bhbus.ba
June 16, 2024, 14:29:25 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: Prodaja autobusa u BiH i regionu  (Read 373688 times)
BIH TOURS
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 478



« Reply #585 on: December 06, 2011, 18:08:38 »

ma iskreno meni je ova setra i skupa, bez papira 55 00, 95 godina.
Logged
bussoliner
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 303



« Reply #586 on: December 06, 2011, 18:41:10 »

ko se smije usuditi u to, tolike pare dati i inspektori jednostavno dodju i oduzmu ti vozilo i sisnu kaznu da ne dodjes sebi narednih 5 godina.

Ima kod nas dosta takvih autobusa,da ne kazem skoro svaki treci..  Znam i kome dolaze inspektori,i sve se to zataska ..  Wink
Logged
SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #587 on: December 06, 2011, 19:03:47 »

ko se smije usuditi u to, tolike pare dati i inspektori jednostavno dodju i oduzmu ti vozilo i sisnu kaznu da ne dodjes sebi narednih 5 godina.

Ima kod nas dosta takvih autobusa,da ne kazem skoro svaki treci..  Znam i kome dolaze inspektori,i sve se to zataska ..  Wink

kod nas je skoro pa normalno to Smiley
Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #588 on: December 06, 2011, 20:05:40 »

Pa neće je nikad prodati ovdje jer to kod nas može proći samo u rashodu.....naravno mislim na legalan način a s druge strane zakona ima svašta.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
BIH TOURS
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 478



« Reply #589 on: December 06, 2011, 20:48:03 »

uvozili bi ljudi buseve euro 2 motor, po 30 000- 40 000 sigurno da mogu, i sigurno bi bosna bila solidna država što se tiće buseva. a ovako ljudi se snalaze, jednostavnu su promorani bar ove malo manje firme da mjenjaju papire,
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #590 on: December 06, 2011, 20:48:21 »

ko se smije usuditi u to, tolike pare dati i inspektori jednostavno dodju i oduzmu ti vozilo i sisnu kaznu da ne dodjes sebi narednih 5 godina.

Ima kod nas dosta takvih autobusa,da ne kazem skoro svaki treci..  Znam i kome dolaze inspektori,i sve se to zataska ..  Wink

kod nas je skoro pa normalno to Smiley

ma šta ba pričate vi? Mi možda jesmo "banana" država ali nismo u tolikoj mjeri. Pa autobus je to ljudi. Autobus koji će prelaziti granicu, biti izložen kontrolama raznoraznim...
Logged
doBUS
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.517



« Reply #591 on: December 06, 2011, 22:00:57 »

ko se smije usuditi u to, tolike pare dati i inspektori jednostavno dodju i oduzmu ti vozilo i sisnu kaznu da ne dodjes sebi narednih 5 godina.

Ima kod nas dosta takvih autobusa,da ne kazem skoro svaki treci..  Znam i kome dolaze inspektori,i sve se to zataska ..  Wink

kod nas je skoro pa normalno to Smiley

ma šta ba pričate vi? Mi možda jesmo "banana" država ali nismo u tolikoj mjeri. Pa autobus je to ljudi. Autobus koji će prelaziti granicu, biti izložen kontrolama raznoraznim...
Drug nece to niko uraditi s autobusom koji mu prelazi granicu,nego s autobusom koji mu radi po selima.Cista logika
Logged
SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #592 on: December 07, 2011, 00:26:24 »

ko se smije usuditi u to, tolike pare dati i inspektori jednostavno dodju i oduzmu ti vozilo i sisnu kaznu da ne dodjes sebi narednih 5 godina.

Ima kod nas dosta takvih autobusa,da ne kazem skoro svaki treci..  Znam i kome dolaze inspektori,i sve se to zataska ..  Wink

kod nas je skoro pa normalno to Smiley

ma šta ba pričate vi? Mi možda jesmo "banana" država ali nismo u tolikoj mjeri. Pa autobus je to ljudi. Autobus koji će prelaziti granicu, biti izložen kontrolama raznoraznim...
Drug nece to niko uraditi s autobusom koji mu prelazi granicu,nego s autobusom koji mu radi po selima.Cista logika
ja licno nisam ni pomislio da smo mi banana, i nije samo kod nas to da ima neregularnosti, ne znam sto smo sebi nabili kompleks i kontamo da samo kod nas ima neregularnosti, u bilo kojem smislu.. pa ima toga i u drugim drzavama, nije to novost nikakva...
niko nece uraditi tako nesto s nekim autobusom koji prelazi granice..
« Last Edit: December 07, 2011, 00:34:08 by SIKIIIIIdo » Logged

bussoliner
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 303



« Reply #593 on: December 07, 2011, 02:54:08 »

ko se smije usuditi u to, tolike pare dati i inspektori jednostavno dodju i oduzmu ti vozilo i sisnu kaznu da ne dodjes sebi narednih 5 godina.

