bhbus.ba
May 02, 2024, 07:37:33 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2] 3   Go Down
  Print  
Author Topic: Argus Tours, Beograd  (Read 16960 times)
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #15 on: July 16, 2011, 12:55:13 »

Logged


SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #16 on: September 22, 2011, 00:41:13 »

ne bi volio da nekog uvrijedim, ali ovu busevi nisu ni za k.... i ko je rekao da lice na kineze u pravu je, jer stvarno lice na kineze, pocevsi od ovih krupni stopki pa do jos krupnijih farova,ovaj portugalac izgleda kao da su ga sklapale desetine kineza i to na brodu koji plovi od kine do nasih prostora 
Logged

archy
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 204



« Reply #17 on: February 23, 2012, 03:03:14 »

ne bi volio da nekog uvrijedim, ali ovu busevi nisu ni za k.... i ko je rekao da lice na kineze u pravu je, jer stvarno lice na kineze, pocevsi od ovih krupni stopki pa do jos krupnijih farova,ovaj portugalac izgleda kao da su ga sklapale desetine kineza i to na brodu koji plovi od kine do nasih prostora 

Upravu si definitivno.
Logged
Saško
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 551



« Reply #18 on: February 23, 2012, 21:25:25 »

Opet bolje i to nego da voze iznajmljene buseve koji su ne daj Bože.. Jedne godine je sestra sa dečkom išla naletovanje u Sunčev Breg (Bugarska) vozio ih je Neoplan Skyliner prevoznik National Valjevo (od njih je bio iznajmljen bus) ukrcali ih otac i ja kod naplatne rampe Najs (tako je bilo dogovoreno sa agencijom da putnici iz Niša čekaju tu) i kad su krenuli posle sat-dva šalje mi sestra sms da je užasno neudoban bus, između sedišta jako malo mesta kao da su im poslali neki Niš ekspresov lokalni bus.
Logged

Niška Banja topla voda za Nišlije živa zgoda
SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #19 on: February 24, 2012, 03:46:22 »

unutrašnji izgled i može proći, ali vajnski izgled brate moj ko bubašvaba Cheesy šala mala.. jest bolje išta nego ništa, ali meni se ne svidja uopšte Smiley
Logged

Saško
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 551



« Reply #20 on: February 25, 2012, 01:23:04 »

unutrašnji izgled i može proći, ali vajnski izgled brate moj ko bubašvaba Cheesy šala mala.. jest bolje išta nego ništa, ali meni se ne svidja uopšte Smiley
istina odvratni su, Barbadosov sam ja mislim jednom video već ga na jednom mestu grize korozija. Mogli su kao i Jugoprevoz Kruševac da pošalju neke od njihovim lomina u Tursku na remont i dobijaju praktično nov bus, ja sam klinac bio kad su Jugoprevoz-ovi stigli negde 2003/04 i još su kao da su tek proizvedeni sasvim ok i za turizam.
Logged

Niška Banja topla voda za Nišlije živa zgoda
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #21 on: February 25, 2012, 03:00:00 »

Sve to stoji kolege, istina, i meni ne leže baš vanjski izgled... Ali ima i ono, ukus je RELATIVNA stvar, te na osnovu toga ide i zaključak da ima i onih kojima leže i prija ovaj vanjski izgled, nekome paše, sviđa se, nekome ne... Tako to ide u svemu, pa i u ovome segmentu života i biznisa Wink
Logged


transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #22 on: February 25, 2012, 09:34:42 »

Ljudi mogu se oni nama sviđati ili ne sviđati međutim ti autobusi zasigurno posjeduju kvalitet. Pa ne mislite da bi VOLVO ili Scania dozvolili da na autobus koji je loš bude postavljen njihov znak. Ipak se radi o renomiranim proizvodjačima kojima nije u interesu da se kockaju sa ugledom. Pa globtourovi Siderali se ne gase, neki su "pregulili" davno i po 2 miliona ali idu još uvijek. Istina završna obrada je malo lošija jer se vjerovatno nisu specijalizirali za zimske uslove koji vladaju na našim terenima.
Mislim da je malo neozbiljno porediti ih sa Kinezima iako bi se i o tim Kineskim vozilima dalo raspravljati. Da je kojim slučajem na neke od Kineskih vozila stavljen znak MAN, MB, Setra i da ne znamo da se i u Kini proizvode autobus tj da ne postoji internet veliki broj nas nebi ni pomislio da se radi o Kinezima....Po čemu je to MAN ljepši od pojedinih Kineza? Štaviše ja mislim da je mnogo ružniji. Naprijed glomazan (klima retrovizori) nazad sužen isto Lav...Ali opet odosmo off topic
Logged
SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #23 on: February 25, 2012, 16:37:21 »

jesam ja pretjerao mozda s nekim izjavma, ali morate priznati da su malo kinezolikog izgleda

http://img215.imageshack.us/img215/3808/p3230169th3.jpg

 za razliku od nekih drugih spanskih ili portugalskih proizvodjaca, a u kvalitet ne sumnjam, kao sto mislim da i neki kineski autobusi su sasvim ok, a dobro je poznato da je bolje voziti i novog kineza ili portugalca ili spanca nego neku ''starudiju'' kao sto se moze sresti na nasim ulicama, a i da ne idemo u OT, mozda takav stav imam prema ovim autobusima, zato sto nisam neki ljubitelj tih spanskih, portugalskih autobusa..
Logged

transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #24 on: February 25, 2012, 17:16:30 »

jesam ja pretjerao mozda s nekim izjavma, ali morate priznati da su malo kinezolikog izgleda

http://img215.imageshack.us/img215/3808/p3230169th3.jpg

 za razliku od nekih drugih spanskih ili portugalskih proizvodjaca, a u kvalitet ne sumnjam, kao sto mislim da i neki kineski autobusi su sasvim ok, a dobro je poznato da je bolje voziti i novog kineza ili portugalca ili spanca nego neku ''starudiju'' kao sto se moze sresti na nasim ulicama, a i da ne idemo u OT, mozda takav stav imam prema ovim autobusima, zato sto nisam neki ljubitelj tih spanskih, portugalskih autobusa..

