bhbus.ba
April 26, 2024, 22:18:13 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4 ... 6   Go Down
  Print  
Author Topic: Neoplan Megaliner  (Read 35337 times)
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #15 on: October 18, 2010, 21:34:30 »

Ko kaze da jesu, mozda se ne proizvodi, ali u buducnosti ko zna , pogledaj u adina post gore...
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #16 on: October 18, 2010, 22:26:07 »

Ko kaze da jesu, mozda se ne proizvodi, ali u buducnosti ko zna , pogledaj u adina post gore...

Teško....malo bi danas bilo kupaca za tako veliki bus...i običnih dekera je sve manje.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #17 on: October 21, 2010, 15:35:30 »

Evo danas u Zg jedan N 128/4
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #18 on: October 28, 2010, 12:19:11 »

koje voze linije u CB ovi megalineri ?
Logged


Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #19 on: October 29, 2010, 11:39:48 »

koje voze linije u CB ovi megalineri ?
Požega-Zagreb Nedeljom možda kao bis APP nisam siguran,znaju ići za Čakovec ali rijetko idu van skoro nikako Sad
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #20 on: October 29, 2010, 13:12:47 »

koje voze linije u CB ovi megalineri ?
Požega-Zagreb Nedeljom možda kao bis APP nisam siguran,znaju ići za Čakovec ali rijetko idu van skoro nikako Sad
U zadnje vrijeme dosta rijetko za Čakovec, ali znaju u sezoni za Dubrovnik ići Wink
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #21 on: October 29, 2010, 13:26:34 »

koje voze linije u CB ovi megalineri ?
Požega-Zagreb Nedeljom možda kao bis APP nisam siguran,znaju ići za Čakovec ali rijetko idu van skoro nikako Sad
U zadnje vrijeme dosta rijetko za Čakovec, ali znaju u sezoni za Dubrovnik ići Wink

Jednom prilikom je vozio i liniju Zupanja - Frankfurt, to je bio jedini put da je Megaliner bio u Sl.Brodu (28.4.2010.), i zbilja je bio pojava na kolodvoru Smiley
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #22 on: October 29, 2010, 20:54:19 »

kamo sreće da zaluta u Sarajevo  Cry
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #23 on: October 29, 2010, 21:06:54 »

cisto sumnjam da ce doci u SA ... .
Logged


Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #24 on: October 30, 2010, 22:33:38 »

Ako bude kakva ekskurzija iz Zagreba u Sarajevo sa cca 75 ljudi onda će ić  Smiley
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #25 on: October 31, 2010, 01:10:11 »

Ako bude kakva ekskurzija iz Zagreba u Sarajevo sa cca 75 ljudi onda će ić  Smiley
Onda može i Skyliner ići... Ako ima 3 razreda (od kojih neki ne žele ili ne mogu ići na ekskurziju, onda da, može megaliner).. Ali mislim da su postali svjesni svog blaga pa ih ne troše preveć... Muzejski primjerak im može donijeti odličnu lovu...a nemaju ni potrebe da ih šalju izuzev školskih eksurzija....
« Last Edit: October 31, 2010, 01:12:43 by tomo » Logged


Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #26 on: October 31, 2010, 09:48:32 »

Ako bude kakva ekskurzija iz Zagreba u Sarajevo sa cca 75 ljudi onda će ić  Smiley
Onda može i Skyliner ići... Ako ima 3 razreda (od kojih neki ne žele ili ne mogu ići na ekskurziju, onda da, može megaliner).. Ali mislim da su postali svjesni svog blaga pa ih ne troše preveć... Muzejski primjerak im može donijeti odličnu lovu...a nemaju ni potrebe da ih šalju izuzev školskih eksurzija....
Nisu oni postali svijesni nego ih nemaju kuda poslati jer nigdje nema potrebe za njima preveliki su,eventualno neke ekskurzije,hodočašća drugo nix.
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #27 on: October 31, 2010, 15:37:24 »

Ako bude kakva ekskurzija iz Zagreba u Sarajevo sa cca 75 ljudi onda će ić  Smiley
Onda može i Skyliner ići... Ako ima 3 razreda (od kojih neki ne žele ili ne mogu ići na ekskurziju, onda da, može megaliner).. Ali mislim da su postali svjesni svog blaga pa ih ne troše preveć... Muzejski primjerak im može donijeti odličnu lovu...a nemaju ni potrebe da ih šalju izuzev školskih eksurzija....
Nisu oni postali svijesni nego ih nemaju kuda poslati jer nigdje nema potrebe za njima preveliki su,eventualno neke ekskurzije,hodočašća drugo nix.
Nemoj je*at...A bogati bitno da ti sad čitaš i misli ljudima u CB-u... Zapravo ti vjerojatno svima čitaš misli..
Logged


Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #28 on: October 31, 2010, 16:03:44 »

Ako bude kakva ekskurzija iz Zagreba u Sarajevo sa cca 75 ljudi onda će ić  Smiley
Onda može i Skyliner ići... Ako ima 3 razreda (od kojih neki ne žele ili ne mogu ići na ekskurziju, onda da, može megaliner).. Ali mislim da su postali svjesni svog blaga pa ih ne troše preveć... Muzejski primjerak im može donijeti odličnu lovu...a nemaju ni potrebe da ih šalju izuzev školskih eksurzija....
Nisu oni postali svijesni nego ih nemaju kuda poslati jer nigdje nema potrebe za njima preveliki su,eventualno neke ekskurzije,hodočašća drugo nix.
Nemoj je*at...A bogati bitno da ti sad čitaš i misli ljudima u CB-u... Zapravo ti vjerojatno svima čitaš misli..

Ja sam vidoviti Mile  Grin Danas je otišao za Čakovec polu prazan i Mustafa je napisao lijepo da nema potrebe za njima danas je i običnih dekera sve manje.
« Last Edit: October 31, 2010, 16:11:38 by tomo » Logged
maly
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 68


Samo po plinu


« Reply #29 on: March 03, 2011, 23:39:54 »

A ovako,volio bi znat kud bi ovakav autobus vozio djecu na ekskurziju.Neznam dali znate kud se voze ekskurzije danas (Hum,Roč,Motovun,Krka itd,itd) i tu jedva prolazimo sa normalnim autobusima tako da megaliner nema baš nikakve šanse da prolazi po ovim mjestima.Za neke eventualne duge normalne ture (Španjolska,Paris,Italija itd) nemogu u školi skupit 30-ak učenika a ne za Megalinera tako da i to otpada i opet ništa od ekskurzije i Megalinera.Hvala na pozornosti hahaha-ŠALA MALA.
Logged

Svi znaju voziti bus ali rijetki to doista i čine
Pages: 1 [2] 3 4 ... 6   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.052 seconds with 20 queries.