bhbus.ba
April 19, 2024, 19:02:43 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Kladionica - Tips&Tricks  (Read 22238 times)
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« on: October 07, 2012, 08:18:05 »

Evo ovdje u ovu temu da stavljamo prijedloge šta da se odigra od tipova... Neke "sigurice" koje Vi smatrate da je sigurno i da će proći taj tip koji Vi napišete... Pravilo će biti da se izbjegne spamm i gluposti i suvišni prijedlozi tipova, to da se samo smiju stavljati tipovi koji imaju veću kvotu od 1,40 KM !

Evo od jučer moj listić što sam "ubo" Wink Većinom igram do 100 KM dobitka, 5-6 parova max. i većinom bude onda u pitanju veći ulog 3, 5 eventualno 10 KM ...




Za danas, moj prijedlog :

Barcelona - Real M. tip.1  1,85 (WWin)
Roma - Atalanta  tip.1    1,50 (WWin)
Logged


flatić
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 1.181


flatić


« Reply #1 on: October 07, 2012, 09:32:01 »

Neki sigurica parovi za danas :
Sl.Belupo-Dinamo Z.  tip.2
 Fiorentina-Bologna   tip 1
Milan-Inter M.   tip x2
Barcelona-Real Madrid  tip 1
Hannover-Dortmund   tip 2 ( u Milleniumu  predobra kvota na dotmundu . cak 1.95 )
Napoli-Udinese tip 1
Logged

The Doctor
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #2 on: October 07, 2012, 17:05:51 »

Dobra tema... Da se malo rastereti ona "fudbalska" Wink
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #3 on: October 23, 2012, 16:14:17 »

Nije me ove godine LP nesto dosad usrecila, evo nest za danas:

MUFC - Braga - 1 (1.45) - ne treba puno objasnjavat, MUFC hoce sto prije rijesiti pitanje prolaska u drugi krug, da se ispere sramota od prosle godine. Braga je cisto solidna ekipa, ocekivao sam da ce bit glavni kandidat za drugo mjesto, ali ostaje njoj borba za 3.mjesto i Ligu Uefa, posto mislim da ce tu Cluj biti 2.

Lille - Bayern - 2 (1.55) - FCB suvereno dominira Bundesligom, ovdje bi realno trebali pobjediti, da nadoknade kiks iz proslog kola, Lille nakon rasprodaje najboljih igraca nije vise na onoj najvisoj razini, te mislim da bi lako mogao zavrsiti na zacelju grupe.

Nordsjalland - Juventus - 2 (1.45), h2 (2.00) - Juve je apsolutni favorit protiv novaka u LP, koji se relativno dobro drzao protiv Chelsea 60ak minuta, ali na kraju manjak iskustva i snage, je doveo do poraza 0:4. S druge strane, Juve, igra jedan od najboljih nogometa u Europi, za vikend su dobili Napoli u derbiju 2:0. Ovdje ocekujem pobjedu Stare dame, a za hrabrije moze i hendikep.

Barcelona - Celtic - zžk(4.5) - manje (1.50) - u utakmicama Barcelone rijetko bude puno kartona na utakmici. Proslu domacu utakmicu je otislo preko ove granice, razlog je lezao u srpskom sucu, kojem je to bila premijera u LP, te je iskartonirao ekipu Spartaka (5 ili 6), dok je Barcelona dobila samo jedan karton. Veceras ocekujem sasvim drukciju pricu, jos pogotovo ako Celtic rano primi gol(ove), i oni ce se sami pomiriti s porazom, a znaju da nemaju koristi od toga da idu se udarati. Sto se tice suca, dolazi iz Italije - Gianluca Rocchi, odlikuje ga to sto kao dosta sudaca opcenito iz liga petice, nastoji sto manje kartonirati i pustiti musku igru.

