bhbus.ba
April 20, 2024, 06:53:36 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14   Go Down
  Print  
Author Topic: Vaš mobilni telefon ?  (Read 41327 times)
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #180 on: August 20, 2014, 16:02:49 »

Ako neko zeli kupiti Xperiu J neka se javi na PP Smiley

http://mob.hr/recenzija-sony-xperia-j/
Logged

man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #181 on: August 20, 2014, 17:36:51 »

Brat uzeo lg l7 II
koristi ga vec vise od 15 dana
prezadovoljan sa njim u svakom smislu
sa cim se bas ponovi je baterija koja traje vise od 3 dana sa koristenjem svega,wi fi,mobilni internet,igrice i slićno Cheesy
ako vas zanima 8mp je kamera Cheesy
Također, imam isti, odličan je. Hvata WIFI gdje ni jedan drugi ne može.
Logged
Saško
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 551



« Reply #182 on: October 16, 2014, 00:44:58 »

Rekoh jednom ne kupujem telefon na tač ali niz mogućnosti i jedna od njih da mogu da se ubace 2 kartice je bila presudna da kupim ovaj telefon:

Fon mi se baš super pokazao, ne menjam ga bar 1 godine Smiley
Logged

Niška Banja topla voda za Nišlije živa zgoda
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #183 on: October 16, 2014, 08:04:25 »

I ja sam se iz istog razloga na kraju morao okrenuti touch telefonu...
Logged


SlimShady
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.485


I pjan i trijezan za volan sam vezan :)


« Reply #184 on: October 16, 2014, 09:34:31 »

LG G Pro Lite - 305 KM
puno vise dobijete nego sto je cijena...
http://www.gsmarena.com/lg_g_pro_lite_dual-5736.php
Logged

Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #185 on: October 16, 2014, 09:47:25 »

Rekoh jednom ne kupujem telefon na tač ali niz mogućnosti i jedna od njih da mogu da se ubace 2 kartice je bila presudna da kupim ovaj telefon:

Fon mi se baš super pokazao, ne menjam ga bar 1 godine Smiley

Ja sam imao 7 godina Nokiu 3600 Slide i u tih osim sto je spala boja nijedan drugi kvar ili ostecenje nije bilo.. Na kraju skole sam je dao prijatelju, i za 18 rodjendan sam odlucio kupiti Xperiu J i mogu reci da sam se malo zeznuo... Mislio sam nastaviti sa Nokijama i kupiti Lumiu 520 koja je jeftinija od Xperije J,al odlucio sam se zbog Androida iako nisam gledao na netu utiske i to da je procesor starije generacije i da cesto slika zaledi... Imam problema i sa memorijom jer imam interne oko 1 GB ali sta god skidam on prebacuje na memoriju telefona gdje mi je ostalo oko 50tak Mb... Tako da ne mogu apdejtovat niti jednu aplikaciju koju koristim (Facebook, Messenger, YoutTube i slicne) jer kaze da nemam dovoljno memorije... Sve sam pokusavao da prebacim preuzimanje na Internu al ne ide, pa ako neko zna jel se to moze rijesiti nek pomogne.. Prodao bi je rado za 280KM ili zamjenio za neku Lumiu Smiley
« Last Edit: October 16, 2014, 09:49:16 by Manas » Logged

SlimShady
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.485


I pjan i trijezan za volan sam vezan :)


« Reply #186 on: October 16, 2014, 09:52:09 »

Znam da moze se prebaciti slike da ti snima na memorijsku karticu,sad jel se tim automatski i ostali podatci prebacivaju na karticu a ne na telefon ne znam...probaj...
Logged

Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #187 on: October 16, 2014, 09:57:43 »

Nemam memorijsku karticu.. Slike i muzika su mi na internoj memoriji i oni zauzimaju oko 600 Mb, takode neke aplikacije su na internoj i zauzimaju oko 100 Mb,a na memoriji telefona su mi najvaznije aplikacije koje koristim i zauzimaju oko 600 Mb,a ostalo mi je slobodne oko 50tak Mb.. Pokusao sam prebacit ove najvaznije aplikacije sa memorije telefona na internu ali ne dozvoljava
Logged

