bhbus.ba
April 20, 2024, 01:56:27 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 43 44 [45] 46   Go Down
  Print  
Author Topic: Biss Tours - Razno/Diskusije  (Read 171506 times)
tx range
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 165



« Reply #660 on: March 23, 2015, 19:56:23 »

Ja sam rekao samo cinjenice
Logged
neo
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 307



WWW
« Reply #661 on: March 23, 2015, 19:58:30 »

Ma nema to nikakve veze s tim odakle je, vec samo da pise stvari oko kojih realno pojma nema. Znam ja da je blizak firmi Gold Tours, i da komentari koje pise pretezno nisu plod njegovog razmisljanja vec onoga sto cuje od odredjenih osoba...

Ja licno ne radim ni za jednu od kompanija o kojim pisem, vec radim sa svima njima i kad bi pisao sve ono sto cujem od vlasnika, vjerujte ovdje bi nastao opsti cirkus. Vecina prevoznika su skloni hvalisanju i ogovaranju drugih, ima naravno i izuzetaka...medjutim treba razgraniciti cinjenice od nagadjanja.

Ma znam to ja a i vecina ovdje koji pisu i imao sam i sam takav jedan incident bas na ovom forumu, ostavimo ko koga voli i ko je kome prirastao srcu ili ko koga mrzi i ne moze ocima smisliti bitno je da se iskaze istina i da te informacije budu tacne.

Isto kao i kod ovih prinove koje dolaze  *jedna strasna prinova u tk ili zdk ili sk) a poslije toga nista. Svi smo mi ovdje vecinom ko voli buseve i ja se radujem kad neko uzme dobar bus iako mi je konkurent ali ipak volim kad nesto dodje dobro u BIH.
Logged
tx range
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 165



« Reply #662 on: March 23, 2015, 20:02:47 »

nemam ja nista protiv samo govorim onako kako je, nama biss nikad nije bio konkurencija da bi neko bio konkurencija nekom moraju imati neku zajednicku liniju
Logged
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #663 on: March 23, 2015, 20:08:56 »

Ili zajednicku agenciju tipa Sol Azur za koju i jedni i drugi vozite Wink
Logged

tx range
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 165



« Reply #664 on: March 23, 2015, 20:15:28 »

Mi vise ne vozimo jer prosle godine je smajo iz sol azura trazi 3 km po kilomeru za spratni bus a svi mi znamo kolika je tarifa za dvospratni po kilometru,tako da se tu nije mogo nac dogovor I saradnja je raskinuta
Logged
neo
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 307



WWW
« Reply #665 on: March 23, 2015, 20:21:51 »

Ma nije ono frka ali ne treba iznositi cinjenice koje nisu naravno potvrdjene ko koliko kredita ima i ako su potvrdjenje to nije sa auditorium, svi mi znamo ko je Biss Tours i sta posjeduju tako da njihov taj kredit nije bez pokrica to je sigurno. Nece ni jedna banka dati toliki novac a da nije necim potkrepljen bar to svi znamo u BiH.

Ali recimo tipa kupljene su dvije setre 431, vi odgovarate sa necim kao necete vi to nikad u Biss Tours-u zapamtiti, mislim da i sami sebe diskreditujete sa tim izjavama.
Logged
tx range
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 165



« Reply #666 on: March 23, 2015, 20:29:38 »

Normalno da imas cim podkrijepit danas sutra da nemas vratit banka ce ti normalno uzet bus,ja se izvinjavam sto sam reko da to nece gledat jer sam dobio druge info od jednog  sofera,al ne bitno ovo je ipak otislo predaleko od teme
Logged
neo
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 307



WWW
« Reply #667 on: March 23, 2015, 20:59:42 »

bravo tako je daleko od teme i sustine ovog foruma a to je busevi ne firme...
Logged
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #668 on: March 23, 2015, 21:13:35 »

ove  Setre  nisu  ni malo  lose ,naprotiv  kako  na  brzinu procitah  na njihov web site imaju i podesiva sjedala stolove zvucnike lampe za  citanje  u  sustini  dobri  busevi , ova  firma ima  svoje  turist biroe  i  spediciju  tako  na  site pise
Logged

MAN TGA
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 142



« Reply #669 on: March 24, 2015, 00:32:05 »

Mi vise ne vozimo jer prosle godine je smajo iz sol azura trazi 3 km po kilomeru za spratni bus a svi mi znamo kolika je tarifa za dvospratni po kilometru,tako da se tu nije mogo nac dogovor I saradnja je raskinuta
nemam ja nista protiv samo govorim onako kako je, nama biss nikad nije bio konkurencija da bi neko bio konkurencija nekom moraju imati neku zajednicku liniju


Hehhe range
Sta si navalio  bolan ,nek uzima sta ko hoce nije ti iz dzepa uzeo, najvjerovatnije da ti pojma nemas ni o cemu ,morao sam ovo napisat jer vidim  cojek navalio ko bos u trnje ko da je on sam izfinancirao ove setre pa mu ih neko oteo   ,modovi * kad ovo svi  procitaju mozete izbrisat , a ti range ako hoces da ti ja Kazem kako je nastao Gold tours (nemam veze ni sa jednom firmom nista) Grin Grin Grin
Logged
Bosanceros
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 15


« Reply #670 on: March 28, 2015, 20:55:23 »

ljudi istina je da imaju kredita ko niko na svijetu ali eto ocidilo ti se
Logged
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #671 on: March 28, 2015, 21:19:44 »

A ko to uzima za kes vozila koja vrijede po pola miliona? Uozbilji se momcino.
Logged

Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #672 on: March 29, 2015, 09:38:56 »

Setre su vrh, sa malom kilometrazom, za njih je 600.000 nista, ako Manovi (koje ubrajaju u low coast autobuse) gaze po 2 - 2,5m KM bez promjene motore, vjerovatno nece biti problem ni ovoj setri.. Iskreno jedina zamjerka ako se to tako moze nazvati jesu "tvrdja" varijanta sjedista, ali i ova su sasvim dovoljno udobna.. A oko otplate ljudi pricaju nebuloze, vozila se kupuju na leasing, i sve dok se oni ne otplate njihov vlasnik je banka.. Iskrene cestitke jos jednom, nek su sa srecom i da posluze Smiley 
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #673 on: March 29, 2015, 15:55:40 »

Danas je jedna otišla za Bec, frukec je uslikao naravno
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #674 on: March 29, 2015, 22:16:19 »

dali ce se  u Setri mjenjat  shema ili ostaje ova  od HEBBELA samo Biss Tours natpis
Logged

Pages: 1 ... 43 44 [45] 46   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.045 seconds with 20 queries.