Šahtjor - Chelsea - zžk (4.5) - manje (1.60) - Da se ovdje kojim slucajem radi o Dinamu iz Kijeva, moja bi odluka bila vise kartona, ovako, gledajuci ekipu Sahtjora koja nastoji biti slicnija Barci po stilu igre ne odgovara stalno prekidanje igre radi prekrsaja, a i Chelsea pod vodstvom Di Mattea, nastoji teziti finoj i tecnoj igri. Sudac ove utakmice je jedan od perspektivnijih europskih - Slovenac Damir Skomina, koji vise tezi dijalogu s igracima, nego masovnom kartoniranju, te pusta cvrscu igru, opcenito kako u slovenskoj ligi, tako i u svojim internacionalnim utakmicama.
Logged
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #4 on: October 23, 2012, 22:25:24 »

Evo upravo mi na hokeju Plzen uze 68 km, ne mogu da vjerujem prvi na tabeli sve pobijede i sad na penale izgubiše Sad a ja odigrao čistog keca , jos vodili 2:0 i za minutu primiše dva gola ccc :s

evo tiketa:

Trinec - Karlovy Vary  više od 5,5 rez: 7:3
Plzen - Slavia 1  rez : 2-3 pen  Sad
Žilin - Vitkovice  manje od 5,5 rez:2:3pen
Redorve - Esbjerg 1  rez:4:2
Jokerit - Jyvaskyla KP1 rez:1-0
Rosenborg - Stjernen više od 5,5 rez:5-4pen
Dinamo Riga - Traktor KP2
Zurich -Zug KP1
Servete - Fribourg više od 5,5 rez: 5-1
Logged

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #5 on: October 23, 2012, 23:21:20 »

Hm...nema se sto puno dodati - 4/5 pogodeno, samo me Juve srusio, iako je i MUFC visio dobar dio tekme, okrenuli 0:2, nadam se da je netko barem nesto dns uspio pogoditi i uzeti neku lovu na kladionici...Mene ovaj mjesec nikako da krene, nekih sitnih dobitaka je bilo, ali je sve to bilo slabo, pogotovo u odnosu na protekli mjesec Sad
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #6 on: October 24, 2012, 10:07:09 »

Nesto za danas:

Arsenal - S04 - 1 (2.10) - malo sam iznenaden na ovako visok tecaj na Arsenal, bez obzira sto su proslo kolo u Premiershipu izgubili od Norwicha. Svima je poznato da Arsenal jako dobro igra ovu grupnu fazu LPa, i dok ne osiguraju prolaz dalje igraju s najjacim snagama, pa bi tako trebalo biti i veceras. Schalke je proslo kolo na domacem terenu u posljednim trenutcima primio gol protiv Montpelliera, te umjesto 3 osvojio samo bod. Iako je Schalke nezgodan protivnik, mislim da ce Arsenal na domacem terenu zabiljeziti pobjedu.

Borussia - Real - 2 (2.20) - po meni Real je ovdje apsolutni favorit, bez obzira na cinjenicu da mu gostovanja u Njemackoj ne leze. Domacin ima problema s ozljedama,  a i forma im nije bas bajna, u zadnjih 6 utakmica imaju samo jednu pobjedu. S druge strane Real se polako dize u prvenstvu, i nakon par kikseva, polako ulazi u seriju pobjeda. Mislim da ce Ronaldo i drustvo ovu utakmicu rijesiti u svoju korist.

Malaga - Milan - 1 (2.10) - da je to Milan od prije 2-3 sezone, ovaj bi par preskocio. Ovako je Milan po meni ovdje u podredenoj ulozi, pobjedili su Zenit u proslom kolu pukom srecom, dok ih je Anderlecht drzao u saci na San Siru. Malaga u svojoj premijernoj sezoni gura odlicno, dvije pobjede po 3:0 ih drze na vrhu ljestvice, te mislim da ce i danas doci do nova 3 boda, jer Milan nema neku ekipu za nadmetanje s Malagom.

