bhbus.ba
April 25, 2024, 16:10:39 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1] 2 3 ... 19   Go Down
  Print  
Author Topic: Čazmatrans Nova, Čazma - Razno/Diskusija  (Read 84691 times)
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« on: January 27, 2011, 23:52:44 »


Čazmatrans Nova d.o.o.
Čazma, M. Novačića 10
tel. 043/277-314
www.cazmatrans.hr


Ovdje ćemo pisati sve ostalo u vezi poduzeća i diskutirati kako ne bi smo nepotrebno zatrpavali svojim kometarima temu namijenjenu slikama.
« Last Edit: January 28, 2011, 01:25:08 by tomo » Logged


gle_budala:
Guest
« Reply #1 on: January 28, 2011, 00:04:32 »

Za početak jedan citat od men iz jednih novina da vidite o kakvom se kolektivu radi:

Sindikat podnio kaznenu prijavu protiv "Čazmatransa"

U ime radnika Croatia Zadar Linea, prijevozničke tvrtke koja je više od desetljeća u stečaju, sindikalisti su podnijeli požurnicu Visokom trgovačkom sudu Hrvatske, a krajem prosinca prošle godine i kaznenu prijavu USKOK-u i DORH-u protiv odgovornih koji su „Čazmatrans“ uknjižili na vrijedno zemljište Croatia Zadar Linea na zadarskoj Ploči.

- Čazmatrans, je kao suvlasnik CZL dokapitalizirao tvrtku s četiri autobusa koja su vrijedila 4,5 milijuna kuna. Oni te autobuse nisu iznajmili tvrtki, nego je dokapitalizirali, a kasnije su, prije tri godine, naplatu svojih dugovanja za autobuse išli naplatiti uknjižbom na „krug“, odnosno zemljište i garaže CZL-a vrijedne oko 50 milijuna kuna. Da je to sve napravljeno na nedopušten način spremni su posvjedočiti i Ivo Grabić, bivši predsjednik Uprave,te bivši tehnički rukovoditelj i član Nadzornog odbora Željko Šarić - kazao je Ive Števanja, glavni sindikalni povjerenik „Laurusa“ pri Sindikatu prometa i veza, a isto su potvrdili i bivši djelatnici Predrag Dušević i Ive Mičić koji su dodali kako je uknjižba provedena na sudu u Slavonskom Brodu kako bi prošla „utiho“.

Stotinjak radnika nekadašnjeg uspješnog prijevozničkog poduzeća trenutačno ima ugovor na određeno i privremeno su zbrinuti u prijevozničkoj tvrtki „Laurus“.

Na ime otpremnina, oni iz stečajne mase potražuju nešto više od dva milijuna kuna. Svi vjerovnici zajedno potražuju oko 30 milijuna kuna i vraćanje „kruga“ CZL-a u stečajnu masu i njegova prodaja značili bi naplatu za sve vjerovnike.

- Stečaj se vodi predugo, već 11 godina. Cilj je stečaj okončati što prije, tvrtku privatizirati, odnosno prodati dobrom ponuđaču koji će očuvati radna mjesta vozača, konduktera i administrativnog osoblja - podvukao je pravni zastupnik SSSH Zadarske županije Vedran Uranija oko stečaja koji je blokirao spor sa „Čazmatransom“ oko uknjižbe na „krug“ CZL-a veličine 18 tisuća metara kvadratnih.

Prvi dio „kruga" pripadao je teretnom prijevozu CZL, a kada je završio stečaj teren je prodan i danas se na njemu nalazi trgovina Lidl.

Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #2 on: January 28, 2011, 00:33:09 »

Molimo da se prilikom objavljivanja članaka navodi poveznica izvora članka odakle je preuzet i/ili barem napisati datum i izvor teksta!
Logged


apmo
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 81


« Reply #3 on: January 28, 2011, 00:47:32 »

A gle, za Čazmu se zna da je firma koja je raznim mutnim poslovima stigla do ovoga šta ima. Da ne govorim o autobusima, svako normalan zna da nakon što se djeca otruju ispušnim plinovima svaka škola bi odmah raskinula ugovor s prevoznikom, no Čazma svojim raznim lobijima i svakojakim mutikašama i dalje vrti razne poslove..
Neki ljudi oko mene Čazmatrans zovu Čizmatrans zbog njihove jadnosti.. No, nije to do običnih ljudi koji svojim poštenim radom i odnosom prema poslu zaslužuju najbolje, to je do raznih ulizica i dobrog djela uprave koji gleda samo vlastite interese.
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #4 on: February 10, 2011, 21:41:22 »

ako je ova slika od danas, setra nije išla u Dortmund, već u Frankfurt... Wink
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #5 on: February 10, 2011, 21:58:05 »

