bhbus.ba
May 14, 2024, 10:50:51 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Go Down
  Print  
Author Topic: GPS Sarajevo - Crna hronika  (Read 47952 times)
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #75 on: July 05, 2014, 16:45:36 »

Stoka divljačka.
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #76 on: July 05, 2014, 17:48:24 »

Naredni dani pokazaće dali je ovo pojedinačni slučaj ili nova serija napada.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #77 on: July 17, 2014, 16:58:46 »

Da se malo osvjezi:
http://www.avaz.ba/vijesti/crna-hronika/bokserom-napao-gras-ovog-vozaca-ukrao-mu-kljuceve-autobusa-i-dao-se-u-bijeg
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #78 on: July 17, 2014, 17:40:56 »

852 ako se ne varam, poznajući vozača, ne znam kako je došlo do ovoga, ako je bio taj na kojeg mislim...
Ugl, samo treba zavrnuti prijevoz i nek pjevaju borbene do kraja sedmice makar. Pa nek vide koga će napadati.
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #79 on: July 17, 2014, 18:03:35 »

Da, slažem se, treba zavrnuti prevoz, pa da se do kraja ispuni cilj napadača i njegovih nalogodavaca.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #80 on: July 17, 2014, 18:09:18 »

Ne kažem ja skroz... nego do iduće hefte.
A što se tiče nalogodavca, neće se oni vozati za Pofaliće, varaš se, gore classic ide samo što nema ništa drugo, gore je opšti "slomivrat" i grijeh za vozati dobro auto.
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #81 on: July 17, 2014, 18:36:41 »

Ja nisam precizirao ko je nalogodavac ali mislim da u 2/3 napada koji su se desili od 2011 na ovamo postoji.

Treba nekad znati pogledati malo dalje od svog nosa da se skapiraju neke stvari!
Neko želi vidjeti što više GRAS-a u crnoj hronici da bi se ljudi koji sjedaju u vozila GRAS-a osjećali što nesigurnije, a još ako obustave saobraćaj na toj, ili nekoj drugoj liniji onda njima tim bolje, pogotovo ako građani neke zakinute linije počnu da se žale novinama.

Hej, izudarao vozača bokserom, oteo kjučeve od vozila i pobjego, taman je to uradio zato što je iziritiran traženjem karte od strane vozača. Kako da ne.

A što se tiče linija gdje neko želi ili ne želi voziti, pa prošle godine su u 2 dana razbijena vozila GRAS-a sve na linijama "koje niko ne želi voziti" a isto u 2 noći vršeno presretanje GRAS-ovh autobusa putničkim autima i to na 15 i 26 a bilo je i neuobičajno mnogo drugih napada u to vrijeme i sve u periodu kad je GRAS aktuelan. U tim slučajevima bi i ćorav vidio da postoji nalogodavac
« Last Edit: July 17, 2014, 18:40:16 by Troler » Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #82 on: July 17, 2014, 20:31:09 »

Ne kažem ja skroz... nego do iduće hefte.
A što se tiče nalogodavca, neće se oni vozati za Pofaliće, varaš se, gore classic ide samo što nema ništa drugo, gore je opšti "slomivrat" i grijeh za vozati dobro auto.

nisi u pravu gore je cesta veoma dobra a to što ima vozača koji znaju samo pravolinijski to je druga stvar. Što se tiče naplate kada se malo stisne moze se u drugoj smjeni i do 100 karata prodati znači jaka je to linija i sigurno interesantna nalogodavcima napada
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #83 on: July 17, 2014, 20:50:33 »

E fala, na dopunskoj informaciji, ja sam se poveo riječima Rašida, koji je uvijek negoduje kad radi na 18, jer kao autobus mu se uništava (trebao sam računati da je u pitanju Rašid.  Cheesy)

A dobro naplata, na svakoj liniji da možeš stisnuti, bi naplate kao i na Buća potoku npr... pa i na Rajlovcu, ali ko kad svako sebi uzima za pravo da je kabadahija, pa i kad tražiš eto ko danas.
Logged
fakebus
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 263


Gras


« Reply #84 on: July 17, 2014, 21:10:02 »

a zna li se koji je vozac?
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #85 on: July 29, 2014, 12:48:30 »

Prije pola sata bokserom isprebijan vozač na Pofalićima, linija za Hum, u pitanju je bio stariji gospodin za volanom, a napadač mlađih godina, Vozača je odvukla hitna pomoć.

Dabogda ga grom pogodio. Stoka divljačka, dabogda se zapalio, Kreteni maloumni.

Treba odmah ukinuti liniju i prebaciti kombi na neku drugu liniju.
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #86 on: July 29, 2014, 13:11:39 »

definitivno ne znam sta se dogadja s tim ljudima...nekome od vozaca ce puci film izrešetace napadača ko "đevđir".... pašće mrtva glava ako se šta ne poduzme a onda ce biti kasno
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #87 on: July 29, 2014, 13:22:52 »

Još onakav izrazbijan, arkada puknuta, sjeda za volan i hoće da ide da ne propušta vožnju, jedva su ga odgovorili da ne vozi. Strpaše ga u hitnu sreća.
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #88 on: July 29, 2014, 13:23:59 »

Insan koji ne nosa boxer u dzepu nije posten na danasnjem vremenu.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #89 on: July 29, 2014, 13:25:49 »

Ja sam skontao šta je još prije godinu-godinu i po. Samo ako napišem možda ću opet biti izjednačen sa nacionalistima iz 90-tih ko prošli put, ili ću biti optužen da širim neistine.

Cilj napadača odnosno nalogodavca je da GRAS prestane voziti u taj dio grada, zatim negodovanja građana, peticije...
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.035 seconds with 20 queries.