Porto - Dinamo Kiev - 1 (1.60) - ovo je po meni sigurnjak dana. Porto na domacem terenu je jednostavno nepobjediv, PSG je to osjetio proslo kolo, a danas im dolazi los Dinamo iz Kijeva, koji ce biti u borbi za 3.mjesto s imenjakom iz Zagreba (pogotovo ako Zagrepcani danas naprave nekakvo iznenadenje protiv PSGa). Necu puno duziti ovdje, ovdje je pobjeda Porta jedini logicni izbor koji se nameće.
Logged
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #7 on: October 24, 2012, 11:27:20 »

Evo moj za danas
Dinamo Z - PSG 2
Arsenal - Schalke 1
Dortmund - Real M 2
Slovan Usti - Kadan 1
Skeleftea - Frolunda KP1
Yaroslavi - St.Petersburg KP2
Novogord - Dinamo Moskva KP2
------------------------------------------
35.54 km
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #8 on: October 24, 2012, 12:55:01 »

ja jučer od 9, pao na 4 hahahahaha vidjet ću kakav sam danas xD
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #9 on: October 24, 2012, 13:18:48 »

Hm...nema se sto puno dodati - 4/5 pogodeno, samo me Juve srusio, iako je i MUFC visio dobar dio tekme, okrenuli 0:2, nadam se da je netko barem nesto dns uspio pogoditi i uzeti neku lovu na kladionici...Mene ovaj mjesec nikako da krene, nekih sitnih dobitaka je bilo, ali je sve to bilo slabo, pogotovo u odnosu na protekli mjesec Sad

I mene je Juventus srušio....  Angry
Logged


noriscace
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 193



« Reply #10 on: October 24, 2012, 13:34:50 »

Dinamo Z - PSG      2              1.55
Porto - Dynamo K   1              1.50
Arsenal - Schalke    1              2.00
Malaga - Milan         pm3         2.23
Ajax - Man City        pm3         2.03

evo moj za danas!
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #11 on: October 24, 2012, 14:55:28 »

Hm...nema se sto puno dodati - 4/5 pogodeno, samo me Juve srusio, iako je i MUFC visio dobar dio tekme, okrenuli 0:2, nadam se da je netko barem nesto dns uspio pogoditi i uzeti neku lovu na kladionici...Mene ovaj mjesec nikako da krene, nekih sitnih dobitaka je bilo, ali je sve to bilo slabo, pogotovo u odnosu na protekli mjesec Sad

I mene je Juventus srušio....  Angry

Tebe ili tvog Imotjanina,posto poznavajuci tebe - ti i kladionica - kao ja i klasicna glazba Tongue
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #12 on: October 24, 2012, 16:05:50 »

moj listić
Sloga - Sutjeska 1
Porto II - Covillha 1
Hjorring - Sonderjylland 2
Arsenal - Schalke 1
Dinamo - PSG 2
Malaga - Milan 1
POrto - Dynamo 1
-------------------------------------
na 1,40 = 71,00
Logged


wigec
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 784



« Reply #13 on: October 24, 2012, 16:34:31 »

Sarajevo-Zrinjski -- 1             Zenit---1
Azerenka-Kerber -- 1             PSG---2 
Zenit/Gol                                Man City---2
Kolding-Aarhus GF--1             Arsenal---1
Ajax- Man City.--- 3+              Porto /gol
Arsenal- 04  ---- 3+                Montpellier / gol
Dortmund- Real -- 3+             Milan / gol             
Malaga- Milan ---- 1 (d/n)       Real----2
Bleckburn /Gol                        Santos L---1
Dinamo- PSG--- 2                   ovo mi je pogrijesila pa ga mogu kontrirat XD
Vasco / gol                             Lahti-Karpat 1(p)
na 1 = 39                               na 2= 110
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #14 on: October 24, 2012, 21:42:58 »

Hm...nema se sto puno dodati - 4/5 pogodeno, samo me Juve srusio, iako je i MUFC visio dobar dio tekme, okrenuli 0:2, nadam se da je netko barem nesto dns uspio pogoditi i uzeti neku lovu na kladionici...Mene ovaj mjesec nikako da krene, nekih sitnih dobitaka je bilo, ali je sve to bilo slabo, pogotovo u odnosu na protekli mjesec Sad

I mene je Juventus srušio....  Angry

Tebe ili tvog Imotjanina,posto poznavajuci tebe - ti i kladionica - kao ja i klasicna glazba Tongue
Moj listić Smiley
Logged


Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.047 seconds with 21 queries.