ma nema se tu šta priznavati ili ne priznavati. Kičasti su to je činjenica...ala Kinezi ali činjenica je da i posjeduju kvalittet da pređu milione Smiley Smiley Smiley
Logged
Saško
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 551



« Reply #25 on: February 26, 2012, 00:21:22 »

Bitno da ide i da ne iznajmljuju kojekakve kršine od privatnika. Ukusi su različiti i o tome ne vredi raspravljati, meni su ti busevi ok mada od svih tih buseva najviše volim  Belaus Aura.
Logged

Niška Banja topla voda za Nišlije živa zgoda
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #26 on: February 26, 2012, 11:13:40 »

čitavo vrijeme pričaš kako je užasno iznajmljivati kršine od privatnika i tu se slažem. Ali koja je  razlika voziti u svojim krševima i u krševima privatnika. Putnik se jednako nelagodno osjeća i u jednim i u drugim.Jel tako? Ovo govorim nevezano za ovu firmu...steći će se dojam da si htio da kažeš "ma busevi kakvi god da su njihovi su"....
Logged
Saško
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 551



« Reply #27 on: February 26, 2012, 19:35:52 »

čitavo vrijeme pričaš kako je užasno iznajmljivati kršine od privatnika i tu se slažem. Ali koja je  razlika voziti u svojim krševima i u krševima privatnika. Putnik se jednako nelagodno osjeća i u jednim i u drugim.Jel tako? Ovo govorim nevezano za ovu firmu...steći će se dojam da si htio da kažeš "ma busevi kakvi god da su njihovi su"....
Mislio sam na izgled pošto ste komentarisali na izgled, a pride vozila su relativno nova za razliku od vozila koja su do pre 4-5 godine iznajmljivali dok su imali u voznom parku par svojim Mistrala, Setru 315 HDH i Neoplana Cityliner-a.. nekoliko puta sam putovao sa ovom agencijom na more ii naravno u više navrata naletali su iznajmljeni krševi pa i meni jednom isti bus kao i sestri. Na spratu užas jer se tačno vidi da je prevoznik ubacio više sedišta i napravio veoma mali razmak između sedišta da smo se svi pokočili do odredišta. Sad imaju više svojih buseva koji su noviji i nadam se da se to više ne dešava da padnu ti National-ovi i Speed-ovi lomovi koje je najčešće agencija Argus tours iznajmljivala.
Logged

Niška Banja topla voda za Nišlije živa zgoda
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #28 on: February 26, 2012, 23:36:11 »

čitavo vrijeme pričaš kako je užasno iznajmljivati kršine od privatnika i tu se slažem. Ali koja je  razlika voziti u svojim krševima i u krševima privatnika. Putnik se jednako nelagodno osjeća i u jednim i u drugim.Jel tako? Ovo govorim nevezano za ovu firmu...steći će se dojam da si htio da kažeš "ma busevi kakvi god da su njihovi su"....
Mislio sam na izgled pošto ste komentarisali na izgled, a pride vozila su relativno nova za razliku od vozila koja su do pre 4-5 godine iznajmljivali dok su imali u voznom parku par svojim Mistrala, Setru 315 HDH i Neoplana Cityliner-a.. nekoliko puta sam putovao sa ovom agencijom na more ii naravno u više navrata naletali su iznajmljeni krševi pa i meni jednom isti bus kao i sestri. Na spratu užas jer se tačno vidi da je prevoznik ubacio više sedišta i napravio veoma mali razmak između sedišta da smo se svi pokočili do odredišta. Sad imaju više svojih buseva koji su noviji i nadam se da se to više ne dešava da padnu ti National-ovi i Speed-ovi lomovi koje je najčešće agencija Argus tours iznajmljivala.
a haa to je u pitanju. OK hvala na opširnom objašnjenju...eto sad imaju svoje koji su ako ništa drugo novi i pouzdani...
Logged
Saško
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 551



« Reply #29 on: February 27, 2012, 02:01:30 »

Imali su i tad svoje Mistrale, a iznajmljivali od privatnika niski MB O 303 koji baš i nije da vozi turiste iz Beograda do Sunčevog Brega i Nessebra, zatim par Skylinera koji su krševi neopevani, pa par sSetri 200 sve u svemu kad vidiš reklamu Turistička agencija Argus Tours nadaš se najboljem a kad treba da kreneš na put i vidiš kakav te dreš od busa vozi smoriš se.. Zato su i kupovali te špance ili šta su već da ne bi došlo do toga da ljudi izbegavaju da na letovanje idu sa njiam. E sad što se tiče organizacije mislim na hotel i probleme u hotelu ako ne daj Bože do toga dođe tu su stvarno bili korektni, mi smo tad uzeli jeftiniju sobu pa je bilo nekih problema iz hotela su pozvali argusovog predstavnika i on je čovek/dečko rekao da nam se da bolja-skuplja soba da bi se greška ispravila.
Logged

Niška Banja topla voda za Nišlije živa zgoda
Pages: 1 [2] 3   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.06 seconds with 20 queries.