bhbus.ba
April 29, 2024, 03:01:13 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Go Down
  Print  
Author Topic: GPS Sarajevo - Crna hronika  (Read 47674 times)
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #30 on: March 25, 2014, 19:24:59 »

Dabogda mu kuću izlupali, k*eten zaostali, gledaj, j*bo ga život više, još mi se čini da je ovo broj 7 koji je nedavno napravljen nakon što je isti bio slupan od strane zaostalih maloumnika,.
Logged
GRAS
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 208



« Reply #31 on: March 25, 2014, 19:28:16 »

Je*o majku pa moze li ijedan idiot u gradu zaobici nasa vozila? I to bas svaki put strada novo vozilo jbt.... koje smo mi selo postali...
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #32 on: March 25, 2014, 20:26:01 »




iskreno ja bi više volio da je bijes iskaljen na vozacu ovog kombija koji je kreten debil idiot hulja od čovjeka..naplacuje kartu penzionerima GRASa , šmeka kolege, pravi smicalice, psuje preko stanice  a istovremeno šuruje sa klošarima i džeparošima sa Sedrenika...ma obično smeće od čovjeka. Namjerno necu da kazem ime i prezime jer će me MODERATORI opomenuti
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #33 on: March 25, 2014, 20:28:42 »

Jel' stvarno bio "taj" vozač... ? Poznato mi je, inače vazda neki belaj sa njim...

Vozač sa 854, davno je to bilo reče da ga je prijavio zbog karata... kad je radio na Podhrastovima...
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #34 on: March 25, 2014, 20:32:18 »

da bio je Muamer Abaz kretenčina .....prijavio je jednog finog čovjeka poštenog kolegu prijeratno vozača Ismeta Japalaka koji je više nego omiljen kod putnika gdje god je radio.... ali kakogod bilo Ismet je bio i ostalo gospodin a Abaz je papak rođen papak mora i krepati...
Logged
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #35 on: March 25, 2014, 20:44:41 »

Najbolje bi bilo da Gras počne postavljat kamere u svoje autobuse, i jednu gore naprijed kod šofera, tako da snima cijeli tok vožnje, kad dodje do kakvog incidenta imaš sve fino snimljeno i to je to..ovo više nema smisla.
Logged

man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #36 on: March 25, 2014, 20:46:54 »

Svojevremeno je 854 imao kamere postavljene, ali to se završilo na tom vozilu, čak je i u njemu poskidano.
Logged
fakebus
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 263


Gras


« Reply #37 on: March 25, 2014, 20:49:18 »

kao sto je  transformers rekao kreteni i seljacine i dok se ne izbace iz gras-a nema napretka nego samo belaja! njemu je rod haris dž. sto radi 410 na komercijali isto tako neprijatan i odvratan...
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #38 on: March 25, 2014, 21:19:08 »

Ja sam davno rekla da je kupovina minibusa totalno debilna investicija. Roll Eyes

Ovi novopečeni kreteni koji su se naselili u Sarajevo posredstvom ratnih dešavanja,isključivo mogu da zahvale Radovanu Karadžiću i Ratku Mladiću što su dogamizali do istog.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #39 on: March 25, 2014, 21:38:22 »




iskreno ja bi više volio da je bijes iskaljen na vozacu ovog kombija koji je kreten debil idiot hulja od čovjeka..naplacuje kartu penzionerima GRASa , šmeka kolege, pravi smicalice, psuje preko stanice  a istovremeno šuruje sa klošarima i džeparošima sa Sedrenika...ma obično smeće od čovjeka. Namjerno necu da kazem ime i prezime jer će me MODERATORI opomenuti


Moj dragi drug,dotično klizište od idiota smatra da isključivo će riješiti problem razbijanjem auta,i njemu nanijeti direktnu štetu zbog njegovog tupog ponašanja.
A zapravo je suprotno,ostaviće izmaltretirane tj-žrtve dotičnog da nemaju prevoz,a dotični će i dalje raditi.

Ali nećemo da zaboravimo da je to mentalitet jako primitivnih i zaostalih ljudi.

