bhbus.ba
June 08, 2024, 10:02:31 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28   Go Down
  Print  
Author Topic: Mix-Comerc, Bihać  (Read 116983 times)
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #345 on: December 09, 2014, 01:11:20 »

I danas Setra u pola četiri ode za Kladušu, vidio sam je izdaleka, tako da sve nekako počinjem sumnjati da će biti ta prinova.. Fb profil Mix commerc mi je odgovorio da se kupuje novi bus ali za liniju Sanski Most - Linz, i da je u pitanju Neoplan.. e sad može neko pomisliti da ja ovdje "talamburam" bezveze, ali stvarno sve informacije koje iznesem su iz prve ruke i nisu puka nagađanja. Ako je tako, neka im je sa srećom, a mi ćemo još neko vrijeme sa Setricom za Kladušu..
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
the hicme
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.906



« Reply #346 on: December 09, 2014, 01:40:37 »

Isto tako sam i ja dobio informaciju, još uvijek razmatraju koji tačno model Neoplana uzimaju

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Logged
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #347 on: December 09, 2014, 02:00:16 »

Sejo meni kaze da ce u paketu nesto uzet pa... Inace zelim mu brz oporavak od povrede oka popravljajuci setru.
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #348 on: December 14, 2014, 21:39:45 »

sinoć u Vogošći ispred hotela Sunce
Logged


Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #349 on: December 25, 2014, 11:50:13 »

Znate šta ljudi, dosadilo mi je više raspitivati se kad će doći novi bus, kakav će biti, za koju liniju itd itd.. Nakon nekoliko lažnih informacija sve ostalo postaje sumnjivo.

I sinoć Setra za Kladušu, temperatura joj skače, dosipaju joj vodu, kasni se, pate se i vozači i putnici. Kakva je to firma koja pola godine kupuje jedan autobus, a svako zna pričati kako dobro ide posao, kako ima putnika, kako se zarađuje.. Abazović, Murić, Izan, Džebić, Ilidža prevozi, svi oni mogu kupiti dobra vozila i to još da im
 stoje u garaži parkirani većinom za vanredne, a Mix pravi skoro 800 km dnevno, 4000 km sedmično, 16000 km mjesečno, i tako 6 mjeseci u godini, sa vozilom starim 20 godina koje jednostavno počinje ispuštati dušu na ovako zahtjevnim linijama, neka je Setra, al je stara 20 godina!!!!

Respektovao sam ovu firmu, ali mi počinju polako padati u očima, izgleda da je većina prevoznika ista, bitno je strpati putnika u autobus i uzeti pare, a kako će se taj putnik osjećati sljedećih sedam sati je manje bitno...
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #350 on: December 25, 2014, 18:55:03 »

Pa ako ima posla ne znam zasto su prodali 2 EOSa, MANa SU i Stara, Setru 300 ?
Logged

Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #351 on: December 25, 2014, 19:05:50 »

To sam rekao generalno za sve firme, većina pričaju da ima posla a realnost govori drugo...

Ma više me boli briga, ako hoće nek prodaju i ovu Setru i nek nabave Sanosa ili TAM-a (uz dužno poštovanje) i nek voze liniju Kladuša - Sarajevo sa njima, jaki smo mi putnici, izdržaćemo!!!  Angry Angry Angry
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
archy
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 204



« Reply #352 on: January 03, 2015, 21:30:56 »

Ne j...nas niko..odavno,to je jasno itekako, zato ja idem iz Bihaca sa Lions Coach-em EEV...(cts) a oni nek nabave sta hoce,a evidentno je da je komfor nikakav sa njima u zadnje vrijeme,a ipak rentabilna linija je u pitanju,tu su neke druge stvari u pozadini.Ja postujem to,ali ipak...ako se ne da covjeku "drzati" ,nek proda linije ko sta je prodo Globtouru, cujem da ce i "Linz" prodati, tako ovdje naci kooperanta tipa nekog privatnika sa CTS-om i nek dijele "krenu", inace za Linz trazi covjek 300000E...
Logged
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #353 on: January 03, 2015, 23:37:57 »

Ma ima tu još puno neispričanih priča..

