bhbus.ba
May 01, 2024, 21:45:27 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4 ... 11   Go Down
  Print  
Author Topic: Ciklon, Cazin  (Read 42911 times)
Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #15 on: January 15, 2012, 17:28:36 »

Joj jest lud taj gazda pa taj autobus bi mogao još voziti, koje je bio godište?
Logged

the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #16 on: January 15, 2012, 17:36:48 »

Joj jest lud taj gazda pa taj autobus bi mogao još voziti, koje je bio godište?
MA čovjek voli šminkati autobuse... IZGLED  VARA! jako star je bioo... Kupio je sad Žutog Iveca od Lašve Bus i većinu buseva od njih kupuje.   Smiley
Logged

Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #17 on: January 15, 2012, 17:49:27 »

Joj jest lud taj gazda pa taj autobus bi mogao još voziti, koje je bio godište?
MA čovjek voli šminkati autobuse... IZGLED  VARA! jako star je bioo... Kupio je sad Žutog Iveca od Lašve Bus i većinu buseva od njih kupuje.   Smiley
Ali nema tu što ovaj bus nije bio stariji od 95 godine tako da mi je malo glupo da relativno ''mlad'' autobus rashoduje a mogao je voziti lokalne linije.
Logged

the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #18 on: January 15, 2012, 18:17:04 »

Joj jest lud taj gazda pa taj autobus bi mogao još voziti, koje je bio godište?
MA čovjek voli šminkati autobuse... IZGLED  VARA! jako star je bioo... Kupio je sad Žutog Iveca od Lašve Bus i većinu buseva od njih kupuje.   Smiley
Ali nema tu što ovaj bus nije bio stariji od 95 godine tako da mi je malo glupo da relativno ''mlad'' autobus rashoduje a mogao je voziti lokalne linije.
Njegova odluka.....
Logged

allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #19 on: January 15, 2012, 18:58:24 »

Taj autobus nije preko 91-92. godine, a isto tako nije otisao u rashod kako je kolega naveo, popravljen je i prodan negdje u srednju Bosnu, a takav drugi je imao ali na slovenskim papirima i taj je zavrsio u zeljezu.
Logged
the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #20 on: January 15, 2012, 19:11:59 »


Ciklon d.o.o
Ćoralići bb, Cazin
mob. 062/834-042





Taj Sprinter je davno prodan..  Smiley
Logged

the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #21 on: January 15, 2012, 19:14:44 »

Taj autobus nije preko 91-92. godine, a isto tako nije otisao u rashod kako je kolega naveo, popravljen je i prodan negdje u srednju Bosnu, a takav drugi je imao ali na slovenskim papirima i taj je zavrsio u zeljezu.
Kolega allen, Ridži (čovjek koji drži firmu CIKLON) je moj komšija....Tako da te molim da na svaku moju ojavu ne stavljaš rigorozne komentare.. Da i taj bus iz slovenije je bio od firme Integral-Kočevje i zajedno s njim je prodan u željezo...
Logged

erme
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #22 on: January 15, 2012, 19:15:32 »

Joj jest lud taj gazda pa taj autobus bi mogao još voziti, koje je bio godište?
MA čovjek voli šminkati autobuse... IZGLED  VARA! jako star je bioo... Kupio je sad Žutog Iveca od Lašve Bus i većinu buseva od njih kupuje.   Smiley
Koje je buseve kupio od Lasva busa?
Logged
the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #23 on: January 15, 2012, 19:19:42 »

Joj jest lud taj gazda pa taj autobus bi mogao još voziti, koje je bio godište?
MA čovjek voli šminkati autobuse... IZGLED  VARA! jako star je bioo... Kupio je sad Žutog Iveca od Lašve Bus i većinu buseva od njih kupuje.   Smiley
Koje je buseve kupio od Lasva busa?
Neznam tačno koje, ne sječam se.. Znam da je ovog Žutog Iveca jer kad sam bio  u Travnika gledao sam da ga vozi Kube.. Lašva Bus je od CIKLONA uzeo (podavno) Setru ali neznam koju,ali znam da dugo godina posluju..
Logged

allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #24 on: January 15, 2012, 23:50:02 »

Nisu to rigorozni komentari uvazeni kolega, samo nadopunjavam ono sto ti ne znas, jer svi zajedno znamo vise Wink i nisam bas siguran da toliko saradjuju te dvije firme, ja iskreno ne znam da je i jedno vozilo otislo iz njegove firme u Lasvu bus jer mogu ti unazad 4. godine nabrojati sa kojim je sve firmama razmjenjivao vozila.
Logged
the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #25 on: January 16, 2012, 10:48:46 »

Kolega allen nemožeš biti najbolji jer čovjeka skoro svaki dan viđam... Smiley Vidio sam par CIKLONOVI buseva u Travnik, u vlasništvu Lašve Bus. '' I molim te bez SUVIŠNIH komentara''...
Logged

allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #26 on: January 16, 2012, 11:48:15 »

Ne znam gdje si procitao da sam rekao da sam najbolji, ili da pokusavam biti, kazem da svi mi skupa na forumu znamo vise, mislio sam na obim informacija.

