bhbus.ba
April 27, 2024, 20:36:53 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1] 2 3   Go Down
  Print  
Author Topic: M-DISS, Laktaši  (Read 12138 times)
borislav
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 740



« on: June 27, 2011, 17:38:44 »

http://img260.imageshack.us/img260/53/img4776.jpg
Dali je moguce da u ovoj nasoj drzavi ovakav bus moze da drzi redovnu liniju Gradiska - Novi Sad svaki dan. Jos je gore sto sam ga juce vidio kad se vracao iz Novog Sada bio je pun a barem je jos 5 putnika stajalo. Stvarno ne znam kako se ljudi mogu voziti u ovakvom krsu a npr Bočac turs ima otprilike 15 putnika a ima buseve koji su 1000 puta bolji od ovoga.
« Last Edit: June 27, 2011, 17:43:42 by borislav » Logged

SETRA THE BEST
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #1 on: July 16, 2011, 23:21:59 »

Evo ovo prometuje sramotno iz BiH za Srbiju... Sramota je jedino sa carinske strane što takvo šta puštaju za prelazak...  Danas se i radnici bolje voze nego u ovome putovati na inozemnu liniju....  Roll Eyes Huh? Huh? Huh? Roll Eyes

« Last Edit: August 23, 2013, 14:07:46 by makljen1123 » Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #2 on: July 17, 2011, 10:27:11 »

Evo ovo prometuje sramotno iz BiH za Srbiju... Sramota je jedino sa carinske strane što takvo šta puštaju za prelazak...  Danas se i radnici bolje voze nego u ovome putovati na inozemnu liniju....  Roll Eyes Huh? Huh? Huh? Roll Eyes


Vjerovatno posjeduje potrebne dozvole, dokumente za prelazak u drugu državu.
O tome da li je to sramotno, je tvoje lično mišljenje, jer vlasnik ove firme vjerovatno najbolje zna šta mogu kupiti, kakav autobus, koje starosti itd... A ko ne želi putovati ovim autobusom, ne mora, niko se ne tjera na vožnju i putovanje snjim Wink
Logged


aka
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 54



« Reply #3 on: July 17, 2011, 13:01:32 »

Evo ovo prometuje sramotno iz BiH za Srbiju... Sramota je jedino sa carinske strane što takvo šta puštaju za prelazak...  Danas se i radnici bolje voze nego u ovome putovati na inozemnu liniju....  Roll Eyes Huh? Huh? Huh? Roll Eyes


Vjerovatno posjeduje potrebne dozvole, dokumente za prelazak u drugu državu.
O tome da li je to sramotno, je tvoje lično mišljenje, jer vlasnik ove firme vjerovatno najbolje zna šta mogu kupiti, kakav autobus, koje starosti itd... A ko ne želi putovati ovim autobusom, ne mora, niko se ne tjera na vožnju i putovanje snjim Wink
Ja mislim da je Tomo u pravu.Po kojem kriterijima ovakav prijevoznik dobija uopce medjunarodne dozvole?!Ali opet i nije cudo u kakvoj drzavi zivimo,zar ne?!
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #4 on: July 17, 2011, 13:33:07 »

Evo ovo prometuje sramotno iz BiH za Srbiju... Sramota je jedino sa carinske strane što takvo šta puštaju za prelazak...  Danas se i radnici bolje voze nego u ovome putovati na inozemnu liniju....  Roll Eyes Huh? Huh? Huh? Roll Eyes


Vjerovatno posjeduje potrebne dozvole, dokumente za prelazak u drugu državu.
O tome da li je to sramotno, je tvoje lično mišljenje, jer vlasnik ove firme vjerovatno najbolje zna šta mogu kupiti, kakav autobus, koje starosti itd... A ko ne želi putovati ovim autobusom, ne mora, niko se ne tjera na vožnju i putovanje snjim Wink
Ja mislim da je Tomo u pravu.Po kojem kriterijima ovakav prijevoznik dobija uopce medjunarodne dozvole?!Ali opet i nije cudo u kakvoj drzavi zivimo,zar ne?!
A odkud znamo da je dobio dozvolu na ovaj bus, možda je predhodo bio drugi autobus u pitanju, ili šta već...
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #5 on: July 17, 2011, 13:44:58 »