Semir
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.701



« Reply #188 on: October 16, 2014, 10:31:07 »

Prinova kod mene Samsung Galaxy Grand Neo Smiley
Logged

mikko93
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 287



« Reply #189 on: October 16, 2014, 11:32:26 »

Ja sam se ponovio sa Samsung Galaxy 3 mini-om
Logged

mikko93
novi
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 53



« Reply #190 on: October 16, 2014, 13:32:29 »

Nemam memorijsku karticu.. Slike i muzika su mi na internoj memoriji i oni zauzimaju oko 600 Mb, takode neke aplikacije su na internoj i zauzimaju oko 100 Mb,a na memoriji telefona su mi najvaznije aplikacije koje koristim i zauzimaju oko 600 Mb,a ostalo mi je slobodne oko 50tak Mb.. Pokusao sam prebacit ove najvaznije aplikacije sa memorije telefona na internu ali ne dozvoljava

Ovo ti je jedini lijek:

http://cafe.mobil.hr/threads/78268-Sony-xperia-J-root-swap-internal-to-external-SD-For-dummies
Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #191 on: October 16, 2014, 13:41:55 »

Hvala. Pokusat cu Smiley
Logged

Saško
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 551



« Reply #192 on: October 16, 2014, 23:21:28 »

Rekoh jednom ne kupujem telefon na tač ali niz mogućnosti i jedna od njih da mogu da se ubace 2 kartice je bila presudna da kupim ovaj telefon:

Fon mi se baš super pokazao, ne menjam ga bar 1 godine Smiley

Ja sam imao 7 godina Nokiu 3600 Slide i u tih osim sto je spala boja nijedan drugi kvar ili ostecenje nije bilo.. Na kraju skole sam je dao prijatelju, i za 18 rodjendan sam odlucio kupiti Xperiu J i mogu reci da sam se malo zeznuo... Mislio sam nastaviti sa Nokijama i kupiti Lumiu 520 koja je jeftinija od Xperije J,al odlucio sam se zbog Androida iako nisam gledao na netu utiske i to da je procesor starije generacije i da cesto slika zaledi... Imam problema i sa memorijom jer imam interne oko 1 GB ali sta god skidam on prebacuje na memoriju telefona gdje mi je ostalo oko 50tak Mb... Tako da ne mogu apdejtovat niti jednu aplikaciju koju koristim (Facebook, Messenger, YoutTube i slicne) jer kaze da nemam dovoljno memorije... Sve sam pokusavao da prebacim preuzimanje na Internu al ne ide, pa ako neko zna jel se to moze rijesiti nek pomogne.. Prodao bi je rado za 280KM ili zamjenio za neku Lumiu Smiley
Xperia J je slična kao Xperia M samo malo unapređena (kamera, veći ekran) koleginica je ima i jedan dan kad sam išao s njom na poso malo falilo da gu zakove u pod kad poče da baguje. Ja sam na moje telefonče instalirao Boga oca aplikacije i još može, raspoloživo je 2 GB za te zaebancije i 2 GB za muziku i tako toj al ja sam mu nabutao 8 GB memorijsku i pored sve to telefon cepa ko švajcarski sat tako da ako imaš kintu i običan M singe sim da uzmeš neće pogrešiš.
Logged

Niška Banja topla voda za Nišlije živa zgoda
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #193 on: October 17, 2014, 17:04:44 »

Ako ovaj kojim slucajem prodam uzecu sigurno Nokiu jer kvaliteta je dokazana,a i gledao sam recenzije gdje mnogo bolje i brze radi... Iako je Windows Phone na njemu nema veze jer ne skidam igre,a od aplikacija mi trebaju samo gore navedene
Logged

ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #194 on: October 17, 2014, 18:44:01 »

Iskreno svakodnevno sam u tom poslu mobitela,servisa i tih sitnica oko mobitela,Lumia jest dobar mobitel kad sagledas neke stvari,ali molis boga da se ne pokvari jer je Nokia napravila gresku sa Lumiom pa njoj ukoliko treba raditi nesto na sistemu slobodno se mozes pozdraviti sa njom jer popravit se ne moze.
Logged

Pages: 1 ... 11 12 [13] 14   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.042 seconds with 20 queries.