bhbus.ba
April 24, 2024, 14:58:06 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4 ... 79   Go Down
  Print  
Author Topic: Bosnaexpres, Doboj  (Read 292092 times)
doBUS
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.517



« Reply #15 on: June 29, 2010, 12:29:32 »

Quote
Kolega Stanko duzi ovu mecku.Inace ova Mecka umjeso Setre S 140  vozi liniju Doboj-Petrovo

To znači da Setra završava karijeru? Huh?
Setra  S 140 SG inace autobus 1985 godiste,autobus u extra stanju,dobro ocuvan i dobro ga odrzavaju,iz brdo vuce u 5toj bez ikakvih problema,na pravcu ide i do 100 na sat,stvarno sam se iznenadio kako dobar autobus.Ali on vozi jos malo i odna ce najvjerovatnije u rashod ili na prodaju.Na liniju za Petrovo dolazi prigradski Merdedes.
Ewo par slika,nisam bio ponijeo digitalac jel nisam ni planiro ici u Petrovo






Sjedista su nakndadno ubacivana iz nekog starog Mercedesa,i jako su udobna i ocuvana,inace autobus ima 47 sjedista





Naknadno je ugradjena TELMA



Rijeka Spreca na jednom dijelu regionalnog puta Doboj-Petrovo izliza je,na putu je bilo jedno 40 cm vode ali prosli smo bez ikakvih problema voda je usla na prvu stepnicu ali za ovu masinu to neprestavlja problem
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #16 on: June 29, 2010, 18:53:15 »

1985 godiste?Huh? ma nema šanse....moze samo biti 1975. ako nije u pitanju neka muljaza sa "papirologijom"
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #17 on: June 29, 2010, 18:54:03 »

Ma, ovo je nepoderivo vozilo....siguran sam da Setra nikad neće biti tako dugotrajna i kvalitetna. Ali eto, i njihova era se približava kraju, jer ih jako jako malo još ima. Kao mali sam se dosta vozio ovakvim autobusom, tad su ga slali i na linije preko 150 km.

Btw, i meni je to godiše sumnjivo, nemoguće da je tako ''mlada''. Pa, serija 200 je počela prije 85  Huh?
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
doBUS
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.517



« Reply #18 on: June 29, 2010, 18:57:08 »

Ma, ovo je nepoderivo vozilo....siguran sam da Setra nikad neće biti tako dugotrajna i kvalitetna. Ali eto, i njihova era se približava kraju, jer ih jako jako malo još ima. Kao mali sam se dosta vozio ovakvim autobusom, tad su ga slali i na linije preko 150 km.

Btw, i meni je to godiše sumnjivo, nemoguće da je tako ''mlada''. Pa, serija 200 je počela prije 85  Huh?

Ona svijetlo plava sto je kod Ukrina prevoza ona je 82 godiste,a ova je 85 zadnja serijaa
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #19 on: June 29, 2010, 19:06:26 »

Ne znam kako se ovo može registrovat zbog godina... tako da mislim da će pod "nož" Embarrassed
Logged


transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #20 on: June 29, 2010, 21:38:19 »

Ma, ovo je nepoderivo vozilo....siguran sam da Setra nikad neće biti tako dugotrajna i kvalitetna. Ali eto, i njihova era se približava kraju, jer ih jako jako malo još ima. Kao mali sam se dosta vozio ovakvim autobusom, tad su ga slali i na linije preko 150 km.

Btw, i meni je to godiše sumnjivo, nemoguće da je tako ''mlada''. Pa, serija 200 je počela prije 85  Huh?

Ona svijetlo plava sto je kod Ukrina prevoza ona je 82 godiste,a ova je 85 zadnja serijaa


ma ni u snovima...
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #21 on: June 30, 2010, 23:37:29 »

Malo nevjerovatno od njih, poslali su ovakav bus na lokalnu liniju :





Mečka ide ko zmaj, umalo da mi nije pobjegla iz kadra:


Setra isto tako vozi lokal i nije baš u najboljem stanju:


Marbus na liniji Sarajevo-Brod:



I na kraju, Turizmo stigao iz Teslića. Isto tako, malo čudno da su takav bus poslali na liniju od 30 km...



30.06.2010

Izgleda da su se riješili par vozila. Zelenu S 215 H dugo nisam vidio, a vozač koji je dužio Citylinera sada vozi ovog Marbusa. Kod ove firme mi se sviđa što se zna koji vozač duži bus, nema da se svaki dan izmjenjuju.



Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #22 on: June 30, 2010, 23:43:39 »

marbusa bi onda trebao duziti onaj mladi vozac, dobar i lud vozac, njeg obozavam kad se vracam iz sarajeva, ekstra vozi Smiley
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #23 on: June 30, 2010, 23:45:32 »

marbusa bi onda trebao duziti onaj mladi vozac, dobar i lud vozac, njeg obozavam kad se vracam iz sarajeva, ekstra vozi Smiley

Pa, imaju tri komada...vidio sam jednom da onog drugog ( isto sivi ) vozi neki mlađi.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
doBUS
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.517



« Reply #24 on: July 01, 2010, 00:03:44 »

Malo nevjerovatno od njih, poslali su ovakav bus na lokalnu liniju
I na kraju, Turizmo stigao iz Teslića. Isto tako, malo čudno da su takav bus poslali na liniju od 30 km...

Ovao taj aautobus stalno vozii lokalne linije,obicno Samac,Podnovlje i sl
A sto se tice MB on ide iz Novog Sada do Teslica.Pa iz Teslica do Doboja vraca liniju u 15.00
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #25 on: July 01, 2010, 00:08:01 »

Malo nevjerovatno od njih, poslali su ovakav bus na lokalnu liniju
I na kraju, Turizmo stigao iz Teslića. Isto tako, malo čudno da su takav bus poslali na liniju od 30 km...

Ovao taj aautobus stalno vozii lokalne linije,obicno Samac,Podnovlje i sl
A sto se tice MB on ide iz Novog Sada do Teslica.Pa iz Teslica do Doboja vraca liniju u 15.00

Malo mi je to neobično, ipak je to solidan turistički autobus.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
doBUS
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.517



« Reply #26 on: July 01, 2010, 00:09:17 »

Malo nevjerovatno od njih, poslali su ovakav bus na lokalnu liniju
I na kraju, Turizmo stigao iz Teslića. Isto tako, malo čudno da su takav bus poslali na liniju od 30 km...

Ovao taj aautobus stalno vozii lokalne linije,obicno Samac,Podnovlje i sl
A sto se tice MB on ide iz Novog Sada do Teslica.Pa iz Teslica do Doboja vraca liniju u 15.00

Malo mi je to neobično, ipak je to solidan turistički autobus.
Jest sa vana ali motor mu je u jako losem stanju,bolje da su njega sredili nego onu dubravu
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #27 on: July 01, 2010, 08:45:31 »

Mustafa odlične slike Cheesy
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #28 on: July 01, 2010, 11:59:46 »

Mustafa odlične slike Cheesy

Zahvaljujem duboko Cheesy....mah, trudim se da to što bolje ispadne...naravno, bude i lošijih slika, ali ja to ne postavljam jer samo želim kvalitetne fotke. Jedino ako se radi o nekom exluzivnom busu, e tu onda moram staviti bilo kakvu fotku Cheesy
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #29 on: July 02, 2010, 23:54:37 »

Užasno me nervira ova bandera i ovaj lik, ali eto, bar da vidimo Skaniju u akciji:


02.07.2010
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Pages: 1 [2] 3 4 ... 79   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.056 seconds with 21 queries.