bhbus.ba
May 15, 2024, 12:17:12 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Go Down
  Print  
Author Topic: Sportska tema!  (Read 43378 times)
VDL
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 264



« Reply #60 on: September 10, 2013, 22:59:04 »

Koje ludilo na ulicama Cheesy barem Bugojna pa brate imamo još 2 tekme to slavi ko da smo prosli Cheesy
na sve jednim ulicama se slavi pobjeda BiH <3
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #61 on: September 10, 2013, 23:00:05 »

Prave ekipe se poznaju na ovakvim tekmama, takve pobjede su falile Hrvatskoj u ovim kvalifikacijama, i zbog toga ce BiH direktnom linijom za Brazil, dok cemo mi morati vjerojatno s presjedanjem ici do Brazila Cheesy
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #62 on: September 10, 2013, 23:10:54 »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qrhWzuBUZgU#t=34[/youtube]
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #63 on: September 10, 2013, 23:20:44 »

Jos mi je zbog jedne stvari danasnja pobjeda Zmajeva u Slovackoj draza. Naime od velike gomile navijaca BiH, ja sam danas na kolodvoru u SB naletio na covjeka iz Mostara koji je s ekipom autima krenuo za Zilinu, medutim vracen je iz nepoznatih razloga s mađarske granice, te je u Brodu cekao bus za Sarajevo (Globtoura), fino sam se ispricao s covjekom i covjek samo sto nije zaplakao od tuge sto nije u Zilini s svom silnom masom navijaca iz BiH, iskreno i meni ga je bilo zao, nadam se da ce ipak dostojno i on proslaviti tu pobjedu
Logged
BIH TOURS
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 478



« Reply #64 on: September 10, 2013, 23:45:22 »

U Novom Travniku  Grin
http://www.youtube.com/watch?v=MsTKYpxzuro&feature=youtu.be
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #65 on: September 10, 2013, 23:46:18 »

al kad reče Senad na Face TV da je 60% kafana u Žilini zatvoreno zbog naših navijača, Marjan dodaje "Al će zato ove što rade dobro hajrovati", a eto potrefilo se i da HAJROvić zabije odlučujući hahahaha
Logged


man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #66 on: October 11, 2013, 21:00:52 »

Pa joj šta im radimo, četvrtica lagano, joj...
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #67 on: October 12, 2013, 09:17:25 »

ma et drugo poluvrijeme je bilo nazor :S
A Grčka - Slovačka šta reći :S :S

S druge strane, Crnogorci garant otpali, i baš mi je žao jer su krenuli sjajno u kvalifikacije. Hrvatska izgleda u najvećoj krizi  dosad (?), nema igre, nema harmonije u ekipi, nema podrske javnosti, Modrić umjesto da bude novi Boban, on nije ni novi Jurčić Tongue

Pozitivna strana, Srbija dobila Japan 2-0 i idu direktno u Brazil hahahahahaha
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #68 on: October 12, 2013, 10:13:18 »

Kod nas nesto ocito ne stima, igrali smo jucer za k*rac, iako smo se pokusali vratiti, kasno smo zabili za 1-2, a i cini mi se da cisti penal nije sviran za nas pred kraj, dvoboj Mandzukica i belgijskog vratara, gdje lopta odlazi, a vratar zahvaca Mandzukica po nogama. Naravno to ne moze umanjiti katastrofalno postavljenu igru od strane "izbornika" Štimca, i nama je uspjeh stoljeca ako se s ovakvom igrom i igracima koji ne zasluzuju biti u repki plasiramo u Brazil, iako nam je Italija s 2:2 protiv Danska, osigurala i taj baraz, jedino mozemo ostat bez njeg ako Armenija dobije Italiju u gostima, sto realno mislim da nije moguce, a mi izgubimo u Skotskoj, sto je ipak realnija opcija...

S druge strane, cestitke BiH na rutinski odradenoj tekmi, sada cijela nacija iscekuje dvoboj protiv Litve, i konacan plasman na SP, btw. jel utorak proglasen neradnim danom u BiH? Cheesy
Logged
SlimShady
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.485


I pjan i trijezan za volan sam vezan :)


« Reply #69 on: October 12, 2013, 10:20:43 »

ma et drugo poluvrijeme je bilo nazor :S
A Grčka - Slovačka šta reći :S :S

S druge strane, Crnogorci garant otpali, i baš mi je žao jer su krenuli sjajno u kvalifikacije. Hrvatska izgleda u najvećoj krizi  dosad (?), nema igre, nema harmonije u ekipi, nema podrske javnosti, Modrić umjesto da bude novi Boban, on nije ni novi Jurčić Tongue

Pozitivna strana, Srbija dobila Japan 2-0 i idu direktno u Brazil hahahahahaha
Gol grčke malo reći smiješno ahaha, ali eto proći ćemo ako Bog da Smiley
2nd poluvrijeme nisu se hteli dalje trošiti što se moglo vidjeti fkt jer imamo još tu jednu tekmu Smiley samo neka grizu kao sinoć u 1st poluvremenu
komšije sretno
Logged

man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #70 on: October 12, 2013, 16:54:16 »

Kod nas nesto ocito ne stima, igrali smo jucer za k*rac, iako smo se pokusali vratiti, kasno smo zabili za 1-2, a i cini mi se da cisti penal nije sviran za nas pred kraj, dvoboj Mandzukica i belgijskog vratara, gdje lopta odlazi, a vratar zahvaca Mandzukica po nogama. Naravno to ne moze umanjiti katastrofalno postavljenu igru od strane "izbornika" Štimca, i nama je uspjeh stoljeca ako se s ovakvom igrom i igracima koji ne zasluzuju biti u repki plasiramo u Brazil, iako nam je Italija s 2:2 protiv Danska, osigurala i taj baraz, jedino mozemo ostat bez njeg ako Armenija dobije Italiju u gostima, sto realno mislim da nije moguce, a mi izgubimo u Skotskoj, sto je ipak realnija opcija...

S druge strane, cestitke BiH na rutinski odradenoj tekmi, sada cijela nacija iscekuje dvoboj protiv Litve, i konacan plasman na SP, btw. jel utorak proglasen neradnim danom u BiH? Cheesy

Mi ti svakako ne radimo u utorak - Bajram je.  Grin
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #71 on: October 12, 2013, 20:47:42 »

... i Brazil se pobjedom nad J. Korejom 2-0 plasirao na SP u Brazilu Grin
Logged


faca008
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 136



« Reply #72 on: October 13, 2013, 18:35:59 »

Sjecam se utakmice Litvanija -Srbija prije par godina , isto bila zadnja i odlucivala i znam da Litvanaca nije bilo 50 na stadionu i domaci igraci su bili u autu sto se tice neke nalozenosti.. znaci samo zderati na pocetku i to je to... ako prodje 30 min a ne das gol e tada vec nervoza moze da zajebe mnogo toga...
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #73 on: October 13, 2013, 19:07:30 »

Meni je drago da se napokon ova jedna ODLUČUJUĆA ili ti ga HISTORIJSKA utakmica igra vani, pa da igrači budu izolirani da ih ne *ebe svako malo neko Cheesy
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #74 on: October 14, 2013, 21:32:27 »

Jedna za nabrijavanje atmosfere pred sutrasnju pa vjerujem tekmu stoljeca u BiH

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=e5Ft2kF3MeI[/youtube]

Iskreno,rađe cu gledat susret iz Litve, nego Hrvatsku protiv Skotske, jer ce nas vrli izbornik Stimac opet raditi eksperimente u sastavu
Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.034 seconds with 21 queries.