bhbus.ba
April 28, 2024, 08:08:29 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4 ... 13   Go Down
  Print  
Author Topic: Auto commerce, Gornji Vakuf-Uskoplje  (Read 46583 times)
flatić
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 1.181


flatić


« Reply #15 on: May 16, 2011, 09:46:51 »

Logged

The Doctor
mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #16 on: May 18, 2011, 10:43:51 »

Prodaju Mana što su kupili od Putnika Bugojno, ima oglas na Piku.
Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
jozip
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 499



« Reply #17 on: May 19, 2011, 18:02:59 »

MAN ispred garaze auto comerca 


Uploaded with ImageShack.us
Logged

BRIŠNIK BUS TOMISLAVGRAD
***** putujte sa najudobnijim autobusom......
Široki Brijeg-Innsbruck
jozip
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 499



« Reply #18 on: May 20, 2011, 21:06:08 »

Evo TAM-a ispred osnovne škole:



« Last Edit: May 20, 2011, 23:15:12 by Mustafa YJM » Logged

BRIŠNIK BUS TOMISLAVGRAD
***** putujte sa najudobnijim autobusom......
Široki Brijeg-Innsbruck
mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #19 on: May 20, 2011, 23:27:21 »

HVALA Jozip.
Ovaj TAM je ex "Putnik" Novi Travnik. Kupio ga drugi suvlasnik Špedicijaturista 2004. Ubačen je Mercedesov motor 260 KS. Odavno nisam vidio ovaj autobus, ali bi rekao da je limarija počela naveliko hrđati.
« Last Edit: May 20, 2011, 23:30:52 by mirza » Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #20 on: May 20, 2011, 23:48:23 »

HVALA Jozip.
Ovaj TAM je ex "Putnik" Novi Travnik. Kupio ga drugi suvlasnik Špedicijaturista 2004. Ubačen je Mercedesov motor 260 KS. Odavno nisam vidio ovaj autobus, ali bi rekao da je limarija počela naveliko hrđati.
mozda ce neko reci da nisam upravu,al jednu noc sam slucajno sjedio i gledao na cestu kad ono oovaj tam ide jedno 10 km/h,i pokusa da ga preslta pa nece,i tako je malo vozio okrenuo se i vratio.bus bi se mogao dovesti u solidno stanje,al koliko vidim po ovoj cesti gdje ja zivim ovaj bus je prosao 2 do 3 puta...
Logged

mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #21 on: May 21, 2011, 00:13:05 »

HVALA Jozip.
Ovaj TAM je ex "Putnik" Novi Travnik. Kupio ga drugi suvlasnik Špedicijaturista 2004. Ubačen je Mercedesov motor 260 KS. Odavno nisam vidio ovaj autobus, ali bi rekao da je limarija počela naveliko hrđati.
mozda ce neko reci da nisam upravu,al jednu noc sam slucajno sjedio i gledao na cestu kad ono oovaj tam ide jedno 10 km/h,i pokusa da ga preslta pa nece,i tako je malo vozio okrenuo se i vratio.bus bi se mogao dovesti u solidno stanje,al koliko vidim po ovoj cesti gdje ja zivim ovaj bus je prosao 2 do 3 puta...
Moguće je. Ubačen je mercedesov mjenjač zajedno s motorom pa je ugrađen i prekidač kao kod kamiona. Jednom sam išao ovim busom u Travnik i što Ćehajić kaže, jedva je uzašao uz Komar. Cijelo vrijeme tokom vožnje vozač je škljocao tim prekidačem, ali autobus je jedva išao. E sad možda to nema veze s tim prekidačem ali...
Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #22 on: May 21, 2011, 04:28:21 »

