bhbus.ba
June 17, 2024, 04:37:50 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 78   Go Down
  Print  
Author Topic: Prinove ili Novi autobusi u firmama  (Read 294965 times)
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #240 on: September 16, 2012, 00:04:12 »

Izgleda da kokuzni GRAS nije odmah platio negdje članak na nekom portalčiću da udari sebi reklamu. Grin
Kada je riječ o "portalčićima" koji rade, funkcionišu sasvim regularno i u svrhu kvalitetnog i ispravnog informisanja, nema potrebe da se plaća da se postavljaju određeni članci... Govorim sada kao vlasnik, administrator i glava ovog portala, vezano za članke koji se objavljuju na našem portalu, jer je bio i objavljeni članak na našem portalu par dana unazad članak "Centrotrans kupio 10 novih autobusa Isuzu Novociti", a članak vezan za nabavku novih minibuseva Isuzu od strane GRAS-a, nije objavljen jer tu nam informaciju niko nije dostavio. A vezano za CTS nabavku 10 Isuzu Novocitia, press služba firme CTS nam je izravno dostavila e-mailom informacije i fotografije te nabavke na naš službeni e-mail info@bhbus.net , dok to "kokuzi" iz GRAS-a, tačnije iz press službe GRAS-a nama, BHBus.net portalu nisu dostavili nikakvu informaciju, sadržaj ili fotografije vezano za tu današnju nabavku, tako da ne vidim povoda za tim "GRAS nije odmah platio negdje članak portalčiću da udari sebi reklamu", jer takvo nešto čisto sumnjam da ima na području BiH, vezano za informacije o prinovama kod prevoznika da se plaćaju bilo kojem portalu, da objavi članak, nije niko lud da plaća za to da se objavljuju članci koji budu aktivni i vidljivi na naslovnim stranama portala unutar dana svega koji sat, već je fazon u tome što određene prevozničke firme, u svojoj politici poslovanja, odnosno dio osoblja tih firmi koji je odabran i zadužen da se brine o press informiranju o novinama u određenoj firmi odrađuje svoj posao veoma kvalitetno i ozbiljno, dok to druge određene prevozničke firme nemaju u svojoj politici poslovanja i informiranja javnosti... Kao primjer ću navesti da press službe koje redovno informiraju i dostavljaju informacije i fotografije news portalima imaju firme kao što su CTS, Biss-Tours, Trans-Turist, naveo sam ove tri firme, jer dokazano ove firme su nam i dostavljale informacije na naš službeni e-mail, bez predhodnog kontaktiranja ili upita od strane nas, te kada dobijemo takve pozitivne informacije, pitam se, zašto ih nebi i objavili, dobro za nas kao forum, a i tim firmama je dobro, i slažem se itekako i jedan vid reklamiranja tih firmi, dok određene firme ne vode taj vid politike informisanja javnosti, kao takvu ću navesti firmu Kantić-Touristik, koja je više puta kupovala prinove, i to itekako kakve, Setre, potpuno nove, visoke klase, direktno iz Njemačke, tvornice Setra u Ulmu, ali vodstvo, menadžment Kantić-Touristik ne vodi politiku poslovanja njihove firme takvu da misle da je potrebno da na takav vid informisanja javnosti idu, tako da svako ima svoj izbor, ali ovaj post sam najviše napisao zbog te navedene stavke činjenice, od kolegice, da određene firme plaćaju određenim portalima objave članaka... Možda je čak i moguće, ali ja lično ne vjerujem u to, ali pored toga, 100% znam i garantujem Vam da to nije slučaj kada gledamo i pominjemo naš portal... Također, ovo javno sada od mene, bilo koji prevoznik, press služba određene prevozničke firme, ukoliko ima informacije, sadržaje, fotografije koje bi trebalo objaviti u vidu članka na portalu, pozivam javno sada, čemu bi se ja lično i radovo, jer na taj način samo možemo mi kao portal dobiti na kvaliteti, da nam te informacije, članke šalju na naš službeni e-mail info@bhbus.net , te ćemo mi nakon primitka istih, iste i objavljivati na našem BHBus.net portalu u vidu news članaka... Tako bi volio da se desi i vezano za firmu GRAS, ukoliko neko od osoblja ove firme čita ovo, a ima pristup tim informacijama ili kolegama koje su zadužene za to, zamolio bi da ovu informaciju proslijedi do osoba koje bi mogle poslati nam na naš e-mail informaciju i fotografije o nabavci novih vozila u GRAS...

Ovaj post nema namjeru dovesti neku negativnu atmosferu, ili čak šta više da se neki pojedinac nađe uvrijeđen ili napadnut kroz ovaj post, ovaj post predstavlja samo moju javnu izjavu i mišljenje o uopštenoj situaciji informisanja nas kao portala od strane press službi prevozničkih firmi, te objavljivanja news članaka, dakle objavimo ono što mi imamo izvore, informacije, a članke o prinovama i novinama u firmama sa našeg regiona većinom objavljujemo na osnovu pristiglih e-mailova sa informacijama i fotografijama o tim novinama i prinovama, jer te članke ne sastavljamo mi, naš tim, jer nemamo provjerene informacije a i većinom fotografije za te članke, već ih sastavimo nakon što nas obavijesti izvor sa provjerenom informacijom, sadržajem i fotografijama... Nadam se da razumijete svrhu što je napisan ovaj post i nadam se da razumijete što sam morao ovo ovdje odgovoriti na kolegicin post, da bi na taj način razjasnio i distancirao se kao BHBus.net portal od tih stavki i izjava o plaćanju članaka za objavu itd...

