bhbus.ba
April 26, 2024, 07:59:02 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 3 [4] 5   Go Down
  Print  
Author Topic: Step Tours, Tetovo  (Read 28378 times)
kazim007
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 142



« Reply #45 on: February 03, 2013, 01:52:51 »

Politika firme. Smiley
Logged

Sarajevo-Zadar svako vece 22:00-Zadar-Sarajevo svaki dan 18:00
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #46 on: February 11, 2013, 18:24:58 »

Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #47 on: May 06, 2013, 14:12:18 »

Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
ExNihilo
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 2



« Reply #48 on: September 12, 2013, 16:43:20 »

Step Tours je jedina agencija koja vozi na relaciji BiH - Makedonija. Ni najvećem dušmanu ne bih preporučio da krene s njima na put. Step Tours je ono što se dogodi kada stoka osnuje firmu i zaposli još veću stoku da radi u istoj.

Prije svega, cijena prevoza je abnormalno skupa (90 eura), što je iznos za koji se može doći do pola evropskih metropola, a kamoli Makedonije, no taj iznos genijalcima iz Step Toursa nije dovoljan - pa, u namjeri da popune svako pojedino mjesto u Busu, idu do Makedonije najretardiranijom rutom zamislivom racionalnom čovjeku: Iz Sarajeva, na Tuzlu, Brčko, pa na Beograd, pa se spuštaju do Makedonije. Tako put produže na 15 sati! Čak i da žele zaobići Kosovo, kako je neko ovdje sugerirao, mogli bi ići na Niš i bilo bi mnogo brže.

Za cijenu od 90 eura ne udostoje se obezbijediti ni adekvatno grijanje u autobusu, pa ćete u 5 ujutru biti na granici hipotermije. Sve ovo bi se, ipak, dalo tolerirati da zaposlenici nisu teški majmuni koji, iz njima poznatih razloga, protežiraju pojedine putnike na štetu drugih. Zamislite ovaj cirkus: Uredno platite kartu od 90 eura, zauzmete svoje mjesto u Sarajevu, ali u toku putovanja pojave se novi putnici zbog kojih zaposlenici Step Toursa dođu vama i kažu da morate napustiti svoje mjesto kako bi novajlije sjele, a vas uguraju nazad na sećiju da se gužvate ili vas prebace na pokvarenu stolicu. Ili pojedini putnici imaju beneficiju da sjede sami, uz neko glupo opravdanje tipa "ovo je starija žena". Pa ja i ta starija žena smo platili jednaku cijenu i samim tim zaslužujemo jednak tretman, a sasvim druga stvar je ako ja kao putnik želim da se odreknem svog komfora u nečiju korist.

Ali, ovo je najbolje: Na povratku za Sarajevo bus prolazi kroz Zenicu (što je moja krajnja destinacija). Idioti neće da stanu dvije minute da se tu izađe nego te prisiljavaju ili da se voziš do Sarajeva (pa onda nazad za Zenicu, kroz koju si već prošao) ili da ti stanu jedno 10 km od grada pa da pješačiš. Ne trebam ni govoriti da je sve ovo praćeno nadrkanošću, neljubaznošću i svadljivosću. Šta reći, osim: Dao Bog da kolosalno propadnu.
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #49 on: September 12, 2013, 23:35:08 »

svakako zanimljivo, a kada ste vi koristili njihove usluge?

Pa mogu se tako ponašati, jer jedini voze za MK, pa samim tim i mogu pravit cirkus, što svakako nije dobro...
Logged


Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #50 on: September 12, 2013, 23:53:37 »

Poštovani kolega što se tiče rute znači ovako .. Rutu kakvu prevoznici žele teško je dobiti .. To većinom odredjuju nadležne institucije odnosno ministarstva..  Da ide na Sarajevo vjerovatno ta linija bi bila nerentabilna mada mislim da je i ovako.. Pa usput se pokupi koji putnik..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
ExNihilo
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 2



« Reply #51 on: September 15, 2013, 11:39:54 »

svakako zanimljivo, a kada ste vi koristili njihove usluge?

Pa mogu se tako ponašati, jer jedini voze za MK, pa samim tim i mogu pravit cirkus, što svakako nije dobro...

Prije tačno 7 dana...
Logged
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #52 on: March 17, 2014, 00:36:22 »

Kad sam ga vidio potrco sam iz kafica da i njega imamo







Bilo je 15 do 6 pa slike nisu bas najbolje
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
doBUS
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.517



« Reply #53 on: March 17, 2014, 01:02:34 »

Da li voze za Sarajevo svaki dan??
Kako stoje sa putnicima ??
Logged
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #54 on: March 17, 2014, 01:11:17 »

Utorak i petak u 6 6 i 15 iz Sarajeva ja mislim, sad neznam posto voze jedini za Makedoniju iz BiH, trebalo bi da imaju putnika
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #55 on: March 17, 2014, 01:37:13 »

evo te linije



putnika kako kad, nekad puno, nekad poprazno..sve zavisi.

Polasci iz Sa. Utorak -Petak
Povratak u Sa. Srijeda - Nedjelja.
« Last Edit: March 17, 2014, 02:08:20 by Almir » Logged

coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #56 on: March 17, 2014, 08:45:29 »

Izgleda da su malo izmjenili rutu, sad ne idu na HR, vec prelaze u Raci pa za Beograd.
Logged
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #57 on: March 17, 2014, 10:07:23 »

Pa kako ja znam uvjek je i islo na Bg

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #58 on: March 17, 2014, 12:56:02 »

Da ali su ranije isli na Hrvatsku, tj isli su Tuzla-Orasje-Zupanja, pa na Autoput, a sad idu Tuzla-Brcko-Bijeljina-Raca-Bg
Logged
the hicme
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.906



« Reply #59 on: March 17, 2014, 13:11:06 »

Pa morali su zbog biometarskih pasosa
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.032 seconds with 21 queries.