bhbus.ba
April 29, 2024, 14:33:39 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Go Down
  Print  
Author Topic: Iso Comerc, Cazin  (Read 72485 times)
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #45 on: June 26, 2012, 22:17:23 »

Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan?
Logged


the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #46 on: June 26, 2012, 22:50:52 »

Možda nemoš otvoriti,nemaš nekog u pr,al evo upload cu fotografiju.
Logged

the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #47 on: June 26, 2012, 22:52:32 »

evo Dubster ova fotografija..
Logged

cazin00
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 49



« Reply #48 on: June 27, 2012, 16:54:02 »

Samo da odgovorim ovom pametnjakovicu ako ti zelis da to bolje izgleda uzmi pa je ti odradi mi smo zadovoljni reklamama i nasi putnici takode.. Grin
Logged
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #49 on: June 27, 2012, 17:02:15 »

Da li je ovaj šta je ovaj oglas pravio studirao marketing menadžment??

Ruku na srce, moglo je mnogo bolje, ako su spomenute agencije toliko ozboljne...

Al et...

Usput, posjetio sam njihovu internet stranicu, nije loše.... Smiley
Mislim da je odličan potez svake firme da naprave svoju internet stranicu...
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
the_ahmed
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 579



« Reply #50 on: June 27, 2012, 18:34:42 »

Opet kažem nemam ništa protiv ijedne firme,a pogotovo iz svoga kraja. Pohvalno za stranicu mada je nije pravio neko iz Iso Comerca već plaćeno čovjeku koji to pravi. Ernade (Cazin00) nemam namjeru raditi,ne bih,nisam ljubitelj pravljenja reklami i dr. Mislim da ste vi šef ili vozač u Iso Comercu jer s FB stranice slike su iste kao i na forumu na kojima ste vi autor a i pokoja slika u video klipovima na youtubeu s ovog lijepog foruma. Pozz i nemojte ovaj komentar smatrati kao neku uvredu... Sve najbolje. Smiley
Logged

allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #51 on: June 27, 2012, 23:49:13 »

Nisu studirali Marketing, a ni menadzment, zavrsili su osnovnu i srednju skolu kupili je kao i vozacke dozvole, i sve sto zatreba oni to sebi kupe, nije problem kod nas nista. Cazin 00 nemoj nazivati druge pametnjakovici jer si i ti pametnjakovic, svasta Vama jos fali da budete ozbiljna firma, kao prvo kopirate druge prevoznike i njihove poslove, to je minus veliki, znaci fali Vam kreativnosti i ne znate nista sami smisliti i pokrenuti se vec znate doci na gotovo i otimati ljudima posao, druga stvar ako su Vasi putnici toliko zadovoljni zasto vam putnici padaju u nesvjest po granicama, nadam se da su zato krive vase "extra klime" , treca stvar na fb stranici a i na web-u  stavili ste slike autobusa koji su sasjeceni vec odavno i mozda se taj materijal od njih koristi u nekoj zeljezari i tako dalje, da ne duljim, ne uzdizite se previse jer bice tesko kad bude trebalo padati.
Logged
cazin00
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 49



« Reply #52 on: June 28, 2012, 09:38:02 »

allen_A samo da vam kazem da nase putnice nisu pale u nesvjest zbog klime kao sto ste vi dobili iformacije nego zbog toga sto su se previse izlozile suncu i cijeli dan su pile alkoholna pica zbog toga su pale u nesvijest..veliki pozdrav
Logged
allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #53 on: June 28, 2012, 12:35:46 »

pa naravno da nisu od klime jer vam ne rade, u Jetlineru nemate nikako klimu, kako vas nije sramota ono slati u Hrvatsku, furate pricu klimatizirani autobusi, sva potrebna oprema za putovanje, stari Cytiliner kojeg ste sasjekli  vozio je u Hrvatsku svaki vikend nekoliko sezona i nikad mu nije sva svjetlosna signalizacija na zadnjoj strani radila.,a to su sitnice, ako o tome niste vodili racuna onda tu nema sta pricati. pozdrav i Vama
Logged
cazin00
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 49



« Reply #54 on: June 28, 2012, 13:33:55 »

Dragimoj prijatelju ko je rekao da smo mki rekli da imamo klimu Jetlineru nije niko,,a sto se tice klime klima 100% radi u novom neoplanu sto je uzet od road-a,,a zasto da nas bude sram slati autobus u hrvatsku jeli se kad culo da smo stali ili ostali u kvaru..zato bi vas molio da se brinete o svojoj firmi ako je vec imate a ako ne onda da nepricate lazi koje nisu istinite,,djevojke koje su pale u nesvijest sam objasnio razlog zbog čega su pale,zato vas molim ako imate nesto protiv isocomerca da dodete u nasu agenciju i da to razjasnimo.
Logged
allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #55 on: June 28, 2012, 14:48:57 »

Nemam svoju firmu i hvala Bogu da je nemam jer nebi mogao posteno raditi zbog ljudi poput vas, a i nemam namjeru baviti se tim poslom dok vi i pojedini kokosarite, ja ne iznosim lazne informacije u to su se kolege sa foruma uvjerili vise puta, za razliku od vas, kad vi toliko spominjete tu vasu agenciju, ko vam radi u njoj, imate li i jednog covjeka sa fakultetom zaposlenog da je srodan turizmu ili  saobracaju? Sto se tice te Vase klime famozne ako i radi onda pricajte u jednini a ne nasi autobusi klimatizirani, svak ziv zna cim vi vozite i ne bacajte prasinu ljudima u oci.
Logged
cazin00
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 49



« Reply #56 on: June 28, 2012, 14:56:34 »

jednostavno nezelim raspravljati sa neprijateljima nek pricaju sta hoce vise nas nezanima mi radimo i nasi putnici su zadovaljni nasim radom...Smiley Smiley
Logged
allen_A
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 675



« Reply #57 on: June 28, 2012, 15:07:39 »

najlakse se predati, to vam ne stoji ipak ste vi vodeca agencija za prevoz robe i putnika u Bosni i Hercegovini, Shocked Shocked da ste rekli na Opcini pa eto i na kantonu ali na nivou drzave, nemam rijeci.  Jarane ja nemam nista protiv tebe i firme koju ti predstavljas u nekoj Evropskoj viziji a daleko ste od toga, nego vidim ja da si ti jedan mlad momcic zeljan dokazivanja, vrijeme je pred tobom slusaj i gledaj sta stariji i iskusniji i na profesionalan nacin rade i stvaraju pa bice bolje.
Logged
cazin00
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 49



« Reply #58 on: August 20, 2012, 14:49:55 »





« Last Edit: August 20, 2012, 21:24:32 by The_Dubster » Logged
Cazin88
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 137



« Reply #59 on: September 17, 2012, 15:36:36 »

CAZIN :
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.054 seconds with 20 queries.