bhbus.ba
April 20, 2024, 07:58:33 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4 ... 12   Go Down
  Print  
Author Topic: Amar  (Read 37690 times)
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #15 on: January 11, 2011, 10:35:49 »

Šta bi tek bilo da je bio CTSov transliner 318 K xD
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #16 on: January 11, 2011, 15:11:49 »

sigurno se nebi uspio okrenuti ovdje ...
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #17 on: January 11, 2011, 21:02:40 »

Da, sigurno Smiley

A jel prateća u Setre 3. osovina, jer u translinera mislim da nije što je još veći problem. Ono kad sam ga slikao u Sokolović Koloniji jedva se okrenuo, a bilo je više prostora nego setri ovdje:D
Logged


Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #18 on: January 12, 2011, 11:27:16 »

Jeste, u svake Setre troosovinke je preteća Wink
Logged

Neoplan VIP Class
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #19 on: January 12, 2011, 11:44:36 »

Ljudi mjesaju pratecu i pomocnu. prateca je kod velike vecine pogotovo turistickih autobusa, dakle u zavisnosti u koju stranu motas volanom u kontra stranu "motaju" tockovi od pratece. Pomocna osovina je polu fiksirana dakle ima malo "hoda" ali nema nikakve veze sa volanom. Dakle o kod translinera je prateca, jedini problem je sto kod odredjenog broja vozila ona ne funkcionise kao sto je bilo kod GRAS-ovih Neoplana g.b 900 do 904
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #20 on: February 14, 2011, 16:06:10 »

evo da vas obavjestim da sam od danas ponovo aktivan sto se tice slikanja, jer sam pri kraju sa svojim zdravstvenim problemima, hvala bogu, tako da imam snage da mogu izaci i napolje ... pa eto ... nadam se da vam nisu puno falile slike, ionako nisu cemu Smiley
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #21 on: February 14, 2011, 21:38:35 »

evo da vas obavjestim da sam od danas ponovo aktivan sto se tice slikanja, jer sam pri kraju sa svojim zdravstvenim problemima, hvala bogu, tako da imam snage da mogu izaci i napolje ... pa eto ... nadam se da vam nisu puno falile slike, ionako nisu cemu Smiley

Ma nek si ti živ i zdrav Wink to je glavno...

Ako prizdraviš do četvrtka - da odemo opet do GRASa, sad po trolejbuse?

A što se tiče slika, ja sam večeras imao dosad neviđen peh - prvo se vidim sa Amirom (Hare tours) i tu je bio njegov man, al sam žurio na predavanje pa nisam ga mogao slikat do u detalje, poslije predavanja žurio na bus kad na dolaznim peronima stoji CTSov starliner, al mrakača okolo a nisam smio koristit blic, uđem na AS kad na peronu bijeli euroliner/3, al predug bio i nisam ga mogao uslikat iz busa, dok je ispod polaznih perona bio Bissov top coach II... A na parkigu bio i Kimmelov turizmo, sreća pa si ga ti slikao Smiley
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #22 on: February 14, 2011, 22:04:55 »

Biss-ov je danas tu citav dan, citav dan su nesto na njemu radili iz Centrotrans servisa, bio je i pokraj njega kombi servis od CTS-a ...
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #23 on: February 14, 2011, 22:05:58 »

Biss-ov je danas tu citav dan, citav dan su nesto na njemu radili iz Centrotrans servisa, bio je i pokraj njega kombi servis od CTS-a ...

ako ti bude bolje sutra, javi da onda odletimo do GRASa

a znači Bissov je nešto u kvaru...
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #24 on: February 14, 2011, 22:07:11 »

Javim ti, ali nemogu obecati, vise radi obaveza na fakultetu .... Slobodan budem u kasnije sate, ali onda vec nema svrhe, jer nemozemo poslikati kvalitetno ...
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #25 on: February 14, 2011, 22:21:59 »

onda ću se ja zaletit sam Wink
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #26 on: February 14, 2011, 22:24:36 »

Najpametnije bi to bilo, jer ja stvarno neznam kad cu moci, sad sam u obavezama, krajem vikenda planiram kuci na odmor malo i tak ...
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #27 on: February 14, 2011, 22:25:22 »

Najpametnije bi to bilo, jer ja stvarno neznam kad cu moci, sad sam u obavezama, krajem vikenda planiram kuci na odmor malo i tak ...

ja sam slobodan sutra i u čet, pa sam kontao u srijedu da se najavim, pa ak bude sve ok u čet da to obavim Wink
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #28 on: April 09, 2011, 06:12:03 »

Evo par informacija o mom slikanju i slikama ...

Trenutno ja imam svojih 3.137 slika snimljenih na mom Imageshack profilu, kojeg možete posjetiti i pregledati kad god hoćete bez potrebe za registracijom na imageshack, te tako pogledati sve moje slike autobuske tematike i svijeta vezanog oko autobusa i putničkog prevoza na jednome mjestu. Na tom mom profilu su postavljene slike od 23.06.2010 pa do dan danas. Prije toga sam koristio photobucket profil, na kojem sam imao svojih oko 2.500 slika autobusa, koje sam postavljao na forumu na kojem sam isključen, te sam iz toga razloga, izbrisao taj photobucket profil i sve slike na njemu, slike koje nažalost nisam imao snimljene na računaru ili negdje drugo, tako da su te slike nažalost zauvijek nestale. Te nakon što mi se takva "situacija" desila, u kojoj sam izgubio veoma za mene vrijednog materijala, kojeg sam više od 10tak mjeseci neprestano pravio, krećući se na različitim lokacijama, tražeći različite uglove, autobuse itd... Veoma mi je žao i razočaran sam zbog tog gubitka. Ali nažalost je to bilo i nemože se vrijeme vratiti da bi mogao to spasiti. Tako da dosta o tome. Samo da sada znate da sve moje slike istovremeno što postavljam na moj Imageshack registrovani profil te iste fotografije snimam i na računar. Snimajući ih, čuvajući ih, većinu slika ostavljam u 800x600 px rezoluciji, zbog zauzimanja velike količine prostora memorije, jer se slike u orginalnoj rezoluciji teške po 2,5-3,2 mb... Ostavljam samo probrane fotografije snimljene u orginalnoj rezoluciji, kao što su npr. novi modeli, autobusi koje teško uganjamo, starlineri novi i tako te stvari  i naravno sve fotografije od Kantić autobusa ja čuvam u orginalnoj veliči, ama baš svaku Kantić sliku.

Link adresa za moju profil stranicu na imageshack.us :
http://profile.imageshack.us/user/kamaricamar

Pozdrav,
Vaš administrator Amar
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #29 on: June 04, 2011, 02:14:10 »

Imam trenutno pojedinih poteškoća/problema tehničkih, privatnih, ne vezano za rad BHBus.net -a te sam ograničen vremenski pristupom internetu, a što se tiče postavljanja slika, to trenutno nikako nisam u mogućnosti, imam možemo reći fin broj uslikanih fotki buseva, međutim nisam u mogućnosti finalizirati te fotografija potpisom i logom BHBus-a, te iz toga razloga ne mogu, neću postavljati slike, dok ne budem u mogućnosti da finaliziram slike. Nadam se da će se to riješiti u narednih par dana, moguće već sutra, ali neću da objećajem to, zato sam stavio par dana maximalno, barem se nadam Wink Pozdrav
Logged


Pages: 1 [2] 3 4 ... 12   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.046 seconds with 21 queries.