bhbus.ba
April 24, 2024, 08:13:37 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 [3] 4   Go Down
  Print  
Author Topic: Dan Šofera i Automehaničara 15. Januar  (Read 27767 times)
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #30 on: January 15, 2013, 18:35:01 »

Još par slika iz Tuzle, izvor se vidi na slikama.





Logged

Semir
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.701



« Reply #31 on: January 15, 2013, 19:29:51 »

http://rtvslon.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=9196:odran-sveani-defile-u-povodu-dana-vozaa&catid=1:vijesti&Itemid=5

Kasnije bi trebo biti i video zapis
Logged

Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #32 on: January 15, 2013, 20:40:50 »

Čudi me što nije ROAD učestvovao bar sa jednim autobusom u defileu ?
Logged

Neoplan VIP Class
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #33 on: January 18, 2013, 00:32:22 »

http://www.avaz.ba/vijesti/sarajevo/nagradjeni-najuspjesniji-vozaci-i-automehanicari



Svečanost kantonalnog udruženja
Nagrađeni najuspješniji vozači i automehaničari
Sa svečanosti: Najboljima diplome i po 100 KM

Nagrađeni najuspješniji vozači i automehaničari

 

Udruženje vozača i automehaničara Kantona Sarajevo organiziralo je tradicionalni izbor najuspješnijeg vozača i automehaničara na području KS.

Kako nam je kazao Muhamed Hamzagić, organizacioni sekretar Udruženja, priznanje i nagradu dobilo je ukupno 49 vozača, automehaničara i drugih članova Udruženja. Nagrađeni su dobili plaketu i po 100 KM.

- Kriteriji za dodjelu ove nagrade su da je osoba stalno zaposlena, da radi puno radno vrijeme, poštuje saobraćajne propise, ima pozitivan stav prema putnicima i učesnicima u saobraćaju, savjesno obavlja svoj posao, bez udesa i materijalnih šteta - pojasnio je Hamzagić.

Kako nam je kazao predsjednik Komisije za izbor Himzo Devedžija, ovo udruženje okuplja vozače i automehaničare preduzeća GRAS, "Rad", "Centrotrans Eurolines", BIHAMK, "Centrotrans Tranzit", "Elektroprijenos", "BH Telecom"...

- Presretan sam što sam dobitnik ovog priznanja. Volim svoj posao jer sam uvijek u pokretu, obilazim cijelu BiH i ne bih ga mijenjao bez obzira na to što nije lako stalno putovati - kazao je Edin Čamdžić, uposlenik "Elektroprijenosa".
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Semir
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.701



« Reply #34 on: January 08, 2014, 15:32:46 »

Bliži se još jedan Dan Šofera i Automehaničara.Imali kakvih novih organizacija u drugim gradovima,jer ja opet mogu potvrditi svečani defile u Tuzli.
Nadam se da ce sada biti slika sa drugi mjesta sa drugih defilea sem Bihaća i Tuzle
Logged

the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #35 on: January 08, 2014, 16:50:50 »

U Bihaću se priređuje veliki defile u organizaciji Eurotoursa... Cheesy
Logged

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #36 on: January 08, 2014, 18:45:29 »

A ktome ako sam dobro popratio, u Bihacu se povodom toga i sprema veliki koncert Halida Muslimovica Cheesy
Logged
Semir
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.701



« Reply #37 on: January 15, 2014, 14:30:23 »

Evo od mene slikovno defile,a mislim da cemo od Damira imati i video zapis Cheesy












Još jednom Sretan dan šofera i automehaničara Cheesy Cheesy
Logged

makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #38 on: January 15, 2014, 16:00:09 »

Pošto sam Semiru poslao pp, ali mi je izbacilo grešku, pa nisam siguran da li sam poslao, zanima me samo Semire jel ti slika "prirodno" takva ili pojačavaš boju u photoshopu? Jer meni su slike blijede, pa sam ih od danas odlučio pojačavati u photoscape-u Wink

Sory na OT Wink
Logged

Setra S 417 HDH !!!

Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #39 on: January 15, 2014, 16:46:38 »

Samo odradi Autolevel u PhotoScape i to je to. Wink
Logged

Neoplan VIP Class
damir fido
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 2.350



« Reply #40 on: January 15, 2014, 17:41:20 »

Evo i od mene.Dobro je Semir primijetio ali nije mene tesko ni neprimijetiti. Cheesy
Ove godine je bilo dosta siromasnije sa autobusima.Imam osjecaj da su mnoge firme namjerno izostale,mozda radi nekih neslaganja sa organizatorima.A bile su prošlih godina.Lijepo bi se u koloni uklopio i Citaro i još neka vozila koja su nabavljana.Al dobro u prvom klipu ce neki od njih slucajno nalijetati.Cak i famozni zeleni Man od Litvatransa.Komunalaca sa ralicama nekoliko a kad padne snijeg ngdje ih.Vidio sam u koloni cak i Fabiu od jednog javnog preduzaca.Stvarno nekima nije tu mjesto.Neki su defile iskoristili i za reklamiranje zaklonivši citav prednji dio kamiona.Taksista nikad nema u defileu a oni su vremenski mozda i najviše za volanom.Al da ne kritikujemo previse evo i klipovi.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4u4ClytP1II[/youtube]

Semir maše iz Toirlinera a fido kisne. Grin

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4rECOpzOrK0[/youtube]

Eto valjda vam se svidjelo,nisam nikad ni radio klipove a i jedna slika.Ne mogu ja bez slike.



Logged
Semir
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.701



« Reply #41 on: January 15, 2014, 17:48:24 »

Hvala Fido na klipu i eto mogu rec da je svireni dusa otisla nakon defilea Cheesy
Logged

the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #42 on: January 18, 2014, 20:39:44 »

Ovaj dan je u Bihaću obilježen na ''extra'' način:live muzika,free hrana i piće. U defileu je učestovalo 10-ak autobusa i masa šlepera i automobila. Kolona je bila duga oko 2 km. Hvala EUROTOURSU koji je doprinjeo ovom događaju. Večeras slijedi veliko slavlje u hotelu ''Opal'' uz koncert Halida Muslimovića. Smiley
P.S. Video klip će biti za nekih pola sata,uploada se na youtube.








Logged

the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #43 on: January 18, 2014, 20:47:46 »








Logged

the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #44 on: January 18, 2014, 21:07:24 »

[youtube]AWjYXzvbip0[/youtube]
Logged

Pages: 1 2 [3] 4   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.037 seconds with 20 queries.