bhbus.ba
May 02, 2024, 05:43:57 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2]   Go Down
  Print  
Author Topic: Karić tours, Fojnica  (Read 7271 times)
fojnica.prijevoz
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 121


« Reply #15 on: April 08, 2013, 16:09:36 »

Jest to je njihovo i evo prije par minuta u Fojnicu dode Neoplan od Relax-Tours kazu gazda da ga je on kupio da li je informacija provjerena ne znam uglavnom auto je u Fojnici.
Logged
ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #16 on: April 08, 2013, 16:20:04 »

Ne bih rekao da će Karić kupiti or Relaxa Citylinera,jer iskreno misli mda je to za njega prevelik zalogaj,ali eto sve je moguce,a da je prodan vjerovatno bi tuzlak napisao jer ga je sinoć stavljao ovdje na forum.
Logged

fojnica.prijevoz
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 121


« Reply #17 on: April 08, 2013, 18:45:32 »

Znam drug i meni je sumljivo ja sam u Fojnici svaki dan kad danas ide Neoplan od Relexa reko nisu ljudi iz Tuzle skinili naljepnice kad Karić vozi stane i kaze ja se ponovio ja mislio sali se al meni tvrdi da jest kupio ja bio s njim kod kuce pere ga a ko dokaz imam sliku sliko se pored njega zato pitam znate li vi provjerenu informaciju jer ne vjerujem da ga on moze kupiti pa zato se raspitujem ako imadnete kakvu informaciju javite pozz.
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #18 on: April 08, 2013, 18:47:35 »

objašnjeno u temi Medex Cheesy

a de ti Karića pitaj šta je sa Ivecom i kome je prodan u Prozor?
Logged


fojnica.prijevoz
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 121


« Reply #19 on: April 08, 2013, 18:54:57 »

Hvala drug na informaciji ja kazem kako mi je gazda rekao to jest Karić a njega znam ko osobu koja voli malo preuvelicat i dodat, a sto se tice Iveka bas sam ga sada pito on meni tvrdi da ga iznamjuje nekom ali meni osobno nema logike da ga neko iznajmi 2 godine vec tolko je tamo tako da ti ne mogu nista rec provjereno ja samo prenosim informaciju kakvu mi je on rekao ako saznam nesto odma ti javljam.
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #20 on: April 08, 2013, 19:31:45 »

pa i na samom iveku je skinuto KARIĆ sa vrata i ostalo je samo TOURS...

izgleda da gazda nije lik kojem se može vjerovati na prvu Cheesy
Logged


Pages: 1 [2]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.037 seconds with 21 queries.