Eh sad ovako:
prije 4.godine v.p. Ciklona pa prema 2012. godini

-Setra 215 hd(bijela) ex Ljutotrans prodana Veladzicu
-Steyr (plavi) sa  reklamom Hotel Monument prodan u RS
Nakon prodaje ta dva vozila kupuje:
- MB 0303 ex Sudex bus
-isti MB dao ROADU u racun za bijeli Neoplan Jetliner
-Taj Neoplan dao u racun Jari tours za MB 0303 rh
-tog 0303 je prodao isto u RS pa ga je kupio Centro tours iz Buzima
-pa je kupio Sanosa za kojeg ti kazes da je sasjecen
-imao je onda nekog starog mercedesa gradskog i uz njega Setru 215 hd koju je dao Handanagicu u racun za nisku 215 setru
Tu nisku ili 215 h Setru dao opet u racun Veladzicu za 215 hd koju mu je prodao
-pa je onda kupio od ROADA steyr ili graf & stift nisam siguran sta je
,jel jos kod njega ne znam. to ti znas i sad ima tog Iveca mini.

eto kolega dragi ako treba jos sjeticu se i prije 4 godine sta je imao sve, ali hocu da ti kazem da u Lasvu Bus nijedno to vozilo nije otislo u ove 4.godine. Mislim da je vise kupovao i razmjenjivao  Roadom nego Lasvom . Nemoj ovo uzimati za zlo ili uvredu, ja prihvatam sve kritike jer prema tome se mozes uklapati medju ostale.
Sve ovo moze potvrditi nas kolega sa foruma Kassbohrer koji isto jako dobro poznaje ovo.
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #27 on: January 16, 2012, 12:06:46 »

znači ovaj je http://i1111.photobucket.com/albums/h468/Adnan1807/High%20class/DSCN7303.jpg od Ciklona otišao u RS, pa je iz RS otišao u sadašnju firmu?
Logged


the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #28 on: January 16, 2012, 14:30:22 »

Ne znam gdje si procitao da sam rekao da sam najbolji, ili da pokusavam biti, kazem da svi mi skupa na forumu znamo vise, mislio sam na obim informacija.

Eh sad ovako:
prije 4.godine v.p. Ciklona pa prema 2012. godini

-Setra 215 hd(bijela) ex Ljutotrans prodana Veladzicu
-Steyr (plavi) sa  reklamom Hotel Monument prodan u RS
Nakon prodaje ta dva vozila kupuje:
- MB 0303 ex Sudex bus
-isti MB dao ROADU u racun za bijeli Neoplan Jetliner
-Taj Neoplan dao u racun Jari tours za MB 0303 rh
-tog 0303 je prodao isto u RS pa ga je kupio Centro tours iz Buzima
-pa je kupio Sanosa za kojeg ti kazes da je sasjecen
-imao je onda nekog starog mercedesa gradskog i uz njega Setru 215 hd koju je dao Handanagicu u racun za nisku 215 setru
Tu nisku ili 215 h Setru dao opet u racun Veladzicu za 215 hd koju mu je prodao
-pa je onda kupio od ROADA steyr ili graf & stift nisam siguran sta je
,jel jos kod njega ne znam. to ti znas i sad ima tog Iveca mini.

eto kolega dragi ako treba jos sjeticu se i prije 4 godine sta je imao sve, ali hocu da ti kazem da u Lasvu Bus nijedno to vozilo nije otislo u ove 4.godine. Mislim da je vise kupovao i razmjenjivao  Roadom nego Lasvom . Nemoj ovo uzimati za zlo ili uvredu, ja prihvatam sve kritike jer prema tome se mozes uklapati medju ostale.
Sve ovo moze potvrditi nas kolega sa foruma Kassbohrer koji isto jako dobro poznaje ovo.
Čovječe uredu je,ali znam da čovjek ''nikad''nije imao Neoplana a buseve Od Lašve sam gledavao.... MIslim nemoj da se ljutis ali čovjeka viđam skoro svaki dan.,.. Smiley
Logged

allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #29 on: January 16, 2012, 18:15:24 »

vidjas njega ali mu ne vidjas izgleda buseve, pitaj ga jel imao Neoplana Jetlinera koji je sada u Jare.
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 11   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.025 seconds with 21 queries.