bhbus.ba
May 04, 2024, 08:24:47 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: saledoboj  (Read 2238 times)
saledoboj
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 283



« on: January 06, 2011, 15:00:02 »

Ime:Saša
Mjesto rođenja i godina:Doboj 1990
Prebivalište:Doboj
Zanimanje:Student-Fakultet za ekonomiju i menadzment-2 godina
Obrazovanje:Ekonomski tehničar
evo ovo je bilo ono u grubo o meni
Osim ekonomije zanimam se jos za informatiku,sociologij,psihologiju,politiku i sl.Kad zavrsim ovaj fax volio bi upisat jos jedan dal informatiku il nesto oko policije kriminalistiku,pravno il sta vec.Od malih nogu volim kamione,autobuse,putnicka vozila i sl a za tuningom sam fanatik teski.U slobodno vrijeme vecinom sam sa jarnima dal u Doboju il u nekim drugim mjestima uglavnom slabo budem kuci.Ono vrijeme koje budem kod kuce provedem u oblasti informaticke tehnologije.Od programa najvise radim sa fotosopom njega sam sazvako ono pravo momacki,dobro se snalazim i u DW jedino mi malo Flash koci al nema veze.Prije sam ganjo C programski jezik al sam zbog zivaca odusto, danas sam ostao na web dizajnu.
Na photoshopu radim sve zivo od fotomontaze do grafike za web stranice,takodje bavim se i photohsop tuningom auta i clan sam pstunign i vtbih foruma.E da ne zaboravim osim ovog gore nabrojanog bavim se pomalo i fotografijom ono amaterski (mrsko mi ganjat da sve bude po p.s pa slike ispadnu ko ni sebi ni svom Tongue).Vecinom volim fotografisat Doboj i prirodu zivotinje i tako to.
evo ovde cu ubacit par fotki grada neke sam fotografiso sa balkona od jarana a neke dok sam picio kuci:





Logged

Neka vladajuće klase drhte pred komunističkom revolucijom. U njoj proleteri nemaju što da izgube osim svojih okova. A dobit će čitav svijet.

Proleteri svih zemalja, ujedinite se!
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #1 on: January 06, 2011, 15:05:31 »

Svaka čast, ipak smo sugrađani Wink
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #2 on: January 06, 2011, 15:44:56 »

nebi ti skodilo da malo i buseve slikas Cheesy
Logged


saledoboj
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 283



« Reply #3 on: January 06, 2011, 17:09:27 »

@ mustafa
hehehe naravno sto rekla jedna treba "dobojčani" iz kog si djela grada mozda smo se sretali a da se i ne znamo
@ amar
hahahaha ma imam ja dosta slika buseva ima ih na cro i srb forumu moracu uzet sa mobitela prebacit na komp pa ovde...sad slabije hodam pa slabije i slikam buseve jbg
Logged

Neka vladajuće klase drhte pred komunističkom revolucijom. U njoj proleteri nemaju što da izgube osim svojih okova. A dobit će čitav svijet.

Proleteri svih zemalja, ujedinite se!
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #4 on: January 06, 2011, 17:43:18 »

Ja sam sa čaršije, al' pošto je ovo da prostite prkno od grada, vjerovatno smo se susretali Grin
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
saledoboj
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 283



« Reply #5 on: January 06, 2011, 20:25:42 »

Jesmo onda garant imam ja gore jarana par a i ovi sa carsije dodju gore na nas stadion na Orasju pa eto deveramo sto reko Kemal Malovcic..A nije ba prkno lijep je Doboj grad (il je meni zato sta sam tu rodjen i tu odrasto) samo da je regulisat neke stvari koje nisu tema ovog foruma pa bi bio ko svabski sve po p.s-u al necu u detalje.....
Logged

Neka vladajuće klase drhte pred komunističkom revolucijom. U njoj proleteri nemaju što da izgube osim svojih okova. A dobit će čitav svijet.

Proleteri svih zemalja, ujedinite se!
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #6 on: January 06, 2011, 23:13:04 »

ko što amar kaže - daj nam i koju sliku Cheesy
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #7 on: January 07, 2011, 07:38:30 »

doboj je lijep grad, podrzajem , ipak tu sam ja rodjen ...

a eto il s moba nam prebaci pa ovdje postavi ili kopiraj s .net foruma ...

ali volio bi vidjeti i tvoje slike ! Wink bilo bi mi zadovoljstvo ! a to da sad nehodas i slikas, pa svi mi dodjemo u taj period Wink hodat ces opet vremenom, znaci bit ce i slika vremenom Wink
Logged


Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.039 seconds with 23 queries.