam ti mogao pomoci i zelim ti u svakom Slucaju Sretan Put Cheesy
« Last Edit: September 19, 2015, 17:31:30 by Benjo(ReTours) » Logged

BHBus.net prvi portal o autobusima u BiH
coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #109 on: September 19, 2015, 20:46:15 »

Prvo, nemas gdje presjedati jer ta linija Kanticeva za Hamburg ide posebno, ne ide uopste istom trasom kao druge linije za Njemacku. Drugo Kantic stize dosta brze na toj liniji jer ide na Passau. Problem je sto Kantic ne ide na B.Brod
Logged
Loox
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 4



« Reply #110 on: September 20, 2015, 13:24:14 »

Hvala Vam na odgovorima.Meni je bitno stići malo brže.Kako sam skontao rutu Kantića ide preko Doboja i Orašja,što su mi uglavnom "blizu" gradovi. Mislim da sam našao cijenu Centrotransa,da je oko 240KM.
Meni je potrebna jednosmjerna,jer imam prevoz za nazad.
Samo je još ostala najjeftinija solucija. Smiley
Logged
Pages: 1 ... 6 7 [8]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.022 seconds with 20 queries.