Evo jučer mi priča prijatelj koji je putovao s njima za Kladušu u utorak, i kaže da su stigli tek u 2-3 sata ujutro u Kladušu, znači nekih 4 sata kašnjenja, kaže da je bio neki kvar, ne znam šta je bilo u pitanju. I onda se nisu nikako ni vraćali u Sarajevo, a sutradan je bilo dosta putnika koji su željeli putovati za Kladušu, i ja sam bio jedan od njih, došao sam na stanicu, i lik mi reče da nema autobusa za Kladušu, ja se razljutio, kako nema svi voze svi rade, putnika preko glave, krenula raja kući na novu godinu, a nema linije.. e jbg.. mogao je bar Centrotrans poslati autobus, ionako su u kooperaciji, ali uvidio sam da je ta njihova kooperacija samo na papiru, a u stvarnosi imaju bezbroj propusta. I morao sam noćiti u Sarajevu i tek sutradan 1. januara u pola dva za Bihać, i mogu reći da sam doputovao ko gospodin sa gospodom vozačima i u dobrom autobusu.

A Mixovi vozači svako malo leže pod autobusom, gledam ga nedavno na stanici prije polaska, čovjek u kravati leži pod autobusom.. nema smisla ne izgleda to lijepo nikako u očima nas putnika. Umjesto da bude gospodin, on se zavlači ko mačka ispod. pa mora kad je bus star 20 godina, na ovim hladnoćama otkazuju i novi autobusi, a kamoli ovako stari.. Ne vidim ja nas putnike nigdje, baš ko kakva stoka, samo uzmi pare od nas, i boli te briga kako ćemo se osjećati tokom putovanja.. mnogo sam razočaran. al zaista mnogo mnogo....
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
archy
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 204



« Reply #354 on: January 04, 2015, 00:39:58 »

Upravu si kolega dragi,previse je to dobra linija, i duga da bi bila tako "surova". Cinjenica je da se Velika Kladusa ne cijeni 5 %. Ovaj post nema veze sa politikom,odmah da se ogradim,prvenstveno mislim na rutu cca 500km u jednom pravcu i ipak zavidan broj putnika. S druge strane Mix je "popustio" skroz, a CTS bas i ne daje paznje koliko bi trebao,npr. da vise Coach-eve salju. Sve u svemu,ako ovako potraje nece valjati. Sto kazes, bas ko da smo svi idioti...ccc. Iskreno ja bi vozace kojima je "prekipilo" poslo kuci i njih i knjizicu,ima mladjih sto jedva cekaju da unesu radosti i putnicima koji su tromi (mozda kad i kafu da ponude). CTS ima fine raje,mada su i oni sirovi poprilicno, kud ces dalje kad Ibro prica,kako je na Ripcu "nasuko" Sky-a sa ljetnim gumama,uostalom bio si sudionik istog cirkusa. Shocked
Logged
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #355 on: February 02, 2015, 17:19:46 »

Danas veliko iznenađenje na liniji za Veliku Kladušu!!! Pošto je počeo mjesec februar, to znači da Mix narednih mjesec dana preuzima ovu liniju. Očekivao sam kakvu prinovu najavljenu još prije nekoliko mjeseci ali sam vidio jednu prelijepu Setru 215 HD sa prelijepom šemom - balončićima po cijelom busu...prelijepo 
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #356 on: February 02, 2015, 18:21:57 »

Je li ova sto imaju samo rađena malo ili?
Logged

Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #357 on: February 03, 2015, 00:13:14 »

Vidim prijatelju da nisi shvatio moj post, ne zamjerim ti.. to je više bilo onako ironično, dugo se čeka ta prinova koja nikako da dođe, pa me opet "iznenadila" danas Setra 215 HD.. ista ona od prije u istom stanju.. i dalje će putnici za Kladušu putovati u 20 godina starom vozilu, bar još neko vrijeme.. jbg
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #358 on: February 03, 2015, 12:19:15 »

Nije losa 215hd, samo koje drugo vozilo ide na liniju, ako sam shvatio idu svakodnevno?
Logged
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #359 on: February 03, 2015, 12:53:42 »

Idu radnim danima, i ide samo Setra 215 HD...
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.06 seconds with 21 queries.