bhbus.ba
June 26, 2024, 09:51:01 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: Vozila na linijama (3)  (Read 274396 times)
Eh__
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 76


Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol!


« Reply #1050 on: July 04, 2013, 11:54:49 »

Uh zagrdi ga ti pravo od ovih nabrojanih vozača "ni do podne".....Sejdo Memišević zvani rutko njih "napravi od volana" sve ove što si nabrojao. Đe ćeš bolan Bajramovića u dobre vozače taj je štetočina još narkoman bivši. Pile nije loš vozač ali boljih od njega ima koliko hoćeš. Što se tiče zglobnih vozila tu ti ima 5 ljudi koji su za  nekoliko klasa iznad ostalih  Fudo Japalak, Sejdo Memišević, Suljo Kahrica, Semir Japalak, Samir Hrnjić, Narcis Jašarević....ostatak je nekoliko stepenica ispod.


Eh sad, možda sa tvoje tačke gledišta sam sve zagrdio ali ja govorim kao putnik, ne znam ja je li neko narkoman, alkoholičar, nasilnik...
Ove što si nabrojao vozače, vjeruj da ni jednog po imenu ne znam, možda facu znam ali imena, ne. Šta fali Milavici, Hamzi, Ismetu? Izgleda da ti je "pile" nekad dobro stao na žulj, pa tako govoriš o njemu?  Smiley
Što se Bajramovića tiče (ako govorimo o istoj osobi, ne znam koliko Bajramovića ima u Gras-u), to je  mlađa osoba, oko 40-tak god., vozi oprezno (barem kad je na 21, za druge linije ne znam kako vozi), nema naglog kočenja, zatvaranja vrata pred nosom, ako neko trči sačeka i sl. a ako je bivši narkoman kao što si rekao, pa hajd' treba ga podržat a ne osuđivat, ipak se vratio "pravom putu", nije lako izać iz tih prljavih voda. Imao sam jarana u tim vodama, od muke majka mu se zaklala... i šta je još toga bilo da ne pominjem, al' kažu da se oporavio, ne znam je li tačno jer ga ne viđam.
Sjećam se jednog plavog vozača, prije godinu i više, duže vremena je vozio na 15, g.b. vozila se ne sjećam al' je vozio jednog od zglobnih buseva ik-201. Znaš kakva je to vožnja bila, pogotovo Drinskom?! Reli trka! Moliš Boga da izađeš živ!!! Ja mislim što ima vozila da ih je on vozio, da ih je on polomio svojom ludom vožnjom! Onakve treba istjerat iz Gras-a
Logged

Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol! Cheesy
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1051 on: July 04, 2013, 11:57:20 »

Zna li neko gdje je 673?
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Eh__
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 76


Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol!


« Reply #1052 on: July 04, 2013, 12:01:52 »

Zna li neko gdje je 673?

Prošle sedmice je bio na terminalu Ilidža, vozio je Otes ako se dobro sjećam, za ovu sedmicu ne znam
Logged

Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol! Cheesy
ikar353
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 904



« Reply #1053 on: July 04, 2013, 12:42:27 »

Rutko je za sve njih umjetnik a taj sto je vozio na 15 je vjerovatno Ždero Mehmed,Pile dobro vozi,cuva auto,Bajramovic se dobro,dobro uozbiljio.
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1054 on: July 04, 2013, 13:58:13 »

Prijatelju nije meni niko stao na žulj ja ti nisam ekscesan tip tako da niko nema razloga da mi "stane na žulj" a takođe ni ja bilo kome. Znači Pile je donedavno vozio kombi,  i bez obzira na njihovo umijece voznje po sarajevskim sokačićima autobus je nešto puno puno drugačije. Znači dobar je vozač ali je daleko od vrhunskog kakvih u GRASu ima sviđalo se to nekome ili ne. Vrhunski vozač je Eso Kordic koji ima više "rikverca" nego pojedinci voznje naprijed. Vrhunski vozač je Ramiz Selak (vozi 852 u trecoj) koji ima više hiljada  pređenih kilometara međukontinentalne voznje nego neko dlaka na glavi. Vrhunski je Hajro Osmanovic (850 druga smjena) , dobar vozač je Rašid bez obzira koliko nervirao ljude svojom nametljivom pedantnošću. Dobar vozač je Eko Šutković koji vozi 317 u drugoj smjeni....ima tu još ljudi koji su iznad ovih tvojih nabrojanih.
A šta fali Milavici , mislim da mu fali dosta zuba u gornjoj vilici i skoro svi u donjoj osim toga seljak koji dodje na posao u trenerci i cipelama nekada nije mogao ni prati autobuse a kamo li da ih vozi. Ismet Brko ja ne mogu da skontam o kome se radi stvarno.....što se tiče oprezne voznje i sl mozda si pomijesao Bajrovica i Bajramovica oba su mladi prilično s tim da je Bajrovic puno ozbiljniji. Što se tiče Bajramovica on nije pokvaren lik ni malo. Dobar je ko hljeb ali ima određene "prenose" i nikad ne znaš kako će reagovati , osim toga čovjek ima posljedicu drogiranja i priča nepovezano.....
Logged
Eh__
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 76


Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol!


« Reply #1055 on: July 04, 2013, 14:18:06 »

Au, pa ti se izgleda naljuti? Nije mi bio cilj niti te naljutiti niti povrijediti, već razmijeniti mišljenja o vozačima. Ti gledaš vozače mnogo detaljnije, možda ih dovoljno poznaješ pa možeš "šire" o njima pričati, ja ih "površinski" poznajem. Kao putnik posmatram kako voze, koče, kako se ophode prema putnicima i sl.
Što se Milavice tiče, možda je na posao dolazio u trenerci ali ima ih još koji tako dolaze, nije samo on. Eto, on je meni ostao u lijepom sjećanju kad sam jedne prilike išao Gras-ovim radničkim autobusom (trebao je biti uveden bus u 05:00h iz Vogošće ali zbog malog broja putnika rečeno je da se taj bus neće uvoditi i da možemo ići Gras-ovim radničkim busom i da ne plaćamo kartu jer imamo kupon), pa me je vozač koji je tada prevozio vozače na posao iz Ilijaša, izbacio iz busa (tada je imao brkove i cvike, od tada je prošlo sigurno 3-4god.), od svih vozača koji su to jutro bili u busu, jedino mi je Milavica dao savjet kome da se obratim u Gras-u zbog ovoga. Imamo različite stavove "ocjene" ljudi Cheesy
Logged

Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol! Cheesy
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1056 on: July 04, 2013, 14:27:07 »

Ma nisam ljut niti me neko moze tako brzo naljutiti Wink Wink Wink Wink Nisam kompleksaš i ne smatram da imaš nešto protiv mene jer me ne poznaješ kao ni ja tebe.
Ne sviđa mi se kada neispravan postupak jedne osobe pravdamo postupkom druge osobe. To ti ispada kao "eto onaj opljačkao banku odoh je i ja opljačkati"....u trenerci se ne dolazi na poso i tačka i da ima šefova koji rade svoj posao kako treba on to jutro nebi dobio nalog i bila bi mu uskracena dnevnica. Isto vazi za one koji dolaze poderanih farmerica, neobrijani neosisani. Nije to moj hir ali jednostavno putnik prema takvoj osobi nema poštovanja.
Taj vozač koji je tebe izbacio je Huso Totić koji je godinama  vozio taj red voznje. Da si mu kojim slučajem ubacio marku nebi te izbacio. On je bio naucio putnike koji idu rano da "časte" vozača s markom ili dvije. Onda belaj ispadne kada Huso ode na godisnji a covjek koji ga mijenja ne zna "šemu" hahahha
Udaljili smo se od teme a još i zachatavamo temu tako da ako te nešto više interesuje imaš pp
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #1057 on: July 04, 2013, 16:40:29 »

Rutko je za sve njih umjetnik a taj sto je vozio na 15 je vjerovatno Ždero Mehmed,Pile dobro vozi,cuva auto,Bajramovic se dobro,dobro uozbiljio.

Ždero, need for speed..... Kad vozi ik 201, pleše prikolica više nego kod ikoga, koči, deru se gume, škripi sve....
Kroz par godina ako ne i manje ode i Meša u penziju, moći ćemo samo "pamtit" njegov red vožnje, ako je sve zajedno za 5 godina 5 tura propustio evo glava....

