bhbus.ba
May 21, 2024, 06:01:55 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Go Down
  Print  
Author Topic: Sportska tema!  (Read 43548 times)
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #90 on: October 16, 2013, 20:58:25 »

Niko i njegov brat također Cheesy... Favorit vecine medija je ipak dobio u ruke vruc krumpir i sada je na njemu da digne moral reprezentaciji do utakmica baraza 15. i 19.11. Sto se tice samog Nike, bio je igrac kakvog se samo pozeljeti moze, srcano je odigrao svaku utakmicu za nacionalnu vrstu, svoju kapetansku traku je uvijek opravdao, a svoju srcanost je prenio na U21 reprezentaciju, tome se nadam da ce biti i u barazu. Cini se da ce on biti osoba koja ce vratiti gledatelje na tekmu reprezentacije, i ocekujem da ce Maksimir (ako se bude tamo igralo) biti u uzvratu baraza pun, kao u najboljim danima reprezentacije
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #91 on: October 16, 2013, 20:59:16 »

Kao i obično fascinirao me Ćiro u emisiji FTV-a "Odgovorite ljudima" kad je rekao voditelju da ga ne zajebava jer laje na javnom servisu,i to po drugi put hahah


http://www.24sata.hr/nogomet/ciro-ja-sam-trebao-biti-izbornik-ali-mamic-je-htio-niku-336979
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #92 on: October 16, 2013, 21:06:19 »

J*bo te riječnik, nemoj me za*ebavat, je*li te političari..... ahahahaha
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #93 on: October 16, 2013, 21:18:51 »

Ma to Ćiro kratko i jasno hahah nije on džaba dogurao 78 godina,i onako da izgleda i ima vedar duh. Cheesy
« Last Edit: October 16, 2013, 21:22:37 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #94 on: October 21, 2013, 21:57:03 »

Zelje svih u Hrvatskoj su se ostvarile. Put u Brazil bi trebali ostvariti relacijom Zagreb - Reykjavik - Rio. Dakle, najlaksi protivnik je dobiven u barazu - Island. Svi smatramo da smo apsolutni favoriti u dvomecu s Islandanima, ali novi izbornik spusta loptu na zemlju. Iskreno, zbog svega sto se dogadalo, ocekujem da ce to vec biti rijeseno u prvom mecu na Islandu, te da ce uzvrat biti pravi praznik nogometa u Hrvatskoj, te lijepa proslava plasmana na SP, posto se ocekuje da ce se navijaci u velikom broju okupiti na Maksimiru 19.11, jos pogotovo ak rezultat iz prve tekme bude povoljan.
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #95 on: October 21, 2013, 22:12:23 »

ja ću samo reći da je ovaj baraž u zadnja tri kvalifikacijska ciklusa u najmanju ruku sumnjiv...
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #96 on: October 21, 2013, 22:41:54 »

Men ovaj danas cak i nije, za razliku od nekih ranijih...Pr. da je namjesteno gdje bi se spojilo u barazu Svedsku i Portugal, gdje objektivno obje ekipe zasluzuju bit na SP, pa zatim Francuzi kao domacini iduceg EP dobiju nezgodnu Ukrajinu, dok utakmica Rumunjska - Grcka ce biti klasicna uspavanka...

Iskreno ja sam ocekivao ovakav rasplet, da se ugodi Portugalu i Francuskoj

Svedska-Ukrajina
Francuska-Grcka
Portugal-Island
Hrvatska-Rumunjska

...a kako je ispalo vidjeli smo danas oko 15 h, definitivno odlicno za Hrvatsku
Logged
Bari
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.939


AUTOTRANS -> Brzo - udobno - sigurno


« Reply #97 on: November 30, 2013, 01:53:36 »

Zabranjena koreografija na utakmici Rijeka - Vitoria u četvrtak na Kantridi, pa su dečki pokazali kako je to trebalo izgledat i što Uefa brani
http://youtu.be/yitOKMrMKn4

Uefa Mafia!
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #98 on: December 01, 2013, 23:32:05 »

Ramseyjevo prokletstvo se nastavlja

22.08.2013.
http://www.pressonline.rs/sport/sportske-zanimljivosti/283744/video-remzijevo-prokletstvo-se-nastavlja-posle-velsaninovog-gola-umro-sid-bernstajn.html

30.11.2013.
http://soccer.indonewyork.com/aaron-ramsey-scores-2-goals-paul-walker-dies/

Sad
« Last Edit: December 01, 2013, 23:34:25 by Troler » Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #99 on: December 02, 2013, 00:16:49 »

ovom covjeku treba zabraniti da igra fudbal.. brinem se za svoj zivot Cheesy
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #100 on: December 06, 2013, 18:43:06 »

Ovo izvlačenje grupa za SP mi ubiše "stručni" komentatori Konjić i Kristić  Roll Eyes kakav mi imamo javni servis to je sramota...
Logged


Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #101 on: December 06, 2013, 19:33:19 »

Najgore je sto konstantno obojica pricaju u isto vrijeme Cheesy nego grupa nam je solidna... Argentina ce nas oderat vjerovatno, za Nigeriju neznam bas kakvi su al vjerujem da mozemo izvuci pozitivan rezultat protiv njih, sa Iranom smo igrali koliko se sjecam i tada smo na Kosevu izgubili 2:3 ali tada je bio drugi trener, drugaciji stil igre, i bilo je dosta izmjena jer se radilo o prijateljskoj utakmici.. znaci Iran nebi trebao predstavljat neki veci problem... Mogu reci da su komsije Hrvati mnogo gore prosli... borba za drugo mjesto ce im biti preteska pa mozda i nemoguca s obzirom kakve su partije pruzali u zadnjim utakmicama Smiley
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #102 on: December 06, 2013, 19:42:24 »

Evo i tablerano.


A svoj komentar dam dok se utisci malo slože Cheesy
Logged


Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #103 on: December 06, 2013, 19:49:07 »

Dobra grupa za nas, od Argentine poraz, sa Nigeriom će bit isto teško al' siguran sam da ih možemo dobit, i onda na kraju natrpat Iran za drugo mjesto.Bez euforije i podcjenjivanja protivnika možemo proći dalje.
Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #104 on: December 06, 2013, 19:56:35 »

Najgore je sto konstantno obojica pricaju u isto vrijeme Cheesy nego grupa nam je solidna... Argentina ce nas oderat vjerovatno, za Nigeriju neznam bas kakvi su al vjerujem da mozemo izvuci pozitivan rezultat protiv njih, sa Iranom smo igrali koliko se sjecam i tada smo na Kosevu izgubili 2:3 ali tada je bio drugi trener, drugaciji stil igre, i bilo je dosta izmjena jer se radilo o prijateljskoj utakmici.. znaci Iran nebi trebao predstavljat neki veci problem... Mogu reci da su komsije Hrvati mnogo gore prosli... borba za drugo mjesto ce im biti preteska pa mozda i nemoguca s obzirom kakve su partije pruzali u zadnjim utakmicama Smiley
Nisu Hrvati igrali samo sa Kamerunom ali jesu sa Meksikom i dobili ih dva puta,što ne znači da će i treći.
Brazil će ih omlatiti.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.042 seconds with 22 queries.