bhbus.ba
May 14, 2024, 22:01:47 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Go Down
  Print  
Author Topic: Veladžić, Cazin  (Read 80865 times)
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #90 on: June 24, 2011, 22:55:06 »

Et opet smo se mimoišli, al biće prilike, od septembra ćemo biti "komšije", al da ne pravimo dalji OT Smiley
Logged


ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #91 on: July 06, 2011, 17:11:21 »

da li je Veladic imao mercedes benz 0404RHD sa touring logom i naprijed pise crnim slovima veladic.gledam nesto po nestu kad naidoh na tu sliku.
Logged

-Ado-
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 36



« Reply #92 on: July 06, 2011, 20:39:48 »

jeste imao prije 4-5 godina, kupljen od Mix comerca i nije bio dugo kod veladzica, ali dalje mu  ja licno ne znam trag.
Logged
damir fido
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 2.350



« Reply #93 on: July 07, 2011, 20:16:21 »

Danas u Tuzli.Svi su bili u nekim plavim majicama,cini mi se cak i vozac.


Logged
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #94 on: July 07, 2011, 22:15:55 »

Odlična slika Damire!! Možda je neki sportski klub, pa zato iste majice.  Wink
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #95 on: July 12, 2011, 21:08:16 »

Damire taj bus je vozio ucesnike Marsa Mira u Nezuk kao i ovaj sprinter pratio ih je sva tri dana.
Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #96 on: July 12, 2011, 22:50:09 »

Mimoišao sam se ja sa Marbusom na povratku iz Srebrenice, odmah sam prepoznao mladog Ismeta.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
-Ado-
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 36



« Reply #97 on: August 03, 2011, 15:55:06 »

Logged
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #98 on: August 25, 2011, 13:53:01 »

U utorak sam prolazio kraj firme Veladžić i vidio sam da u garaži nema one bijele Setre 215 HD (prva slika u ovoj temi) a u garaži stoji ona predobra Ciklonova Setra 215 H, sa natpisom Veladžić. Pretpostavljam da je došlo do neke zamjene...

Pokušaću to saznati detaljnije...
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #99 on: September 13, 2011, 19:55:59 »

Dakle, potvrda gore rečenog:
Veladžić je kupio od Ciklona Setru 215 H...
U račun je ušla ona bijela Setra 215 HD (prva slika u ovoj temi), pa da se prepravi u VP. Ciklon ju je odmah isjekao.
Inače, ova Setra od Ciklona je u odličnom stanju, samo su joj godine problem... Naprijed nema onu crnu masku serije 200, već onu sjajnu metalik od top class 400... Autobus super izgleda. prošao je kraj mene u nedjelju, i baš kad sam trebao uslikati vozač Ismet je svirnuo, ja digao ruku, i ode slika u helać... Ali evo ipak Wink



Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #100 on: September 13, 2011, 20:00:13 »

Dakle, potvrda gore rečenog:
Veladžić je kupio od Ciklona Setru 215 H...
U račun je ušla ona bijela Setra 215 HD (prva slika u ovoj temi), pa da se prepravi u VP. Ciklon ju je odmah isjekao.
Inače, ova Setra od Ciklona je u odličnom stanju, samo su joj godine problem... Naprijed nema onu crnu masku serije 200, već onu sjajnu metalik od top class 400... Autobus super izgleda. prošao je kraj mene u nedjelju, i baš kad sam trebao uslikati vozač Ismet je svirnuo, ja digao ruku, i ode slika u helać... Ali evo ipak Wink




nije mi to jasno,dadnes autobus star ali itekako dobar i drugi odmah isjeces.nema logike po mom misljenju...
Logged

Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #101 on: September 13, 2011, 20:03:03 »

Ne znam, i meni je čudno, ali i na toj siječi će se nešto zaraditi od dijelova. Ma ta Setra što je isječena nije Bog zna nešto, nema klime, unutra je zapuštana, tako da se vjerovatno zbog toga gazda od Ciklona Ridži odlučio da ju isječe...
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #102 on: October 15, 2011, 18:42:16 »

Danas u Gračanici.




Logged

Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #103 on: October 16, 2011, 15:22:52 »

Sladak im je ovaj Marbus... 
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #104 on: November 27, 2011, 23:53:56 »

  Muštuluk      Prinova kod Veladžića, riječ je o autobusu Scania, uvezen, 2005. godište. Ne znam o kojem se modelu radi, a informaciju sam saznao iz prve ruke od gazde firme Ismeta Veladžića.
Svake nedjelje on dolazi u moje mjesto sa Setrom 215 HD po učenike cazinske medrese, i onda ih kupi dalje prema Bužimu do Cazina.
Danas sam, pošto sam kod kuće, iskoristio priliku i otišao malo provozati se s njim, vidjeti šta ima novog i kako stvari stoje... Obradovala me ova vijest, jer mnogo poštujem tog čovjeka i drago mi je što stalno pokazuje da je on jedan od najozboljnijih cazinskih i krajiških prevoznika. Preko Citylinera N116, Mercedesa 404-ke, Setre 315 HDH, odlične Setre 215 HD pa evo do jako mlade Scanije.
Uvijek pamtim riječi ovog čovjeka (kojeg život nije mazio, jedini sin mu je poginuo u nesreći  Sad ) da mu novac koji zaradi ne predstavlja ništa ako njegov putnik nije zaovoljan, Zadovoljstvo putnika mu je najveća zarada...
Mislim da bi to trebao biti moto svih prevoznika. Rekao mi je također da mu je Marbus odvezao hor cazinske medrese u Kozarac (on je oficijelni prevoznik cazinske medrese), a Sprinter je odvezao hor Gazije iz Bužima u Njemačku.
Sve ovo govori da ovaj privatnik radi veoma uspješno što me raduje kao njegovog stalnog putnika. Svaka čast hadžija, želim mu puno sreće i pređenih kilometara sa Scanijom, da dobro služi i da puno zaradi. (Usput mi reče da će ubrzo Scania u Tursku)...  Smiley Smiley Smiley
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.057 seconds with 22 queries.