Evo ovo prometuje sramotno iz BiH za Srbiju... Sramota je jedino sa carinske strane što takvo šta puštaju za prelazak...  Danas se i radnici bolje voze nego u ovome putovati na inozemnu liniju....  Roll Eyes Huh? Huh? Huh? Roll Eyes


Vjerovatno posjeduje potrebne dozvole, dokumente za prelazak u drugu državu.
O tome da li je to sramotno, je tvoje lično mišljenje, jer vlasnik ove firme vjerovatno najbolje zna šta mogu kupiti, kakav autobus, koje starosti itd... A ko ne želi putovati ovim autobusom, ne mora, niko se ne tjera na vožnju i putovanje snjim Wink
A ti kad ga provališ, onda ga stvarno nalupetaš.... Koga briga da li vlasnik može ili ne može kupiti novi autobus, govorim o ovom autobusu. Sramotno je to što nam zakoni samo na sitinicu određuju mogućnost prelaska granice - tipa pomična sjedala ili držači za ruke... Ako nema drugi autobus, neka ga voza okolo po njivi ili neke radnike, ima i drugih prijevoznika koji bi to vozili, šta to ne vozi Autoprevoz Gradiška sa onim kinezima?
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #6 on: July 17, 2011, 13:49:23 »

Evo ovo prometuje sramotno iz BiH za Srbiju... Sramota je jedino sa carinske strane što takvo šta puštaju za prelazak...  Danas se i radnici bolje voze nego u ovome putovati na inozemnu liniju....  Roll Eyes Huh? Huh? Huh? Roll Eyes


Vjerovatno posjeduje potrebne dozvole, dokumente za prelazak u drugu državu.
O tome da li je to sramotno, je tvoje lično mišljenje, jer vlasnik ove firme vjerovatno najbolje zna šta mogu kupiti, kakav autobus, koje starosti itd... A ko ne želi putovati ovim autobusom, ne mora, niko se ne tjera na vožnju i putovanje snjim Wink
A ti kad ga provališ, onda ga stvarno nalupetaš.... Koga briga da li vlasnik može ili ne može kupiti novi autobus, govorim o ovom autobusu. Sramotno je to što nam zakoni samo na sitinicu određuju mogućnost prelaska granice - tipa pomična sjedala ili držači za ruke... Ako nema drugi autobus, neka ga voza okolo po njivi ili neke radnike, ima i drugih prijevoznika koji bi to vozili, šta to ne vozi Autoprevoz Gradiška sa onim kinezima?
E pa i ti ga druže moj znaš provaliti kao sada, nije onda sramotno za prevoznika, on je ispunio obaveze, dokumente, licence šta već... Sramotna je država sa svojim zakonima. A to kakav će autobus imati neki prevoznik i gdje će ga slati, to je njegova odluka... On ima tu liniju i on je vozi ščim hoće...
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #7 on: July 17, 2011, 14:36:04 »

Evo ovo prometuje sramotno iz BiH za Srbiju... Sramota je jedino sa carinske strane što takvo šta puštaju za prelazak...  Danas se i radnici bolje voze nego u ovome putovati na inozemnu liniju....  Roll Eyes Huh? Huh? Huh? Roll Eyes