Evo ovako, što se tiče linije Ilok - Dortmund. Prvenstveno, gbr.303 je naravno od danas kao i svi datumi koji su postavljeni na mojim fotografijama i potvrđujem autentičnost toga. Nadalje, svi uvijek imaju istovjetne table radilo se o liniji Ilok-Dortmund ili Vukovar-Frankfurt (kao da se to do sada nije moglo napraviti par tabli ali eto...) I da, ova setra je na liniji Ilok-Dortmund koja prometuje četvrtkom i subotom skroz do Dortmunda. Evo kako to izgleda :
Ponedjeljak : Vukovar - Frankfurt /Panturist Veolia / MB Vito dovozi putnike iz Vukovara do Osijeka koji presjedaju dalje u Man Lion's Coach
Utorak : Vukovar - Frankfurt / Croatia Touring / vozi najčešće Setra S 315HD, pošto je sad još na servisu mijenja je S 315HDH
Srijeda: Vukovar - Frankfurt / Čazmatrans Nova / najčešće vozi Neoplan Cityliner N1116
Četvrtak : Ilok - Dortmund / Čazmatrans Nova / Najčešće vozi Setra S 415GT-HD
Petak : Vukovar - Frankfurt/ Panturist Veolia / MB Vito od Vukovara do Osijeka, dalje Man Lion's Coach
Subota : Osijek - Berlin i Osijek - Hamburg (polazak u 13:15h)/ Čazmatrans Nova-Croatia Touring-Croatia Bus Zagreb/ od CT najčešće vozi ZG-1006-CT (S 415GT-HD), kad je Čazmatrans onda ili S 315GT-HD ili S 415GT-HD , a CB najčešće N 1116
             Ilok - Dortmund/ Croatia Touring i Čazmatrans Nova (uvijek idu 2 busa a podravinom im se često priključi još koji radi velike gužve
             subotom)
Nedjelja: Osijek - Heillbronn (u 08:30h)/ Ludwig
             Ilok - Dortmund (u 15:00h)/ Lenhard - za ovu liniju nisam siguran dokle točno ide, mislim isto samo do Franfkurta
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #6 on: February 16, 2011, 12:59:05 »


Dugo nisam vidio tako prljav bus da se ni logo ne vidi...

Vidim da si našao okvirove, sa njima definitivno svaka slika izgleda ljepše Wink
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #7 on: February 16, 2011, 16:43:15 »


Dugo nisam vidio tako prljav bus da se ni logo ne vidi...

Vidim da si našao okvirove, sa njima definitivno svaka slika izgleda ljepše Wink

Ovaj ti ide preko dosta sela pa ništa čudno...
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #8 on: March 10, 2011, 19:48:00 »

Danas gbr.301 na liniji Ilok - Dortmund
Logged


neoplancityliner
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 122



« Reply #9 on: March 27, 2011, 12:06:26 »

gbr.441


ova setra je bila na liniji Beograd-Zagreb, a ne na ovoj šta si napisao... i još jedna stvar, onu troosovinku( g.b. 478) ne duže otac i sin, neću sada imenovat vozače, ali jedan od sinova vozi onog Iveca( NOGE), a drugi vozi setru S 415 GT HD... ne dijelite pogrešne informacije... molim vas...
Logged

tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #10 on: March 27, 2011, 16:34:23 »

gbr.441


ova setra je bila na liniji Beograd-Zagreb, a ne na ovoj šta si napisao... i još jedna stvar, onu troosovinku( g.b. 478) ne duže otac i sin, neću sada imenovat vozače, ali jedan od sinova vozi onog Iveca( NOGE), a drugi vozi setru S 415 GT HD... ne dijelite pogrešne informacije... molim vas...


Za ovo što si napisao tko duži 478 rekoše vozači, u to ne ulazim i nije uopće ni bitno više (iako sam ih viđao skupa par puta), ali mi reći da 441 je išao za Beograd- isto je moguće samo ne znam što će mu tabla Kutina - Županja naprijed... lijepo zumiram i sve se vidi... tako da molim te da pregledaš još jednom ili da objasniš što će im ovakva tabla... I nije mogla biti na Beograd - Zagreb jer sam ja išao u pravcu Zagreba, dakle ona u pravcu Sl. Broda...  Hajde malo razmisli šta pričaš...



« Last Edit: March 27, 2011, 16:36:50 by tomo » Logged


neoplancityliner
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 122



« Reply #11 on: March 27, 2011, 22:39:54 »

gbr.441


ova setra je bila na liniji Beograd-Zagreb, a ne na ovoj šta si napisao... i još jedna stvar, onu troosovinku( g.b. 478) ne duže otac i sin, neću sada imenovat vozače, ali jedan od sinova vozi onog Iveca( NOGE), a drugi vozi setru S 415 GT HD... ne dijelite pogrešne informacije... molim vas...