Dakle s ovim,nije izašao u prvi plan stvarni teror mizernog vozača,već debilizam zatucanog idiota koji je nesposoban rješavati probleme na civilizovan način.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #40 on: March 26, 2014, 07:58:58 »

kao sto je  transformers rekao kreteni i seljacine i dok se ne izbace iz gras-a nema napretka nego samo belaja! njemu je rod haris dž. sto radi 410 na komercijali isto tako neprijatan i odvratan...

nisu oni ba nikakav rod nego je brat od Harisa njegov partner na vozilu....
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #41 on: March 27, 2014, 14:50:21 »

Quote
http://www.avaz.ba/vijesti/sarajevo/pajserom-demolirao-gras-ov-minibus

Incident na liniji Park - Sedrenik - Rogina
Pajserom demolirao GRAS-ov minibus


Nepoznati mladić jučer oko 16.30 sati pričinio je veću materijalnu štetu na GRAS-ovom minibusu na liniji Park - Sedrenik - Rogina, polomivši pajserom šest prozora na vozilu.

Kako nam je kazao vozač minibusa Muamer Abaz, do nemilog događaja došlo je kada je nervozni sugrađanin, izrevoltiran trubljenjem vozila iza, izašao iz svog automobila, izvukao pajser i počeo lupati po staklima.

- Stao sam na stanicu da putnici izađu, a vozilo iza kombija je trubilo. Momak koji je bio ispred nas pomislio je da mu ja trubim pa je, noseći pajser u ruci, prišao vozilu i pitao zašto to radim. Iako sam mu govorio da nisam ja, on je psovao i počeo lupati po vozilu - kazao je Abaz.

Kako smo saznali na licu mjesta, jedna od putnica prepoznala je mladića koji je napravio incident te njegove podatke dala policiji. Inače, policijska patrola je, kako nam je kazao Abaz, na lice mjesta stigla tek 45 minuta nakon njegovog poziva.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Ikarbus IK206
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 46


.


« Reply #42 on: April 11, 2014, 22:55:24 »

Quote
Tuča u sarajevskom tramvaju, dvije osobe povrijeđene
Na vozilu je pričinjena materijalna šteta, te je nakon ovog događaja isključen iz vožnje. Sukob putnika se dogodio kod Marijin-Dvora.   

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/tuca-u-sarajevskom-tramvaju-dvije-osobe-povrijedjene/140411150
Logged

man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #43 on: April 24, 2014, 18:26:18 »

Nestalo je struje na tramvajima, 602 već pola sata stoji na pola raskrsnice na Alipašinu.

EDIT:
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/tramvaj-udario-pjesaka-na-dolac-malti/140424111

Quote from: klix.ba
Tramvaj udario pješaka na Dolac Malti

U sarajevskom naselju Dolac Malta danas oko 17:30 sati povrijeđen je pješak, potvrđeno je za Klix.ba u MUP-u Kantona Sarajevo.

"Pješak je povrijeđen prilikom pretrčavanja i udario je glavom u zadnji dio tramvaja", rekao je za Klix.ba dežurni dispečer tramvajskog saobraćaja preduzeća GRAS.

Pripadnici MUP-a KS vrše uviđaj, a povrijeđeni je vozilom Hitne pomoći odvezen na KUM UKCS-a.

"Na KUM je primljen pacijent Z.O. (1996. godište) sa povredom glave. Nakon ukazane ljekarske pomoći je upućen na Kliniku za bolesti uha grla i nosa kako bi obavili detaljne preglede. Pacijent je svjestan i komunikativan", rekla je za Klix.ba glasnogovornika UKCS-a Muamera Šehić.

Tramvajski saobraćaj je obustavljen u potpunosti.

Uskoro više informacija i fotografije sa mjesta događaja.
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #44 on: April 25, 2014, 13:25:41 »

http://mup.ks.gov.ba/aktuelno/vijesti/krada-36

Jesu li ovo uposlenici GRAS-a?
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.044 seconds with 20 queries.