bhbus.ba
June 26, 2024, 02:39:58 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: Centrotrans - Razno/Diskusije (2)  (Read 307746 times)
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #75 on: August 07, 2012, 00:43:09 »

Prijatelju mi nude da radi u CTS-u, daju mu Mana, i liniju za Dortmund. On to jos ne zeli, posto ima dosta godina, ali covjek izgleda kao doktor, a ne kao vozac autobusa. Po ponasanju, po urednosti, kulturi, a da ne govorim o soferskim sposobnostima Smiley
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #76 on: August 07, 2012, 16:00:08 »

Zar im ovako dobro ide linija za Rennes pa salju i biss vožnje. ?
Logged

Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #77 on: August 07, 2012, 16:04:32 »

A nije im ni prvi put da ide biss za Renns..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
man 834
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 8



« Reply #78 on: August 07, 2012, 16:10:45 »

Sto se tice prijema vozaca u CTS-u neki dan sam o tome vec govorio da su mi kolegu zvali na testiranje kaze on da ih je bilo 11-orica i da ce ih zvati za par dana na posao medutim opet su ga kaze zvali ali su mu samo rekli da je primljen i da cekaju direktoraa da dode sa godisnjeg pa ce ih zvati ali ni dan danas niko mu nista ne javlja..E sad da li je iko primljen ili ne to vam ne bi znao odgovoriti ali je naravno tu vazno da je bilo i onih pred penzijom sa stomakom do zuba koji vec negdje voze ali daj ti njima da se oni uvale tu i prije ce njih primiti nego neke mlade i kulturnije momke...a sto se tice konkursa mislim da ga nece nikada ni objaviti jer se tu ode u njihovu kadrovsku sluzbu gdje predas papire i oni ti kazu zvacemo te na testiranje u koliko nam zatreba a tu mogu samo zamisliti koliko molbi ima...
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #79 on: August 07, 2012, 18:21:47 »

Nemam nekih komentara detaljnih.
Ko ispunjava zakonske uslove neka bude primljen,ljekarsko i tako to.
Bez obzira na sve ne pravim razliku izmedu vozaca koji su krupni stari ili mladi i zgodni.
Uzasavam se na diskriminaciju po fizickom izgledu.
Iznenadjena sam da nije konkurs bio jer npr za vrijeme zadnjeg strajka u Grasu bio je i Safudin Cengic na TV i falio kako bi posteno zaposlio ljude poput zena konduktera i vozaca.
Ocekivala sam transparentnost ali vidim da je izostala.
Ali nisam iznenadjena.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #80 on: August 07, 2012, 21:45:25 »

mada  je  kod  nas  jos  ona Zensko da Autobus  vozi ,al  vjeruj  ovdje ima 30% vozaca zena Autobusa i  vjeruj da su  pazljivije  u  gradskom saobracaju  nego pojedini muskarci
Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #81 on: August 07, 2012, 22:59:50 »

O čemu ti bolan pričaš?
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #82 on: August 08, 2012, 20:42:46 »

Odose momci za Rennes


da li je nas adi.novalic procitao post o agresivnosti ove posade pri slikanju ili ne,to ne znam,ali mi se skrivanje iza drveta ucinilo simpaticno i prikladno.

gb 305 danas sa AS Tuzla.Malo sam posudio Semirovu poziciju,mozda 20-tak metare nize.



Ma zna Adi to, nije morao ni citat kad sam mu ja to uzivo ispricao,,, ali eto vise nas - me ne diraju....

Kad smo kod toga ponovo, idem po voznom parku naidjem na sliku starlinera svoju, pogledam , jel se meni cini ili se ovjde vozac smije
http://www.dodaj.rs/f/3Q/Xn/zOWoQFi/p6220218.jpg
A ovaj drugi nesto gleda u mene
Huh???

Ovo je bilo prije onog incidenta?Huh??
« Last Edit: August 08, 2012, 20:45:56 by dani-ze » Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #83 on: August 08, 2012, 20:55:26 »

Ma smije se a ovaj drugi sigurno nije skontao dobro od retrovizora jer vidi se da je nakosio malo glavu da vidi o čemu je riječ...Wink
Logged

The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #84 on: August 11, 2012, 17:07:47 »

Da li je istina da firma nije izdala nigdje konkurs za vozače?

potvrđeno je. Konkursa nema, jer nemaju tu obavezu.
U idućem periodu se može očekivati i dosta novosti iz CTSa, jer su neki veliki planovi pokrenuti, no o tom više kad dođe vrijeme za to.

MAN Comforti su 2002. godište.
Logged


Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #85 on: August 11, 2012, 18:52:47 »

Sarajevo-Bihać


Možda griješim, ali da nije malo preduga linija za ovaj tip?
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #86 on: August 11, 2012, 19:00:42 »

Nisu normalni ba. Grin
Logged

Neoplan VIP Class
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #87 on: August 11, 2012, 19:32:58 »

I nisu. Prije dvije godine dok su im Citylineri radili Vijećnica-Dobrinja, "Bosanko" im radio Sarajevo-Busovača.

Baš me zanima kako će rasporediti vozila ako od prvog počnu raditi na GRAS-ovim linijama.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #88 on: August 11, 2012, 23:55:17 »

Ja sam jednom ovu 0303 vidio u Mostaru, unutrasnjost joj u defektu..
@Troler ocito da je to malo radi reklame.. A 95% sam siguran da ce te linije raditi NL mozda uleti koji steyr, transliner .. Citya poslati na gradsku voznju kao prvo totalno ne isplativo, kao drugo nije prilagodjen tome, nema cak ni onog gdje se novac drzi, tako da bi vozac uvijek morao po dzepovima targat se da vrati kusur itd..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #89 on: August 12, 2012, 00:12:31 »

Tačno se igraju sa ovim linijama prema Bihaću i Velikoj Kladuši. Znaju da im te linije debelo pune džepove, pogotovo studenti, i opet se usuđuju slati ovakva vozila. Zašto bar ne prepuste to Mix-u.. Huh?
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.042 seconds with 21 queries.