bhbus.ba
March 29, 2024, 08:14:46 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Poll
Question: Koji je vaš omiljeni proizvođač?
Setra - 56 (41.8%)
Neoplan - 40 (29.9%)
Mercedes - 11 (8.2%)
MAN - 14 (10.4%)
Volvo - 7 (5.2%)
Ostali (Navedi u odgovoru) - 6 (4.5%)
Total Voters: 133

Pages: 1 [2] 3 4 ... 25   Go Down
  Print  
Author Topic: Neoplan vs. Setra vs. Mercedes vs. MAN vs. ... ?  (Read 77179 times)
coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #15 on: February 06, 2011, 16:32:18 »

Setra, Setra i opet Setra! Jednostavno u svemu najbolja.

Tacno tako, ko tvrdi suprotno vjerovatno se nikad nije vozio u Setri  Wink
Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #16 on: February 06, 2011, 17:03:00 »

Ja se nemogu odluciti nikako, svaki autobus ima svoju prednost, npr man ima svoje vlastite motore a i cijena mu nije napahuna, udoban je manje vise, setra je jako udobna moglo bi se reci ne poderiv bus, ali cijena joj je masna, sto se tice neoplana, imaju nevjerovatan dizajn, najbolji od svih autobusa, ali isto tako cijena...Mercedes, Volvo odlicna auta, stvarno nemoguce ih je svrstati, ali sigurno Man, Neoplan, Setra, Mercedes su najveci proizvodjaci autobusa...
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #17 on: February 06, 2011, 17:23:50 »

MAN bi bio sjajan i niko ga ne bi pljuvao da ima manje sjedišta, vozači su njima jako zadovoljni, samo što je za putnika jako loš Wink
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
mody_kick
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 824



« Reply #18 on: February 06, 2011, 17:36:00 »

Ja se nemogu odluciti nikako, svaki autobus ima svoju prednost, npr man ima svoje vlastite motore a i cijena mu nije napahuna, udoban je manje vise, setra je jako udobna moglo bi se reci ne poderiv bus, ali cijena joj je masna, sto se tice neoplana, imaju nevjerovatan dizajn, najbolji od svih autobusa, ali isto tako cijena...Mercedes, Volvo odlicna auta, stvarno nemoguce ih je svrstati, ali sigurno Man, Neoplan, Setra, Mercedes su najveci proizvodjaci autobusa...
Ne mogu reci da je Setra skupa, nego je samo skuplja od ostalih. Sta je sam Setrinim dizajnom, sta hvali Mercedesovim motorima!?
Logged
mody_kick
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 824



« Reply #19 on: February 06, 2011, 17:37:58 »

MAN bi bio sjajan i niko ga ne bi pljuvao da ima manje sjedišta, vozači su njima jako zadovoljni, samo što je za putnika jako loš Wink
Sto se tice vozackog mjesta, jos nikad nisam cuo da je ijedan vozac koji je vozio Setru rekao nesto lose.
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #20 on: February 06, 2011, 17:42:36 »

MAN bi bio sjajan i niko ga ne bi pljuvao da ima manje sjedišta, vozači su njima jako zadovoljni, samo što je za putnika jako loš Wink
Sto se tice vozackog mjesta, jos nikad nisam cuo da je ijedan vozac koji je vozio Setru rekao nesto lose.

Pa da, Setra je svakako odlična o njoj nema potrebe trošiti riječi, ali govorim da je MAN loš isključivo zbog sjedišta a u svemu ostalom je prilično dobar.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #21 on: February 06, 2011, 18:37:23 »

Dobra je Setra u području turistiškog prevoza, ali man je neprikosnoven po pitanju gardskog prevoza. Provjeren dizajn, dobra tehnika, visok procenat zadovoljnih putnika su jedni od dokaza za moje tvrdnje, a to se tiče ovoga citirat ću:" ko tvrdi suprotno nikad se nije vozio u Setri" ne slažem se!!!
« Last Edit: February 06, 2011, 18:41:14 by man 464 » Logged
coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #22 on: February 06, 2011, 19:41:18 »

Dobra je Setra u području turistiškog prevoza, ali man je neprikosnoven po pitanju gardskog prevoza. Provjeren dizajn, dobra tehnika, visok procenat zadovoljnih putnika su jedni od dokaza za moje tvrdnje, a to se tiče ovoga citirat ću:" ko tvrdi suprotno nikad se nije vozio u Setri" ne slažem se!!!

U turistickom saobracaju Setra nema konkurenciju, za gradski nisam ekspert, ali primjecujem da je na zapadu Citaro dosta populariniji od Mana.
Morate shvatiti turisticki Manovi nisu nikakvi autobusi, ako vec gledate samo ustedu, onda uzmite bolje Temsu Safari nego Lions Coach... Jeb... autobus ako posle 10 sati izadjes ko slomljen iz Njega, tvrdim da je Setra 315UL iako nije turisticki autobus putniku ugodnija za voznju nego Lions Coach
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #23 on: February 07, 2011, 19:19:32 »

evo jedna slika za ove teme - kombinacija Neoplan-Isuzu-Setra-Isuzu-Neoplan Smiley
Logged


stf_petar
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 286


« Reply #24 on: February 07, 2011, 19:25:26 »

setra
Logged
anel-hr
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 23



« Reply #25 on: February 07, 2011, 22:35:48 »

Setra u svakom slučaju. Posebno serija 300 koja je genijalna, od dizajna, udobnosti pa do motora.




Pozdrav iz Zagreba
Anel-hr
Logged

Setra u srcu!
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #26 on: February 11, 2011, 11:41:51 »

meni je setra najbolja,i na ovoj slici je putnikova najbolja koliko vidim...
Logged

Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #27 on: February 13, 2011, 18:45:47 »

Svatko ima svoje mišljenje. Meni je 9700 zvijer i dizajnom i voznim osobinama. A svaki autobus je groblje ako se ne održava bio to Volvo,Setra,MAN,MB ili bilo koji drugi Wink
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #28 on: March 15, 2011, 21:29:13 »

čisto da se zna


a evo i slika koja to potvrđuje Cheesy
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #29 on: March 15, 2011, 21:36:37 »

hahaha....oplakah Grin
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Pages: 1 [2] 3 4 ... 25   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.053 seconds with 22 queries.