Ima kod nas dosta takvih autobusa,da ne kazem skoro svaki treci..  Znam i kome dolaze inspektori,i sve se to zataska ..  Wink

kod nas je skoro pa normalno to Smiley

ma šta ba pričate vi? Mi možda jesmo "banana" država ali nismo u tolikoj mjeri. Pa autobus je to ljudi. Autobus koji će prelaziti granicu, biti izložen kontrolama raznoraznim...
Drug nece to niko uraditi s autobusom koji mu prelazi granicu,nego s autobusom koji mu radi po selima.Cista logika
ja licno nisam ni pomislio da smo mi banana, i nije samo kod nas to da ima neregularnosti, ne znam sto smo sebi nabili kompleks i kontamo da samo kod nas ima neregularnosti, u bilo kojem smislu.. pa ima toga i u drugim drzavama, nije to novost nikakva...
niko nece uraditi tako nesto s nekim autobusom koji prelazi granice..

Ja licno znam i neke koji prelaze i granice,ali i ne bitno,da ne gusimo temu,a i nije za pricu ..
Nije samo u pitanju prekucavanje ,nego jednostavno podmladjivanje pri uvozu ..
Ima toga svugdje,ne samo kod nas ..  ''Ja ne bih vise da raspravljam o tome''
« Last Edit: December 07, 2011, 02:58:35 by bussoliner » Logged
dreiachser
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 496



« Reply #594 on: December 07, 2011, 15:29:17 »

ovo se neko nasao za*ebavat, pa vidi mu profila, lik prodaje bicikla, ne bih rekao da prodaje i bus, a sad odkud mu slike unutrašnjosti busa i da li su to prave slike unutrašnjosti?

pa recimo sa foruma....?
I ja bi se mogao kladiti da je neko sa foruma, liječi svoje komplekse i neostvarene dječije želje...
A, i Kantić bi baš izbrisao nazic firme, a čovjek poznat po dobrom održavanju, o cijeni da i ne govorim...
Logged
allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #595 on: December 07, 2011, 18:17:09 »

Ako se to sve tako zna sta ce nam onda krim inspektori, koja je njihova svrha ljudi moji???
E pa vidite, kolega spominje svako treci autobus da je "nelegalan", mozda i jeste tako a i ne mora biti,  ali svi su se umirili sa Euro III normama, navodno svima pase takav uvoz a ovamo stancaju brojeve i podmladjivaju vozila jer ne mogu sebi priustiti to sto zakon trazi.
Znaci ekonomicnije je ici u rizik da ostanes i bez novca i bez autobusa nego izboriti svoje pravo u svojoj drzavi i traziti ono sto ide linijom  manjeg otpora.
Logged
SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #596 on: December 07, 2011, 19:41:49 »

ma ne vrijedi se oko toga raspravljat Smiley
Logged

BIH TOURS
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 478



« Reply #597 on: December 11, 2011, 02:11:59 »

zna li možda neko od forumaša prodaje li iko stayera, graft & stift oko 95 godišta, al da je bus održavan i dobrom stanju Smiley
Logged
borislav
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 740



« Reply #598 on: December 11, 2011, 11:50:18 »

zna li možda neko od forumaša prodaje li iko stayera, graft & stift oko 95 godišta, al da je bus održavan i dobrom stanju Smiley
http://www.pik.ba/artikal/2074838/autobus-steyr/
Logged

SETRA THE BEST
BIH TOURS
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 478



« Reply #599 on: December 11, 2011, 14:22:16 »

Quote from: borislav link=t opic=318.msg78801#msg78801 date=1323597018
zna li možda neko od forumaša prodaje li iko stayera, graft & stift oko 95 godišta, al da je bus održavan i dobrom stanju Smiley
http://www.pik.ba/artikal/2074838/autobus-steyr/
znam drug za ovog, hvala ti, ovaj mi dug, više bih volio sa vratima na sredini busa, još jednom hvala Smiley
Logged
Pages: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.039 seconds with 20 queries.