bhbus.ba
May 02, 2024, 00:31:01 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 73 74 [75] 76 77 78   Go Down
  Print  
Author Topic: Chat tema  (Read 244185 times)
Semir
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.701



« Reply #1110 on: June 10, 2015, 17:30:54 »

Profesionalac smiri doživljaje
Logged

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #1111 on: June 11, 2015, 16:28:14 »

Ajd se jos potucite tko ce sta staviti... Grin Grin
Valjda se moze procjeniti sto valja a sto ne valja od slika, a Dani ti komotno mozes staviti one slike za koje ti mislis da si bolje napravio od bilo kojeg kolege u Sarajevu, ako ne u samu temu, onda imas prozivođace pa tamo stavi Wink
Logged
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #1112 on: June 11, 2015, 17:05:40 »

Profesionalac smiri doživljaje

Ako cemo o profesionalnosti, nisam, da imam profi aparat mozda bi se i trudio i ucio da budem, al sto se tice slikanja, nista lose nemislim, slike su ti kvalitetne 100%, al brate kad ja corav, moram tako rec, mogu vidit sta mi je u kadru, mos se i ti potrudit. Nista ja lose nemislim, Boze sacuvaj.

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
damir fido
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 2.350



« Reply #1113 on: June 11, 2015, 21:25:38 »

Profi aparat kosta nekoliko hiljada eura Grin (zj....bi jarane)al za ovu vrstu slikanja on i ne treba,mogu se korektne slike ove vrste napraviti i sa dosta jeftinijim aparatima,sto i dokazujemo.Sto se tice Sarajeva,velika vam je guzva bila,koliko sam primijetio autobusi su bili parkirani tik jedan iza drugog u kolonama koje su bile medjusobno udaljene jedna od druge.....e sad ne znam tacno(mozda cak i metar,dva) al mislim da je tesko i vama bilo sve to bas uvijek kvalitetno uslikati.Jednostavno NEMA MJESTA.A puno se moralo odraditi posla,dosta vas je bilo vec u startu umorno od puta,tako da sve u svemo,dobro je.A sto se tice ko ce koju sliku prvi postaviti.Pa niko ne zna kakva je slika u nekog drugog,tako da uvijek neko mora biti prvi,kakva god bila.Al sigurno je bilo boljih slika.Pa dobro,ako neko smatra da je njegova slika kvalitetnija,neka se prekrsi dogovor,pa nekja je postavi Smiley Vjerovatno ih nema puno pa to nece uticati na prenatrpanost.Samo se ne svadjajte.Ja sam na ovom i slicnim forumima da pobjegnem od loših vijesti sa raznoraznih portala,ponekad nervoznih jarana,raznoraznih pametovanja,od svog posla gdje sa svijetom radim a znate kako je sa svijetom :-.I još da  mi se vi svadjate ovdje.A odradili ste super posao.
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1114 on: June 11, 2015, 21:36:57 »

nek priča dani šta hoće, ali ja sam zadovoljan kako je posao odrađen s obzirom koliko nas je bilo.

kad se sjetim ranijih Bleiburga ili Buna, pa koliko duplih slika, momci su iz Sarajeva ispoštovali dogovor skoro pa maksimalno Cheesy
Logged


dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #1115 on: June 11, 2015, 21:40:18 »

Ma drug niko se ne svadja

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #1116 on: June 11, 2015, 21:56:12 »

Sto se tice Bleiburga, nikad nije bilo duplih slika, jer izuzev 2011.godine sam ja uvijek sam bio tam, a i te 2011. kad je Tomo isao su te duple svedene na minimum...A Damir je sve objasnio - dakle ako clan misli da ima bolju (al stvarno) sliku, pa neka ju postavi.
Logged
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #1117 on: June 11, 2015, 22:12:25 »

Ma nije meni bit da postavim, neg ak ti je vec zasmeto drugi bus, sto stavljas ako nisi usliko kako treba, ima neko drugi-nemoram bit ja, stavit ce

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #1118 on: June 11, 2015, 23:35:15 »

Damire podržavam te, ja sam uvijek za dogovor, predložio sam da jedan slika sa jedne strane, drugi sa druge, treći skraja itd, i tako bi svako bio zadovoljan, međutim ispalo je da se uvijek ja pravim pametan za sve, i šta sad ja mogu.. Mislim ovo nema veze sa mnom, ali tamo sam mogo biti i ja

Sto se tice Bleiburga, nikad nije bilo duplih slika, jer izuzev 2011.godine sam ja uvijek sam bio tam, a i te 2011. kad je Tomo isao su te duple svedene na minimum...A Damir je sve objasnio - dakle ako clan misli da ima bolju (al stvarno) sliku, pa neka ju postavi.

80% buseva koje ste vi ove godine poslikali u Bleiburgu, Frukec je ponovno postavio iz Krapine Grin
« Last Edit: June 12, 2015, 00:57:26 by makljen1123 » Logged

Setra S 417 HDH !!!

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #1119 on: June 12, 2015, 08:06:26 »

Tupsone - jel ti mozes nesto shvatiti - ove i prosle godine sam ja SAM bio u Bleiburgu, nije Tomo isao, a kao drugo Frukec nije bio na istom mjestu i isao za mnom i slikao bus, nego je bio nekih 200injak km istocnije, te je s drugog mjesta slikao buseve koji su se vracali, a to ti nije isto... Ovdje se pricalo o slikanju buseva na jednom mjestu iz istog kuta... Da si ti isao u Sarajevo vec bi digao frku, kako su svi stavili slike, a samo ti ne...
Logged
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #1120 on: June 12, 2015, 12:44:09 »

Ok.

Ne bi digao frku postavio bi svoj slike što imam i boli me uvo..
Logged

Setra S 417 HDH !!!

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1121 on: June 13, 2015, 20:46:07 »

Nisam znao gdje tačno  ovim, pa neka ga ovdje:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6sKwwCG4k8k[/youtube]

Nedavno smo i pisali na portalu o njemu: http://www.bhbus.net/zivotna-prica-djecaka-iz-kultnog-filma/

Pratite nas i naše objave na zvaničnom BHBus Youtube kanalu: https://www.youtube.com/channel/UCOeDVyjZuriwevz-IrWUkvg
Logged


dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #1122 on: June 24, 2015, 20:53:09 »

Vako, mene ne zanima da li vozac koji je prvi potpisan na nalogu  ima vece ovlasti od onog koji je drugi potpisan hahaha
Marko nezamjeri, al nemgu se prestat smijat

Drugari, sigurno je neko od vas isao u Srebrenicu, kakva je procjedura, jel se moram najaviti nekome ko organizuje prijevoz, il se samo pojavim na polasku.
Da se razumjemo, tamo ce sigurno jos clanova bit, al da znate ja ne idem da slikam, jer mi je nekako, neznam, nemam odgovarajucu rjec da kazem, slikat na dzenazi i tako tuznom mjestu

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #1123 on: June 24, 2015, 21:09:22 »

Tipa može li puniti gorivo usput, pa može li odvesti autobus na pranje u praonu kad dođe na odredište bez saglasnosti vozača br. 1 i slične stvari, na to sam mislio
Logged

Setra S 417 HDH !!!

ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #1124 on: June 24, 2015, 21:35:32 »

Kakva su to pitanja marko? Malo logički razmišljaj, ako će goriva nestati ili ako je u blizini pumpa na koju se ima popust,a pri tome još nema dovoljno goriva normalno da će stati i nasuti. A za pranje autobusa ako njemu nije mrsko da ga opere onda nema problema.
Logged

Pages: 1 ... 73 74 [75] 76 77 78   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.06 seconds with 20 queries.