04.07.2013. godine - četvrtak

*Autobus
14-850
15-813,832 (Ujutro valjda sam 832 jer je 813 bio na 23, pa je kako sam skontao 832 ispao, vratio se oko 15:30, a u tom periodu je 813 bio na 15, sad se evo 813 treba vratit na 23.)
15b-ne održava se
16-ne održava se
16b-853
17-851
17b-ne održava se
18-854
21-417,418,419
22-406,407,425
22a-415
23-813
23a-409
23c-807 (Ujutro je vozio ali po nekom redu tj. neredu, bio onaj vozač čini mi se sa 819.)
31e-405,410,416,844

*Minibus
66-6
67-6
72-5
74-11

*Tramvaj
1-712
3-300,302,601,602,603,502,504,505,507,508,509,510,511,802,805,811,812,815,248,266...
4-716/201,715/261
5-501,215,263...
6-244,255,268...
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1058 on: July 04, 2013, 20:57:58 »

Ma Ždero ne vozi brzo on ne zna voziti to je problem. Čovjek 5 metara prije semafora na kojem je vec crveno upaljeno slozi gas pa onda naglo po kočnici. I on je "sahranio" nekoliko vozila....
Logged
Eh__
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 76


Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol!


« Reply #1059 on: July 04, 2013, 21:06:49 »

Ma nisam ljut niti me neko moze tako brzo naljutiti Wink Wink Wink Wink Nisam kompleksaš i ne smatram da imaš nešto protiv mene jer me ne poznaješ kao ni ja tebe.
Ne sviđa mi se kada neispravan postupak jedne osobe pravdamo postupkom druge osobe. To ti ispada kao "eto onaj opljačkao banku odoh je i ja opljačkati"....u trenerci se ne dolazi na poso i tačka i da ima šefova koji rade svoj posao kako treba on to jutro nebi dobio nalog i bila bi mu uskracena dnevnica. Isto vazi za one koji dolaze poderanih farmerica, neobrijani neosisani. Nije to moj hir ali jednostavno putnik prema takvoj osobi nema poštovanja.
Taj vozač koji je tebe izbacio je Huso Totić koji je godinama  vozio taj red voznje. Da si mu kojim slučajem ubacio marku nebi te izbacio. On je bio naucio putnike koji idu rano da "časte" vozača s markom ili dvije. Onda belaj ispadne kada Huso ode na godisnji a covjek koji ga mijenja ne zna "šemu" hahahha
Udaljili smo se od teme a još i zachatavamo temu tako da ako te nešto više interesuje imaš pp

U potpunosti se slažem za trenerku, kriv je onaj koji je dozvolio vozaču da u trenerci uzme nalog i ide na liniju. Treba u "vrhu" napravit "jaku" posadu, koja će odgovorno rukovoditi vozačima, pa će se problemi svesti na minimum.
Eh crni Huso, Huso, baš taj!!!!! Malo mu je bila 1KM, valjda sam trebao dati 1.5KM?! hm! Hvala ti na informaciji, bio sam zaboravio njegovo ime, sad znam!!! Smiley
Logged

Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol! Cheesy
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1060 on: July 04, 2013, 21:11:46 »

Ako naletiš gdje na falsifikovane kovanice od 2KM,obavezno ga počasti haha ili mu uvali fotokopirane pare hahah
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Eh__
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 76


Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol!


« Reply #1061 on: July 04, 2013, 21:15:51 »

Ako naletiš gdje na falsifikovane kovanice od 2KM,obavezno ga počasti haha ili mu uvali fotokopirane pare hahah


Zaštekaću jedan falsifikat od 5KM pa ako kad budem išao radničkim busom a Huso vozio, daću mu petaka, nek' se obraduje!!!  Grin
Logged

Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol! Cheesy
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1062 on: July 04, 2013, 21:47:38 »

Mislim da ces biti onemugucen za tu "cast" jer je otiso u penziju hahhahahha
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1063 on: July 04, 2013, 22:22:33 »

Treba ga počastiti uz peMziju Grin
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Eh__
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 76


Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol!


« Reply #1064 on: July 05, 2013, 11:19:11 »

Mislim da ces biti onemugucen za tu "cast" jer je otiso u penziju hahhahahha

Na moju žalost, al' hajd' makar se Gras riješio tipa kao što je on!!! još kad bi i "Ždero" kako ga zovete, "negdje" otišao, bilo bi dobro! Cheesy
Logged

Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol! Cheesy
Pages: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.046 seconds with 21 queries.