bhbus.ba
June 26, 2024, 08:53:49 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: Centrotrans - Razno/Diskusije (2)  (Read 307813 times)
wigec
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 784



« Reply #210 on: September 06, 2012, 23:18:54 »

Damire bez uvrede al previse nas tusis sto se toga tice ... nisam naucio da ovako uljecem.. al bas si dosadan Sad
Logged
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #211 on: September 06, 2012, 23:20:05 »

ok
Logged

Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #212 on: September 06, 2012, 23:46:34 »

Koliko znam oni idu van granice BiH, u Hrvatsku, Crnu Goru, itd... To su turistička vozila. Neznam kakve veze oni imaju sa vozilima koja rade na PGS-u.

Kakve veze ima Eurolines sa linijom Ilijaš-Misoča, ili nekom tamo linijom od Visokog pa do nekog Visočkog sela.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #213 on: September 06, 2012, 23:52:09 »

Zato sto su to "turisticki" minibusi marke Isuzu, i molim te daj mi pojasni, zasto je to tebi toliko vazno uopce? gdje je koji i kakav natpis, jel i milimetarna svom mjestu, jel ista boja, jel ovo jel ono ? To su stvari koje, bar ja tako mislim, nas ne zanimaju, jel ima natpis centrotrans ili eurolines, jel taj natpis u milimetar stavljen kako treba, jel na pravoj strani, jel tog natpisa uopce ima? Ako te takve stvari interesuju mislim obrati se nadleznima koji postavljaju te natpise u centrotransu, a nemoj nas smarati sa time,

mislim da ce se vecina sloziti samnom.
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #214 on: September 07, 2012, 00:08:42 »

damir050 pati od Eurolinesa,to je neprofitabilna organizacija prema Belgijskom zakonu, čiji je Centrotrans član,uz određenu naknadu,ima tu mnogo zemalja,fazon je u putovanjima nešto kao agencija koja nudi jeftinija putovanja,takse i dr.po mreži linija kako su se organizirali.
Vodeći se prema ovome,ne vidim zašto bi gradski prevoz bio u ovoj šemi,sem što neko pati od brandinga na vozilu. Huh?
Ne sumnajm da postoje zakoni i odredbe ugovorne koji definišu ovo detaljnije oko djelovanja Eurolines-a.
« Last Edit: September 07, 2012, 00:10:34 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #215 on: September 07, 2012, 10:46:57 »

Sarajevo - Tesanj vise ne voze, a onaj vozac legenda sad radi u Zet Toursu
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
SlimShady
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.485


I pjan i trijezan za volan sam vezan :)


« Reply #216 on: September 08, 2012, 19:09:40 »

Jutros u 7h ko je išao iz Bugojno-Sarajevo nije se udostojio grijanje upaliti putnici se smrzli
Logged

Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #217 on: September 10, 2012, 09:42:09 »

Centrotrans traži dva autoelektričara..svi zainteresovani neka posijete link.
http://posao.ba/job.php?&jobID=64184
Logged

The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #218 on: September 10, 2012, 18:53:57 »

Prevoz radniika sa stilom Tongue
http://www.dodaj.rs/f/1j/V4/BZXrlSz/dscn3795.jpg

A vidio sam i Starliner II na cesti malo iza ovog, pa sad možda je i on vozio radnike Bosnalijeka, jer uvijek voze dva busa....
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #219 on: September 12, 2012, 22:55:34 »

Inače ih često vozaju Neoplani stari,a mislim da su imali i jednu sa Ayatsom prije mjesec dana.


evo od mene po prvi put slika od Ayats bravo 1  slike  su  sa Auto-puta izvinjavam se na  automobilima koji su u kadru,linija je  bola Sarajevo -Zenica






Jel i ovo preko puta Centralne banke?
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #220 on: September 12, 2012, 23:11:25 »

Inače ih često vozaju Neoplani stari,a mislim da su imali i jednu sa Ayatsom prije mjesec dana.


evo od mene po prvi put slika od Ayats bravo 1  slike  su  sa Auto-puta izvinjavam se na  automobilima koji su u kadru,linija je  bola Sarajevo -Zenica






Jel i ovo preko puta Centralne banke?

hahahhahaahahhahahahha e šteta što sam oženjen zdravlja mi. Sutra bih te ženio hahhaahhaahahh sala naravno ne zamjeri
Logged
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #221 on: September 13, 2012, 21:33:33 »

MANovi NL 313 dobili plave linije i sad izgledaju mnogo ljepše. A dobio sam i info da su im oni MANovi što voze za Fojnicu pravo udobni.
Logged

Neoplan VIP Class
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #222 on: September 13, 2012, 21:36:04 »

http://www.mojevijesti.ba/novost/131510/Centrotrans-biljezi-pad-broja-putnika-prema-Jadranu

Quote
Kompanija Centrotrans bilježi pad broja putnika na destinacijama prema Jadranu u odnosu na ljetni period prošle godine, kazao je u izjavi za Fenu tehnički direktor Centrotransa Ibrahim Kerla.

Razloga za ovakvo stanje je više, a Kerla ističe da je pad u broju putnika počeo s nastupanjem mjeseca Ramazana.

"Ljudi žele kući provesti Ramazan, pa se nadamo da će doći do povećanja broja putnika nakon Bajrama", kazao je Kerla.

Istakao je da veliki uticaj na smanjen broj putnika u Centrotransovim autobusima prema Jadranu imaju i nelegalni prijevoznici.

"Kada pogledate oglase u bilo kojim novinama vidjet ćete da oni nude usluge prijevoza po cijenama koje su niže od naših i to je problem koji mora biti riješen", kazao je Kerla.


Nadalje, "krivnje" ima i u sve većoj neimaštini zbog koje se građani BiH vrlo teško odlučuju na odlazak na more.

Kada su u pitanju autobusne linije, pojasnio je da je popunjenost linije Sarajevo-Split daleko ispod očekivanja, ali da se nadaju poboljšanju situacije nakon Bajrama.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #223 on: September 13, 2012, 22:09:37 »

Evo snimio sam MANa, mislio sam ga slikat, ali mi tel ostao na videu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LCRPeVfevck&list=UUc0vqx06ZgPyvnZGi6qmUfw&index=1&feature=plcp[/youtube]
Logged

Neoplan VIP Class
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #224 on: September 14, 2012, 17:37:19 »


Mogli su i Štajera poslati.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.072 seconds with 21 queries.