Vaš administrator Amar Wink
Lijep pozdrav želim Vam svima... Wink 
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #241 on: September 16, 2012, 01:18:51 »

Ja taman pođoh da legnem i vidim tvoj odgovor...nisi ti to dobro shvatio. Roll Eyes
Nije riječ o BhBusu,niti ga ja smatram "portalčićem"...da ga tako minijaturno doživljavam i degradiram,sigurno ovdje ne bi ni boravila.Niti smatram da zgrće lovu na člancima koje objavljuje.
U pitanju su neki drugi nama znani stručni portali.
« Last Edit: September 16, 2012, 01:25:10 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #242 on: September 16, 2012, 03:06:00 »

Ok, izgleda da sam shvatio pogrešno, shvatio direktno izjava vezana za naš "portalčić" Smiley Al onda dobro je, al i dalje stoji onaj post, jer je uopšteno napisano kao neki vid obavještenja, izjave od mene... Pored toga, kad smo već kod GRAS-a i prinova i novosti iz GRAS-a, da li neko zna i može ovdje napisati kako i koga da kontaktiram iz GRAS-a, da im dostavimo naš e-mail, pa da vidimo da li su zainteresovani da nama šalju informacije, novosti, fotografije kao što to šalju nekim portalima, kada su izmjene režima saobraćaja itd, tako da na osnovu tih članaka predpostavljam da i GRAS press služba radi redovno, samo treba na neki način snjima stupiti u kontakt i fer i uljudno se dogovoriti oko suradnje po pitanju informacija, fotografija, sadržaja itd... Unaprijed hvala ako neko mi dostavi kakav direktni kontakt sa osobom zaduženom za press GRAS-a, ili eventualno na neki drugi način to obavi da u konačnici rezultat bude uspješna saradnja sa GRAS-om oko dostave sadržaja članaka, fotografija našem portalu kako bi mogli to pravovremeno, provjereno iz "prve ruke" postavljati, objavljivati na našem portalu... Unaprijed dakle hvala na pomoći ka doprinošenju postizanja ispred navedenog "rezultata"...
Logged


man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #243 on: September 16, 2012, 14:53:34 »

Ja taman pođoh da legnem i vidim tvoj odgovor...nisi ti to dobro shvatio. Roll Eyes
Nije riječ o BhBusu,niti ga ja smatram "portalčićem"...da ga tako minijaturno doživljavam i degradiram,sigurno ovdje ne bi ni boravila.Niti smatram da zgrće lovu na člancima koje objavljuje.
U pitanju su neki drugi nama znani stručni portali.

Kolegica je sve rekla...... (sve što i ja mislim)
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #244 on: October 01, 2012, 23:45:44 »

Evo jedna zanimljivost


nije klasična prinova, ali... Tu je na testiranju i bio je već u I.Sarajevu, a sad će bit malo po Sarajevu pa ide dalje...

Više o ovom busu, njegovom testiranju te gdje će još sve biti, možete pročitati za par dana na portalu Cheesy
Logged


Semir
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.701



« Reply #245 on: November 16, 2012, 16:13:21 »

Prvi put imamo prinovu za koju neznamo za koga je Cheesy


Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #246 on: November 16, 2012, 17:13:59 »

Jesu li ranije dolazili busevi u bazu TT-a i onda da su zavrsili kod nekog prevoznika u Tz području?
Logged


Semir
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.701



« Reply #247 on: November 16, 2012, 18:10:56 »

bio je Euroliner od Posusje busa,al nema to veze jer za Sejari autobuse dovlače vozači iz Trans Turista
« Last Edit: November 16, 2012, 18:15:56 by Semir » Logged

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #248 on: November 16, 2012, 19:25:04 »

Sad otvorite kladionicu, pa neka se pogađa ciji je...Cheesy Moje je misljenje da bi ovo mogla biti prinova u Roadu Wink
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #249 on: November 16, 2012, 19:31:05 »

Ali ako bude Sejarijev jako velike su šanse da uopće neće u Tz područje, nego da će on u Blažuj u bazi pa onda dalje Cheesy
Logged


Semir
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.701



« Reply #250 on: November 16, 2012, 19:32:22 »

najbolje je ne širiti diskusiju dalje u skorije vrijeme ćemo vidjet kod koga će stić
Logged

Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #251 on: November 16, 2012, 22:34:04 »

Ako je od Sejarija pitat cu brata ko ga je nabavio, jer je on jucer i prekljucer bio cijeli dan u Odelhauzenu kod Sejarija..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Tarik
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 63



« Reply #252 on: November 18, 2012, 00:24:45 »

Ne bi ja rekao da je od Sejari-a,tu u blizini TT baze ima stanica teh.pregleda gdje se ujedno vrši i homologacija uvezenih vozila za područje TK,tako da je ovo vjerovatno autobus nekog od prevoznika koji je ocito skroman i ne zeli se hvaliti prinovom Smiley)
Logged

TARIK
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #253 on: November 21, 2012, 20:55:51 »

Ovaj man definitivno nije nabavljen od Sejarija ..

A ovo nisam znao gdje da okacim, pa sam odlucio ovdje, Isuzu-manija se nastavlja ..
http://www.sejari.ba/portal/vijesti_sejari/?id=307
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Tarik
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 63



« Reply #254 on: November 29, 2012, 22:09:14 »

Ovaj MAN o kome smo raspravljali nedavno je u vlasnštvu firme INTEGRAL,Gojakovići/Kladanj.Danas sam u njihovom dvorištu ga vidio,dobio je već natpise u istoj boji kao i ovi na slici kao i BH-table,pa tako da ga mozete tamo prebaciti u njihov članak.Pozz
Logged

TARIK
Pages: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 78   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.068 seconds with 21 queries.