bhbus.ba
June 29, 2024, 05:55:21 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Go Down
  Print  
Author Topic: Viena Tour, Lončari  (Read 130217 times)
Manuelito
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 19


« Reply #75 on: June 07, 2011, 00:13:30 »

večina naših prijevoznika krpa gume raznim alatima, tako da nije ni čudo da se ovo događa, dok nažalost jednog dana neče doči do saobračajne nezgode
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #76 on: June 07, 2011, 12:04:20 »

Sumnjam da je peh, vjerojatno štede na gumama pa voze sa ćelestonkama  Grin

Mislim, voziš srednjoškolce i to još u Setrama 400 na trulim gumama...nešto ne mogu vjerovati u tu priču.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #77 on: June 07, 2011, 17:49:01 »

Ma nesmije niko van BiH izaci sa nekim nazovimo ih "lijevim gumama" mislim na proizvodjace, a kamoli sa trulim...
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
borislav
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 740



« Reply #78 on: June 08, 2011, 12:43:52 »

Oni da nemaju para za gume nebi vozili setre serije 400.
Logged

SETRA THE BEST
bussoliner
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 303



« Reply #79 on: June 08, 2011, 13:32:08 »

Ja sam cuo kad su vozili medicinsku skolu da je u Hrvackoj pukla jedna guma,stavio je rezervnu,posle je u Italiji pukla druga guma,morali su ici uzimati novu,policija je dosla kaznihla ih oko 300e zato sto nisu smjetu tu stati gdje su stali neznam i posle im je pukla jos jedna guma

jedna u Hrvackoj pukla,pa u Italiji dvije odjednom ..
A ne znam zasto bi nekog kaznila policija ako je u kvaru na bilo kom mjestu,a bus je bio na SOS parkingu pored auto puta,tako da nista od kazne..
A ujutru su stigle iz Brckog nove 4 gume na felgama,koje su postavljene ..

Neznam stavrno,ovo sam cuoo od momka koji je bio u autobusu,tako on prica

A koji je to momak ..?  Smiley
Pa bio sam i ja u autobusu, i najbolje znam sta i kako je bilo ..  Wink
Logged
bussoliner
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 303



« Reply #80 on: June 08, 2011, 13:35:40 »

Sumnjam da je peh, vjerojatno štede na gumama pa voze sa ćelestonkama  Grin

Mislim, voziš srednjoškolce i to još u Setrama 400 na trulim gumama...nešto ne mogu vjerovati u tu priču.

Pa duboka je sara bila,ali .. ..  Smiley
Logged
bussoliner
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 303



« Reply #81 on: June 08, 2011, 13:36:33 »

Ma nesmije niko van BiH izaci sa nekim nazovimo ih "lijevim gumama" mislim na proizvodjace, a kamoli sa trulim...

Ma ko to druze jos gleda..  Ne gleda niko ni kakva je guma a kamoli proizvodjaca ..
Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #82 on: June 08, 2011, 16:26:18 »

Gledaju svabe, austrijanci.. Jesi li gledao onaj klip sa Livno bus..e onako ti je svima, to znam iz vl. iskustva...I ko bi jos rizikovao radi par hiljada maraka, koje ce dati u dva puta u godini.. Svakome je cilj da odrzi ugled firme..Pravi primjer toga kako se ugled narusio jest slucaj Buce danas Zeni tours...

a evo ti jos jednog dokaza
centrotransu isključen man lajns top coach zbog neispravnosti prošlog vikenda u njemačkoj. ne znam tablice ali probat ču doznati
« Last Edit: June 08, 2011, 16:29:06 by Setra 417 HDH » Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
bussoliner
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 303



« Reply #83 on: June 08, 2011, 21:47:31 »

Gledaju svabe, austrijanci.. Jesi li gledao onaj klip sa Livno bus..e onako ti je svima, to znam iz vl. iskustva...I ko bi jos rizikovao radi par hiljada maraka, koje ce dati u dva puta u godini.. Svakome je cilj da odrzi ugled firme..Pravi primjer toga kako se ugled narusio jest slucaj Buce danas Zeni tours...

a evo ti jos jednog dokaza
centrotransu isključen man lajns top coach zbog neispravnosti prošlog vikenda u njemačkoj. ne znam tablice ali probat ču doznati

ok to si u pravu ..
Mislio sam na pozaku iz BiH ..
Logged
ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #84 on: June 15, 2011, 11:58:05 »

viena po meni ima jedan od boljih voznih parkova.sve su im skoro nova vozila,i jos perfektno odrzavana....
Logged

ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #85 on: June 15, 2011, 12:11:13 »

u voznom parku ja msm da je greska u vezi jetlinera.posjeduju samo jednog,kojem je promjenjena maska i ofarban nanovo...tako da mislim da se onaj sa starom maskom treba izbrisati...
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #86 on: June 15, 2011, 18:11:04 »

ja sam skoro vidio u Sarajevu potpuno bijelog jetlinera i čini mi se natpis Viene na vratima, a kroz par dana sam vidio i ovog sa šemom, pa sad... Mislim da bussoliner zna odgovor na ovo
Logged


ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #87 on: June 15, 2011, 18:13:54 »

ja sam skoro vidio u Sarajevu potpuno bijelog jetlinera i čini mi se natpis Viene na vratima, a kroz par dana sam vidio i ovog sa šemom, pa sad... Mislim da bussoliner zna odgovor na ovo
moguce,jer ja tamo kad sam gledao slike u vp vidio sam da su slike istog jeta.koliko se ja sjecam...
Logged

bussoliner
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 303



« Reply #88 on: June 16, 2011, 16:42:48 »

ja sam skoro vidio u Sarajevu potpuno bijelog jetlinera i čini mi se natpis Viene na vratima, a kroz par dana sam vidio i ovog sa šemom, pa sad... Mislim da bussoliner zna odgovor na ovo
moguce,jer ja tamo kad sam gledao slike u vp vidio sam da su slike istog jeta.koliko se ja sjecam...

Imaju dva ..
jedan ima vrata na sredini,a drugi iza zadnje osovine ..  Wink
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #89 on: June 16, 2011, 20:52:38 »

ovaj sa vratima iza zadnje osovine - jel moguće da je prefarban u bijelo i da je dobio noviju sa 3 kockasta fara?
Logged


Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.063 seconds with 21 queries.