bhbus.ba
April 20, 2024, 15:36:29 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 [3]   Go Down
  Print  
Author Topic: GP Zenica - Prošlost i stare slike  (Read 17001 times)
Citaro
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 70



« Reply #30 on: September 05, 2015, 22:22:06 »

Ne, zar ima neko ko je fotografisao nešto i da i sada ima pri tome fotke. Zaboravio sam izvor napisati, izvor je fotografija objavljena u "Našoj riječi" u kontekstu određenoga sadržaja i pri tome se malko izvinjavam, jer nisam baš nešto stručan u postupcima objave fotki. Nema potrebe da je brišete (ako namjeravate jer fotka je ekstra) jer sam u komentaru naveo izvor, i pri tome da dodam da vi ili neko ažurirate vozni park: Izbriše Daf-a (bijeli, više puta sam napominjao koji) u temi Gradski prijevoz, i da dodate novi Graf Stift u vozni park teme Zenicatrans - prijevoz putnika. Lijep pozdrav!
Logged
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #31 on: September 05, 2015, 22:37:12 »

Aha ok, morao sam pitati, jer se u ovu temu mahom postavljaju slike koje su preuzete sa neta. S druge strane, po kvalitetu slike se može zaključiti da nije baš tako davno napravljena, pa sam pomislio da si je ti imao na filmu pa je skenirao. Nema problema nikakvih, neće se ništa brisati pošto si ispao fer i naveo izvor Cheesy Hvala za invormacije oko voznog parka, to ćemo riješiti u skorije vrijeme.
Logged

Setra S 417 HDH !!!

Pages: 1 2 [3]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.041 seconds with 20 queries.