Za ovo što si napisao tko duži 478 rekoše vozači, u to ne ulazim i nije uopće ni bitno više (iako sam ih viđao skupa par puta), ali mi reći da 441 je išao za Beograd- isto je moguće samo ne znam što će mu tabla Kutina - Županja naprijed... lijepo zumiram i sve se vidi... tako da molim te da pregledaš još jednom ili da objasniš što će im ovakva tabla... I nije mogla biti na Beograd - Zagreb jer sam ja išao u pravcu Zagreba, dakle ona u pravcu Sl. Broda...  Hajde malo razmisli šta pričaš...




ovo je slikano izmedju 9 i 10, 11 najkasnije, jel tako?
i ovaj autobus je imao tablu ZAGREB-BEOGRAD-NIŠ...
gledaj, radim u Čazmatransu i znam sav raspored iz radne jedinice u Čazmi, zato ne pričaj gluposti...
Logged

tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #12 on: March 27, 2011, 22:44:24 »

gbr.441


ova setra je bila na liniji Beograd-Zagreb, a ne na ovoj šta si napisao... i još jedna stvar, onu troosovinku( g.b. 478) ne duže otac i sin, neću sada imenovat vozače, ali jedan od sinova vozi onog Iveca( NOGE), a drugi vozi setru S 415 GT HD... ne dijelite pogrešne informacije... molim vas...


Za ovo što si napisao tko duži 478 rekoše vozači, u to ne ulazim i nije uopće ni bitno više (iako sam ih viđao skupa par puta), ali mi reći da 441 je išao za Beograd- isto je moguće samo ne znam što će mu tabla Kutina - Županja naprijed... lijepo zumiram i sve se vidi... tako da molim te da pregledaš još jednom ili da objasniš što će im ovakva tabla... I nije mogla biti na Beograd - Zagreb jer sam ja išao u pravcu Zagreba, dakle ona u pravcu Sl. Broda...  Hajde malo razmisli šta pričaš...




ovo je slikano izmedju 9 i 10, 11 najkasnije, jel tako?
i ovaj autobus je imao tablu ZAGREB-BEOGRAD-NIŠ...
gledaj, radim u Čazmatransu i znam sav raspored iz radne jedinice u Čazmi, zato ne pričaj gluposti...

Čovječe, znam da radiš u Čazmi ali tabla je KUTINA - ŽUPANJA, a iza nje stoji tabla za NIŠ... onda vozači nisu promijenili tablu
Logged


neoplancityliner
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 122



« Reply #13 on: March 27, 2011, 22:46:20 »

gbr.441


ova setra je bila na liniji Beograd-Zagreb, a ne na ovoj šta si napisao... i još jedna stvar, onu troosovinku( g.b. 478) ne duže otac i sin, neću sada imenovat vozače, ali jedan od sinova vozi onog Iveca( NOGE), a drugi vozi setru S 415 GT HD... ne dijelite pogrešne informacije... molim vas...


Za ovo što si napisao tko duži 478 rekoše vozači, u to ne ulazim i nije uopće ni bitno više (iako sam ih viđao skupa par puta), ali mi reći da 441 je išao za Beograd- isto je moguće samo ne znam što će mu tabla Kutina - Županja naprijed... lijepo zumiram i sve se vidi... tako da molim te da pregledaš još jednom ili da objasniš što će im ovakva tabla... I nije mogla biti na Beograd - Zagreb jer sam ja išao u pravcu Zagreba, dakle ona u pravcu Sl. Broda...  Hajde malo razmisli šta pričaš...




ovo je slikano izmedju 9 i 10, 11 najkasnije, jel tako?
i ovaj autobus je imao tablu ZAGREB-BEOGRAD-NIŠ...
gledaj, radim u Čazmatransu i znam sav raspored iz radne jedinice u Čazmi, zato ne pričaj gluposti...

Čovječe, znam da radiš u Čazmi ali tabla je KUTINA - ŽUPANJA, a iza nje stoji tabla za NIŠ... onda vozači nisu promijenili tablu

Cheesy dobro, nećemo se natezat, ali tabla je ZAGREB-BEOGRAD, a iza piše NIŠ, ali kako ti kažeš, tako je...
Logged

tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #14 on: March 27, 2011, 22:53:04 »

Evo šefe pa da se uvjeriš, nije neki kvalitet jer je zumirano ali se vidi očitati KUTINA-ŽUPANJA, a iza te table je tabla Zagreb-Beograd - Niš... a ti nam pojasni zašto je ta tabla ili pitaj ovu dvojicu...  Wink Samo sam napisao što sam vidio, uopće ne sumnjam u tvoje informacije  Wink p.s. obriši inbox sa porukama
« Last Edit: March 27, 2011, 23:09:38 by tomo » Logged


Pages: [1] 2 3 ... 19   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.045 seconds with 21 queries.