HVALA Jozip.
Ovaj TAM je ex "Putnik" Novi Travnik. Kupio ga drugi suvlasnik Špedicijaturista 2004. Ubačen je Mercedesov motor 260 KS. Odavno nisam vidio ovaj autobus, ali bi rekao da je limarija počela naveliko hrđati.
mozda ce neko reci da nisam upravu,al jednu noc sam slucajno sjedio i gledao na cestu kad ono oovaj tam ide jedno 10 km/h,i pokusa da ga preslta pa nece,i tako je malo vozio okrenuo se i vratio.bus bi se mogao dovesti u solidno stanje,al koliko vidim po ovoj cesti gdje ja zivim ovaj bus je prosao 2 do 3 puta...
Pa druže većina buseva se može dovesti u veoma solidno/dobro stanje, i da se onda može duži vremenski period isti koristiti... I to nije problem danas, sređivanje busa... Većinom je problem kod prevoznika što ne sređuju svoje autobuse onaj finansijski, jer mogu se busevi srediti i dovesti u dobro stanje, ali za to trebaju pare, kako bi se to omogućilo, a to ono većinu uvijek škripi i grebe, jer većina nema sredstava za to, a ima i onaj manji dio prevoznika koji imaju sredstva ali neće, ne žele da ulažu u održavanje sređivanje svojih vozila, jer više vole zadržati kod sebe novce u privatnom džepu i lijepo se provoditi u privatnome životu, a ovaj poslovni svijet i život, nije toliko takvim bitan, ne osvrću se na tu stvar o zadovoljovanja svojih putnika, sigurnosti istih, itd itd ... Ali tako je kod nas i u zemljama oko nas većinom u svim oblastima poslovanja, ne samo u prevozničkom, nadati se samo tome da će doći vrijeme kada će doći do promjene i neće biti kao do sada, nego će to ići u veoma pozitivnijem i boljem smjeru i onda će sigurno od toga biti i veće koristi i stanja svakodnevnice, ekonomskog stanja države pa nadalje ...
Logged


jozip
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 499



« Reply #23 on: May 21, 2011, 15:39:57 »

sve sto ste rekli u pravuu steee on svaki dan  ma ne idee visee od 40 ama bass nikadd a zadnji dio busa je malko vise zahrdan ali bice uskoro slika od ovog busa i fiata ili iveca neznam kako se tocno zove bus,i dafa.pozdrav
Logged

BRIŠNIK BUS TOMISLAVGRAD
***** putujte sa najudobnijim autobusom......
Široki Brijeg-Innsbruck
mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #24 on: May 21, 2011, 17:50:51 »

sve sto ste rekli u pravuu steee on svaki dan  ma ne idee visee od 40 ama bass nikadd a zadnji dio busa je malko vise zahrdan ali bice uskoro slika od ovog busa i fiata ili iveca neznam kako se tocno zove bus,i dafa.pozdrav
Ne znam ni ja kako se taj minibus pravo zove. Imala je i Špedicijaturist istog, ali je isječen prošle godine. Sječam se da je imao ispod šajbe pločicu na kojij je pisalo CARVIN.
Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
jozip
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 499



« Reply #25 on: May 21, 2011, 18:09:27 »

je tako pise  i na ovom ali na zadnjom dijeluuu autobusaa i sa druge strane ivecooo ili fiat nisam siguran ali provjerit cuu i bit ce slike a odredite kako se zove.pozz
Logged

BRIŠNIK BUS TOMISLAVGRAD
***** putujte sa najudobnijim autobusom......
Široki Brijeg-Innsbruck
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #26 on: June 25, 2011, 09:48:30 »

Logged

ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #27 on: August 17, 2011, 21:01:21 »

Bugojno-Kupres tacno mjesto slikanja je Porice

i ovdje link jer sunce zeznulo sliku
http://img691.imageshack.us/img691/2895/p8140230.jpg
Logged

ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #28 on: August 26, 2011, 02:40:12 »

Logged

flatić
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 1.181


flatić


« Reply #29 on: September 08, 2011, 15:34:47 »



Danas u kvaru na a.s bugojno i ljudi iz livno busa ga opravljaju
Cheesy
Logged

The Doctor
Pages: 1 [2] 3 4 ... 13   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.044 seconds with 20 queries.