bhbus.ba
June 16, 2024, 05:49:35 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Go Down
  Print  
Author Topic: Autoprevoz, Kozarska Dubica  (Read 106417 times)
nemo95
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 16



« Reply #270 on: March 27, 2014, 21:58:06 »

miske pročitaj  gore ispred moj  post
 specijalku i 315hdh je uzela poreska
a 317 hdh je u srbiji tamo je crkla i vjerovatno će ostati tamo jer joj ističe registracija
specijalka i 315 hdh jesu dobri busevi a  317 hdh  je govno razbijena od pozada šajba postavljena nakrvio sve se klima i raspada
Logged
miske97
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 64


« Reply #271 on: March 27, 2014, 22:09:23 »

setra 317 nije bila razbijena kad je oduzeta...a ne znam da je i razbijena i ako jest kad je razbijena?
a sto se tice specijalke i 315hdh u specijalki sam se vozio prije 3 mjeseca i tvrdim da nema nikakvih zvucnih problema i ide stvarno extra samo treba malo vizuelno je dotjerati(staviti ratkape) i ona je super...i rucnu napraviti posto sam vidio da ne radi a ostalo je sve super....ta 2 busa ce poreska nekom prodati i nadam se da ce preci jos dosta kilometara
Logged
slavisabus
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 11



« Reply #272 on: March 28, 2014, 15:54:16 »

Bez uvrede:
Pa jeste vi normalni ljudi jbt...Milorad Bašić(vlasnik)je Bog Kozarske Dubice uvijek bio i ostao..Kako mozete tako vrijedjati nesto njegovo,nešto što je on stvorio iz ničeg...Ako vi možete bolje voditi tu firmu,fino je kupite i vodite,nemoj te pisati bez veze kad nemate pojma ko je taj čovjek...Stavljate neka pravila kao "Nemojte skretati sa teme ili vrijedati ucesnike diskusije" a vi prvi vrijeđate vlasnike firmi i autobusa...sramota za vas i vaš forum!!Sa poštovanjem Slaviša Charlie Ivković.
Logged

AP Charlie
belle amie
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 15



« Reply #273 on: March 28, 2014, 21:54:42 »

Autoprevoz je 2004.godine prvi dobio liniju za Beograd i Novi Sad autoputem preko Hrvatske, pa onda ostali: Autoprevoz BL u kooperaciji sa Lastom, pa Milinović u kooperaciji sa Vojvodinom NS... Imali su solidan vozni park, samo su bili skuplji od recimo, Laste (jutarnja linija za BG preko Srpca i Bijeljine), Putnik Ekspresa (noćna linija za BG). Bez obzira, žao mi je zbog propadanja firme. Što reče jedan moj prijatelj iz Dubice na jedan komentar ''Milorad Bašić bog Dubice - pa skoro se nisam ovako nasmijao''!
Logged
nemo95
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 16



« Reply #274 on: March 29, 2014, 15:01:37 »

Bez uvrede:
Pa jeste vi normalni ljudi jbt...Milorad Bašić(vlasnik)je Bog Kozarske Dubice uvijek bio i ostao..Kako mozete tako vrijedjati nesto njegovo,nešto što je on stvorio iz ničeg...Ako vi možete bolje voditi tu firmu,fino je kupite i vodite,nemoj te pisati bez veze kad nemate pojma ko je taj čovjek...Stavljate neka pravila kao "Nemojte skretati sa teme ili vrijedati ucesnike diskusije" a vi prvi vrijeđate vlasnike firmi i autobusa...sramota za vas i vaš forum!!Sa poštovanjem Slaviša Charlie Ivković.

šta je on to stvorio ?
on ništa nije stvorio  ta firma je bila državna i preuzeta je  veoma sumnjivom privatizacijom
dok je njegov zet vodio firmu autobusi su bili ispravi i linije redovne para je bilo autobusa je bilo šoferi sretni dugova nije bilo
a kako se milorad vratio na čelo firme autobusi su voženi dok nisu crkavali ili ostajali bez goriva i kako to već ide kad ode jedan dio a ne promjeniš ga na vrijeme od tog djela odu još 2  i tako  je došlo do sad dok nisu nastradali svi autobusi a u tom svemu su najgore prošli radnici . Jednom sam bio u autobusu njihovom kad se pokvario  vozač je zvao stanicu i javio se bašić ovaj mu reko da se autobus pokvario a bašić mu na to ''snađi se konjino jedna''
Logged
nemo95
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 16



« Reply #275 on: March 29, 2014, 15:07:27 »

setra 317 nije bila razbijena kad je oduzeta...a ne znam da je i razbijena i ako jest kad je razbijena?
a sto se tice specijalke i 315hdh u specijalki sam se vozio prije 3 mjeseca i tvrdim da nema nikakvih zvucnih problema i ide stvarno extra samo treba malo vizuelno je dotjerati(staviti ratkape) i ona je super...i rucnu napraviti posto sam vidio da ne radi a ostalo je sve super....ta 2 busa ce poreska nekom prodati i nadam se da ce preci jos dosta kilometara
setra 317 hdh nije ni oduzeta čitaj mal ošta pišem ona je u  srbiji u kvaru je kupljena je razbijena i pravljena
Logged
generalbus
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 19



« Reply #276 on: March 29, 2014, 19:55:05 »

Nije kupljena razbijena vec napravljena.
Preko 70% kod nas autobusa,uvezenih iz Evrope su bili havarisani pa pravljeni,neki vise neki manje,doduse to se uradi profesionalno,ali tako je.
A to se moze reci i za licne automobile.
Logged
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #277 on: March 30, 2014, 01:05:23 »

Subota

Logged

Setra S 417 HDH !!!

slavisabus
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 11



« Reply #278 on: March 31, 2014, 15:29:42 »

Šta je stvorio???
Gospodin Milorad Bašić je 2002-2003 imao autobus koji je bio među prva tri u Bosni!Kad neko od vas to uspije onda se javite,a do tada se poklopite i ćutite!
Logged

AP Charlie
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #279 on: March 31, 2014, 15:40:08 »

Slavisabus, smiri doživljaje!!!
Logged

Setra S 417 HDH !!!

slavisabus
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 11



« Reply #280 on: March 31, 2014, 16:09:39 »

"Lopov,nasilnik i nerazumna osoba"???kolega jesi ti ikad uzivo upoznao Milorada Bašića(Vlasnik)?Naravno da nisi!Nemoj pricati takve stvari o covjeku kojeg ne znas!
Logged

AP Charlie
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #281 on: March 31, 2014, 16:10:44 »

Da ti nisi mozda taj lik hahahahahah?
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #282 on: March 31, 2014, 16:26:11 »

slavisabus ja ne znam u kom si ti fazonu, ali bih te zamolio da smiriš doživljaje.
Već drugi put dobijaš upozorenje a treći put će ti bit ban.
Svaki naredni post koji ne bude imao veze sa temom će biti obrisan !!!!

hvala i prijatno
Logged

Dejan
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 32



« Reply #283 on: April 02, 2014, 20:25:46 »

Imali iko kakvif informacija u vezi Autoprevoza,sta ce biti sa Setrama.
Logged
miske97
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 64


« Reply #284 on: April 02, 2014, 21:38:53 »

neki dan sam prolazio kraj stanice i vidio sam da stoje slupana 215hdh a 215hd i narandzasti cityliner stoje i podbocena vrata sa letvama...bijeli isto stoji na peronu i ljubicasti tam stoji isto iza sa slupanom 215hdh...voze samo 2 isuzua
Logged
Pages: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.035 seconds with 21 queries.