bhbus.ba
May 19, 2024, 01:38:53 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS - Razno/Diskusije (2)  (Read 305819 times)
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #315 on: February 02, 2012, 23:31:20 »

Duljkanu je najbolje da se malo "našinšipu milokliza"....nema vozila-ne valjaš, kupiš gorivo da ljudi imaju prevoz-opet ne valjaš, štrajkuješ-ne valjaš....pa majku mu ***em hoćeš li ikada valjati?Huh?
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #316 on: February 02, 2012, 23:34:54 »


Prvo mislim da je neozbiljno pričati da su zadovoljni kao i da nisu jer su autobusi tu tek par mjeseci i ne mogu im se utvrditi sve mane niti vrline. Što se tiče skoplja bolji su od onih njihovih "fosilnih" SANOSa zasigurno. Da oni Bog do dođu što je moguće prije i da i ovo ne bude jedna od "ispraznih" priča.....
Ma dobro, to o kvalitetu sam samo usput spomenuo, a imaju ih oni već godinu dana.
Nama bi svakako bili extra u ovoj situaciji + što bi ovo bila prva veća nabavka niskopodnih vozila i sa 50 takvih autobusa bi sigurno potukli "Ceentra" na onih 12 linija

Više nevjerujem da je ovo "patka", jedino da kanton nešto ne zezne.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #317 on: February 03, 2012, 18:16:53 »

Uprava preduzeća je ostala iza radnog vremena da održi sastanak povodom situacije u gradu.
Danas minibusi nisu radili,tramvaji su se zaglavljivali,266 je riknuo pa je odšlepan u remizu,tramvajska grtalica je nekoliko puta izlazila,ali koliko snijega ima sve je maltene uzalud jer se nanosi kolima na šine,na relaciji Muzej-Baščaršija-Muzej,pa na raskrsnicama,a snijeg neprestano pada,trolejbusi su koliko-toliko radili ,ali jako otežano kao i sav saobraćaj danas.
Prava elementarna nepogoda u cijeloj državi,a prognoze vremenske nisu pozitivne nimalo.
« Last Edit: February 03, 2012, 18:20:03 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #318 on: February 03, 2012, 21:19:53 »

e sad treba da Sarajlije skontaju šta im je GRAS... I u ovolikom kapacitetu u kojem radi, treba da vide da ne mogu bez njega... zamisli kako bi im bilo da nije danas GRASa bilo?

Nego čuo sam danas da su u 2 navrata tramvaji iskakali sa šina, kod Marin Dvora i Pofalićima, a prisustvovao sam na Skenderiji kad je troli spala trola u sred vožnje, a izgleda da je problema bilo i sa linijom 31e (KLIK) jer se zaglavila.

Uglavnom, ko što Azra reče - prava nepogoda...
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #319 on: February 03, 2012, 21:46:24 »

Bogami ko ne mora da izlazi bolje je da ostane u kući.Što je sigurno,sigurno je.Sad ide vikend,ima ljudi koji rade,ali treba hodanje svesti na minimum,neovisno od prevoza,jer je napolju kijamet.
Ne sjećam se da je unazad barem 6-7 godina ovako padao snijeg. Huh?
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #320 on: February 03, 2012, 21:57:54 »

Bogami ko ne mora da izlazi bolje je da ostane u kući.Što je sigurno,sigurno je.Sad ide vikend,ima ljudi koji rade,ali treba hodanje svesti na minimum,neovisno od prevoza,jer je napolju kijamet.
Ne sjećam se da je unazad barem 6-7 godina ovako padao snijeg. Huh?

ja se sjecam da je ovakav snijeg pao 2000 na 2001 kad sam jos uvijek bio srednjoskolac i da smo se tada radovali jer je nastava bila obustavljena međutim kasnije su nas "okaharili" jer smo morali nadoknaditi izgubljene časove al bilo pa prošlo...tačno tako ko ne mora da ide vani neka ne ide jer je kijamet u svakom pogledu. Snijeg sipa, temperatura najveca moguca sutra je -9 , nadam se da sutra u vozilima nece biti penzijaša jer mi ih je iskreno puna kapa..te mu stani da udje te mu stani da izadje te pazi da se ne udari, da se ne oklizne i ne odleti pod vozilo...ma užasssss
Logged
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #321 on: February 03, 2012, 22:05:53 »

Sta se  moze ,  nadam se i ja  da ih nece  biti jer je  Vikend , al ce  zato djecurlije  biti  puna kapa  gadjanje   vozila  grudvama snijega
Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #322 on: February 03, 2012, 22:07:11 »

Najveća opasnost definitivno vreba na stepenicama od vozila.Od snijega to je bukvalno klizavo da se ne može nogom stati mirno, a da sama ne poleti + guranje sa leđa=pad na glavu,u najboljem slučaju,a u najgorem pad pod točkove. Angry
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #323 on: February 03, 2012, 22:10:46 »

Zar se ne moze na onaj  Aluminijum oko  vrata  nesto  polijepit  makar  kad  je  snijeg i kada su  Minusi
Logged

Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #324 on: February 03, 2012, 22:11:55 »

Bogami ko ne mora da izlazi bolje je da ostane u kući.Što je sigurno,sigurno je.Sad ide vikend,ima ljudi koji rade,ali treba hodanje svesti na minimum,neovisno od prevoza,jer je napolju kijamet.
Ne sjećam se da je unazad barem 6-7 godina ovako padao snijeg. Huh?

Možda je slično bilo 2004 na 2005, ako nastavi obilno padati mogao bi biti oboren rekord iz 1999 na 2000 - 95cm.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #325 on: February 04, 2012, 09:19:55 »

Kao što vam je i poznato,prevoz ne radi od jutros.Tačnije od sinoć. Shocked
« Last Edit: February 04, 2012, 09:27:22 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #326 on: February 04, 2012, 10:18:55 »

Direktor GRAS-a je za radio FBIH i izjavio da KRO RAD ide da čisti terminale,garaže i da se pročisti cesta da se uspostavi ako ništa trolejbuski saobraćaj,ukoliko se uspije šta poboljšati trebala bi se pustiti linija 31e.Biće uključena samo solo vozila.
Nekoliko tramvaja je ostalo zaleđeno na šinama od sinoć,a ima i oštećenja na vozilima uslijed smrzavanja.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #327 on: February 04, 2012, 12:56:09 »

Morala sam...sila zakon mijenja



Jeli ovo Express 31e ili neka linija za nuždu?
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #328 on: February 04, 2012, 17:56:24 »

Morala sam...sila zakon mijenja



Jeli ovo Express 31e ili neka linija za nuždu?

Ja mislim da je ovaj na liniji Baščaršija-Energoinvest Stup
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #329 on: February 04, 2012, 18:30:45 »

Zna li neko jesu li se danas priznavali mjesečni kuponi na komercijali, s obzirom na vanrednu situaciju?

Ovo je najveći snijeg od 1888 odkad se mjeri visina snijega u Sarajevu.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Pages: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.047 seconds with 20 queries.