bhbus.ba
May 15, 2024, 07:17:33 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Go Down
  Print  
Author Topic: Sportska tema!  (Read 43376 times)
SlimShady
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.485


I pjan i trijezan za volan sam vezan :)


« Reply #195 on: July 08, 2014, 23:54:26 »

7-ica 7-ica Cheesy kako su samo jake švabe Cheesy
Logged

man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #196 on: July 08, 2014, 23:54:44 »

Ma uništili ih.
Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #197 on: July 09, 2014, 00:04:45 »

Nova zastava Brazila  Grin  Grin  Grin
Logged

man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #198 on: July 09, 2014, 00:09:01 »

Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #199 on: July 09, 2014, 13:39:37 »

Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #200 on: August 07, 2014, 22:48:31 »

Idemo dalje....
MI SMO DIVOVI.
Sarajevooooooo

Send from bus No 464 using tapatalk
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #201 on: August 07, 2014, 23:19:40 »

Svaka cast ekipi s Koseva, specijalizirali se za gostujuce trijumfe... A, i HR klupski nogomet gura odlicno ove sezone, iako je Dinamo jucer gadno s*ebao stvar, ali za utjehu im ostaje zadnja runda EL. S druge strane HR klubovi u EL su danas odusevili, pogotovo Split i Hajduk, dok je Rijeka imala jaci trening protiv simpa ekipe, koja je dosla 2 dana ranije u RI na turisticki obilazak Cheesy (a vozila ih je jedna od Crnjinih 415). Bit ce zanimljivo pratit zdrijeb EL sutra od 13 h.
Logged
SlimShady
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.485


I pjan i trijezan za volan sam vezan :)


« Reply #202 on: August 07, 2014, 23:35:14 »

Ajmo Sarajevo aleeeeeeeeeeee
komsije sve cestitke Hajduk pokazao klasu sto jest jest Smiley
Logged

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #203 on: August 08, 2014, 08:13:47 »

Ma nije Hajduk pokazao toliku klasu, Kazahstanci su ipak daleko od nekakve ozbiljne ekipe, ovo je Hajduk uz pun Poljud morao proci, tako da mi je to ocekivano, a posebno mi je drago radi Splita, koji je nakon armenske Mike, izbacio dva jaca kluba po reputaciji, izraelski Hapoel BS, te jucer Cernomorec iz Odese, sad protivnik u PO je samo nagrada za dosadasnje tekme u EL... Realno bi HR nogomet opet mogao imati 2 predstavnika u grupnoj fazi EL, ali bit cemo pametniji nakon zdrijeba.
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #204 on: August 08, 2014, 18:38:43 »

Sarajevo je teško prošlo, ostali onako, a Dinamo i Rijeka su već u grupama Cheesy
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #205 on: August 08, 2014, 21:20:16 »

Sarajevo - tezak zdrijeb, ali mogli bi ih Njemci podcjenit, to treba iskoristit, kako je Mainz sinoc ispao... Sto se tice HR predstavnika - Dinamo nije bas dobio lakog protivnika, pogotovo s onom igrom od srijede, Petrolul predvodi Adrian Mutu, ljudi su razbili Viktoriu Plzen u gostima 4:1, tak da bit ce mucenja za GNK. Sto se tice Rijeke - jackpot, Sheriffu je sudeno svake eurosezone gostovanje u Hrvatskoj, Rijeka definitivno ima najvise sansi za ulaz u skupine. Sto se tice Hajduka, imaju sanse, al samo ak im obrana bude na visini zadatka, ukrajinski klubovi, pa tako i Dnipro nisu vise toliko jaki, politicka situacija je ucinila svoje, a k tome tekma u Ukrajini se igra na neutralnom terenu. Za kraj, ugodno iznenadenje RNK Split - dvomec protiv Torina im je nagrada za dosad ucinjeno u EL, pametnom igrom kao i dosad, uz nezainteresiranost talijanskih klubova za EL, moze Split iznenadit i Torino i proci u skupine EL.
Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #206 on: September 09, 2014, 21:41:06 »

Prvo poluvrijeme, Bosna hajde tu i tamo, nije vala neki ni protivnik po mjeri, pa igraci igraju nesto opustenije, uradjeno je dosta promjena.. Hrvatska me kao kladionicara razocarala, bar sto se tice prvog poluvremena, nisu u stanju dati gol sa igracem vise..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #207 on: September 09, 2014, 22:53:43 »

Zgazi nas veliki Kipar... jad od utakmice... prvo poluvrijeme inekako se moglo gledat al i tu se vidjelo da je to na klimavim nogama... neuigranost odbrane i losa reakcija golmana nas je kostala prvog gola, kod drugog se vidjelo da su nazad samo Bicakcic i Sunjic a Vrsajevica nikako nisam vidao na poziciji koju je trebao igrat.. po meni je Vranjes mnogo bolje rijesenje od Avdije iako je vise defanzivni igras, dok ovaj mlakonja potrefi neki ubacaj ako se ne zapetlja i padne... Pjanic po meni najmanje pokazao veceras i def on nije trebao sutat onaj sumnjivi penal...  Dzeko se poceo ko malo trudit, trcat al jos treba napretka a Murinjo samo otpuhuje... sad samo molit boga da ne zavrsimo ko mlada repka kad nam dodu Belgija i Vels  Undecided
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #208 on: September 09, 2014, 23:18:59 »

nek priča ko šta hoće al fali nama debeli Miske Cheesy
Logged


Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #209 on: September 09, 2014, 23:27:02 »

Koga nema bez toga se moze i mora..  Vidi se da ovdje mnogo toga ne funkcionise, i taj problem postoji vec dugo vrijeme.. Na SP smo stigli samo zahvaljujuci lahkom zdrijebu, ove godine zdrijeb je nesto tezi. Bas sam danas sa drugarima govorio kako ce Belgija proci kroz nas.. Ako izvucemo po bod od Welsa i Izraela dobro smo prosli.. Definitivno stvari se moraju mjenjati pocevsi od Susica.. Ma na mjestu Avdije igra i uvijek je igrao Mujdza..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Pages: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.038 seconds with 20 queries.