bhbus.ba
March 29, 2024, 13:14:58 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4 ... 19   Go Down
  Print  
Author Topic: Zenicatrans-prevoz putnika, Zenica  (Read 89491 times)
Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #15 on: September 07, 2010, 21:01:41 »

ma negdje usput zakacio Smiley
Pa kad dodje u garažu skine se sa rashoda il se nabavi novi a ne ovak ko brđani ić u Graz bez branika Grin
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #16 on: September 07, 2010, 22:30:28 »

mozda nemaju na rashadu te dijelove od tog steyra
Logged


Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #17 on: September 08, 2010, 22:31:47 »

mozda nemaju na rashadu te dijelove od tog steyra
Joj zaboravih.Kod nas ima od SML-a,SL-a kolko ti srce želi
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #18 on: September 08, 2010, 23:08:07 »

pa dobro, ali oni u svojoj bazi gdje budu busevi mozda nemaju, a neda im se da traze na drugim mjestima sigurno ..
Logged


Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #19 on: September 09, 2010, 00:10:39 »

pa dobro, ali oni u svojoj bazi gdje budu busevi mozda nemaju, a neda im se da traze na drugim mjestima sigurno ..
Ja non stop zaboravljam da ono šta mi pilimo kod vas vozi i još će najmanje 5 godina bit u optjecaju. SML se režu masovno,SL več laganim korakom odlaze. Na Volvo 360 se rade generalke,limarija se krpa a u Bosni sve to kak je pa dok se ne raspadne.  Undecided
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #20 on: September 09, 2010, 06:12:58 »

nazalost je u nas to tako kako si ti upravo napisao Sad
Logged


kilometar
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 771



« Reply #21 on: September 09, 2010, 13:36:35 »

pa dobro, ali oni u svojoj bazi gdje budu busevi mozda nemaju, a neda im se da traze na drugim mjestima sigurno ..
Ja non stop zaboravljam da ono šta mi pilimo kod vas vozi i još će najmanje 5 godina bit u optjecaju. SML se režu masovno,SL več laganim korakom odlaze. Na Volvo 360 se rade generalke,limarija se krpa a u Bosni sve to kak je pa dok se ne raspadne.  Undecided
Dosta stvari si zaboravio da kažeš,ako već porediš stanje u Hrvatskoj i Bosni i Hecegovini.Poticaje koje hrvatski prijevoznici dobijaju ili su već dobili iz pristupnih fondova EU,jer imaju neki uslovi koje se moraju ispuniti do 2012.(u vezi cestovnog prijevoza).Po meni porediti trenutno stanje voznih jedinica na takav način je poprilično diskutabilno...............
Logged
Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #22 on: September 09, 2010, 22:36:12 »

pa dobro, ali oni u svojoj bazi gdje budu busevi mozda nemaju, a neda im se da traze na drugim mjestima sigurno ..
Ja non stop zaboravljam da ono šta mi pilimo kod vas vozi i još će najmanje 5 godina bit u optjecaju. SML se režu masovno,SL več laganim korakom odlaze. Na Volvo 360 se rade generalke,limarija se krpa a u Bosni sve to kak je pa dok se ne raspadne.  Undecided
Dosta stvari si zaboravio da kažeš,ako već porediš stanje u Hrvatskoj i Bosni i Hecegovini.Poticaje koje hrvatski prijevoznici dobijaju ili su već dobili iz pristupnih fondova EU,jer imaju neki uslovi koje se moraju ispuniti do 2012.(u vezi cestovnog prijevoza).Po meni porediti trenutno stanje voznih jedinica na takav način je poprilično diskutabilno...............
Kod nas će se do 2012 ispilit sve šta nije mislim Euro 2
Logged
kilometar
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 771



« Reply #23 on: September 09, 2010, 22:41:26 »

Tačno,ne što bi Vi to htjeli,nego što se mora Wink.Trebalo bi to prebaciti ovdje kod nas............. Grin
Logged
Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #24 on: September 09, 2010, 23:05:52 »

Tačno,ne što bi Vi to htjeli,nego što se mora Wink.Trebalo bi to prebaciti ovdje kod nas............. Grin
Daj ne s*ri pa nebi 75% buseva bilo Grin
Logged
kilometar
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 771



« Reply #25 on: September 09, 2010, 23:10:07 »

Tačno,ne što bi Vi to htjeli,nego što se mora Wink.Trebalo bi to prebaciti ovdje kod nas............. Grin
Daj ne s*ri pa nebi 75% buseva bilo Grin
To hoćeš da kažeš kako ih ovdje kvalitetno održavaju.............. Grin
Logged
Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #26 on: September 09, 2010, 23:11:15 »

Tačno,ne što bi Vi to htjeli,nego što se mora Wink.Trebalo bi to prebaciti ovdje kod nas............. Grin
Daj ne s*ri pa nebi 75% buseva bilo Grin
To hoćeš da kažeš kako ih ovdje kvalitetno održavaju.............. Grin
I kakve su ceste,u BiH nova 415 UL da ju staviš sa ZF getribom u npr Gras pa nebi 5 godina izdurala
Logged
kilometar
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 771



« Reply #27 on: September 09, 2010, 23:14:47 »

Tačno,ne što bi Vi to htjeli,nego što se mora Wink.Trebalo bi to prebaciti ovdje kod nas............. Grin
Daj ne s*ri pa nebi 75% buseva bilo Grin
To hoćeš da kažeš kako ih ovdje kvalitetno održavaju.............. Grin
I kakve su ceste,u BiH nova 415 UL da ju staviš sa ZF getribom u npr Gras pa nebi 5 godina izdurala
U Grasu nebi sigurno.............. Smiley Wink
Logged
Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #28 on: September 09, 2010, 23:17:19 »

Tačno,ne što bi Vi to htjeli,nego što se mora Wink.Trebalo bi to prebaciti ovdje kod nas............. Grin
Daj ne s*ri pa nebi 75% buseva bilo Grin
To hoćeš da kažeš kako ih ovdje kvalitetno održavaju.............. Grin
I kakve su ceste,u BiH nova 415 UL da ju staviš sa ZF getribom u npr Gras pa nebi 5 godina izdurala
U Grasu nebi sigurno.............. Smiley Wink
Nebi ni u 90% posto firmi izdržala duže od 10 godina. Ona 419 UL od Samoborčeka je 2007.,400 i nešto tisuća kilometara. Ne osjeti se jako lupanje ali getriba(naravno ZF) nabija između prve 4. brzine da je to užas a tek su joj 3 godine tako da bi kod vas još manje držale
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #29 on: September 09, 2010, 23:28:16 »

ma HR je daleko ispred nas sto se tice saobracajne infrastrukture ...
Logged


Pages: 1 [2] 3 4 ... 19   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.025 seconds with 20 queries.