Vjerovatno posjeduje potrebne dozvole, dokumente za prelazak u drugu državu.
O tome da li je to sramotno, je tvoje lično mišljenje, jer vlasnik ove firme vjerovatno najbolje zna šta mogu kupiti, kakav autobus, koje starosti itd... A ko ne želi putovati ovim autobusom, ne mora, niko se ne tjera na vožnju i putovanje snjim Wink
A ti kad ga provališ, onda ga stvarno nalupetaš.... Koga briga da li vlasnik može ili ne može kupiti novi autobus, govorim o ovom autobusu. Sramotno je to što nam zakoni samo na sitinicu određuju mogućnost prelaska granice - tipa pomična sjedala ili držači za ruke... Ako nema drugi autobus, neka ga voza okolo po njivi ili neke radnike, ima i drugih prijevoznika koji bi to vozili, šta to ne vozi Autoprevoz Gradiška sa onim kinezima?
E pa i ti ga druže moj znaš provaliti kao sada, nije onda sramotno za prevoznika, on je ispunio obaveze, dokumente, licence šta već... Sramotna je država sa svojim zakonima. A to kakav će autobus imati neki prevoznik i gdje će ga slati, to je njegova odluka... On ima tu liniju i on je vozi ščim hoće...
Neću se vraćati dalje na raspravu koju ste vodili prije nekoliko dana a niste imali ni pojma tko je prijevoznik...I jest, ja svojim postom iznosim samo svoje mišljenje, ne grupe, ne foruma.... Ja sam vidio kako se to kotrlja, prednja vrata se ne mogu dobro ni zatvoriti, ali to je čisto ok, vani na 35 stupnjeva u hladu (još ako cijeli dan taj bus stoji na suncu do polaska negdje na stanici ili parkingu, u njemu bude barem 60 stupnjeva) onda takva vrata odlično posluše pri brzini od pretpostavimo da navuče 70-80 kmh malo da se svi "proluftiraju"... Unutra - sjedišta me podsjećaju kao da su stavljenja neka iz Jetlinera što je ok i puno bolje nego drvenjak...
Logged


transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #8 on: July 17, 2011, 15:43:05 »

Znamo da je Amar vječiti mudrijaš da voli pametovati (nema tu ništa loše). Dakle to nam je poznato od ranije. Međutim sad je počeo i neargumentovano kontrirati. Hajde Amare molim te još jednom pročitaj ovo što si napisao pa razmisli, ali polahko trezveno bez subjektivnosti. Sva priča oko licenci dozvola i ostalih gluposti pada u vodu naspram vizuelnog dojma o autobusu. Ovdje je vizuelni dojam čista 0 i kraj priče
Logged
saledoboj
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 283



« Reply #9 on: July 17, 2011, 23:45:51 »

Ja ga vidio prije dvi godine u Derventi i bio sam postavio pitanje dal na SRB il CRO forumu kakav bus mora bit za medjunarodne linije. Jest da Srbija i BiH i nisu neke zemlje po standardu a nisu ni neke udaljene al jbg zivot u ovom vozit liniju Doboj Zenica po ovoj vrucini je rizik nit je ovaj bus predvidjen za takve linije nit bi ju trebao drzat. Da se mene pita nebi dozvolio nijednom autobusu saobracat ako nema klimu..
Logged

Neka vladajuće klase drhte pred komunističkom revolucijom. U njoj proleteri nemaju što da izgube osim svojih okova. A dobit će čitav svijet.

Proleteri svih zemalja, ujedinite se!
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #10 on: July 21, 2011, 04:06:02 »

Znamo da je Amar vječiti mudrijaš da voli pametovati (nema tu ništa loše). Dakle to nam je poznato od ranije. Međutim sad je počeo i neargumentovano kontrirati. Hajde Amare molim te još jednom pročitaj ovo što si napisao pa razmisli, ali polahko trezveno bez subjektivnosti. Sva priča oko licenci dozvola i ostalih gluposti pada u vodu naspram vizuelnog dojma o autobusu. Ovdje je vizuelni dojam čista 0 i kraj priče
Da, jest takav vizuelni dojam, ali to je do vlasnika, on određuje šta šalje na liniju, i šta u krajnjem slučaju kupuje u svoj vozni park...
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #11 on: July 21, 2011, 10:40:40 »

KiM je za ovo mila majka......ja ovo ni do Rudanke ne bih poslao, bolja vozila šalje Trebava na lokal.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
borislav
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 740



« Reply #12 on: July 21, 2011, 17:20:06 »

Sta ce oni kupiti. Nemaju para da naspu gorivo u bus. Kad sam vidio da u mercedesa 405 sipaju 3,5 marke goriva onda nema dalje.
Logged

SETRA THE BEST
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #13 on: July 21, 2011, 18:00:17 »

Onda oni nemaju šta da traže na cesti....
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
borislav
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 740



« Reply #14 on: July 21, 2011, 18:14:02 »

Oni su bili jedna od boljih firmi imali su dosta buseva. Jednom prilikom cu uslikati njihovu garazu pa cu postaviti slike.
Logged

SETRA THE BEST
Pages: [1] 2 3   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.069 seconds with 21 queries.