bhbus.ba
May 08, 2024, 06:04:55 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Go Down
  Print  
Author Topic: Čazmatrans Vukovar - Razno/Diskusija  (Read 57052 times)
n00bz3r
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 21



« Reply #150 on: January 08, 2013, 23:28:17 »

Novi Sad - Osijek


@tomo
Ako se dobro zagledas, vidjet ces mene na prvom sjedalu do ulaza Cheesy
« Last Edit: January 08, 2013, 23:45:48 by The_Dubster » Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #151 on: January 09, 2013, 00:57:56 »

Što se nisi javio da dolaziš? Grin Kakav je Man? Nisam se još s ovim vozio....
Logged


n00bz3r
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 21



« Reply #152 on: January 09, 2013, 15:47:54 »

A cuj, zurio sam kod lijecnika, imam nekakvih zdravstvenih problema. A MAN je dosta utegnut, malo skripucka i ima cvrcaka u plastici, ali generalno je ok. Kao i vecina buseva u CZVukovar, uostalom. Ne mogu naravno jamciti za one u kojima se nisam vozio Smiley
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #153 on: January 14, 2013, 16:14:40 »

Još jedna prinova u voznom parku , Neoplan Euroliner N 3316SHD, ex Cetratour
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #154 on: January 15, 2013, 20:06:34 »

Nakon što su se neki pridružili i pomlađuju vozni park, Jetliner je, nakon što je dugo i vjerno služio ovdje, sada ipak otputovao za Drniš...  
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #155 on: February 02, 2013, 18:12:19 »

“Novi“ Cityliner N 116 dobio rege VU-600-L
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #156 on: February 05, 2013, 07:27:26 »

Na primjeru Vukovaraca sam uvidio i osobno doživio kakav teror mogu doživjeti vozači... iako je to kap u moru....
Za ovaj slučaj ne znam tko je kriv, da li više policija ili prometnik u ČZM VU na AK VU u subotu 02.02.2013. godine....  Pretpostavljam da su maloljetnici, tvrde da imaju 18 godina, ali nebitno..... terorizirali su AK Vukovar još od 15:30h šutajući naranče i jabuke po AK Vukovar.... Vidno alkoholizirani, a vjerojatno i drogirani,  sa još 2 dodatne boce Vodke u ruksaku i bocom Sky Cole pod rukom  razbacivali su stvari po kolodvoru... Prvo su upitali dežurnog prometnika na načiin
"ALO ALO 112 ŠTA IMA SLJEDEĆE ZA VINKOVCE?"
Prometnik im je ljubazno odgovorio da je sljedeći bus tek u 21:30h (Vukovar - Pula)
Ovi su u međuvremenu jako psovali i urlikali po kolodvoru, što promentika nije smetalo.....
Oko 16:30h stiže OS-275-GA za Novi Sad, ovi vidno ne mogu očitati kud bus ide , gnjavili su Stipana tamo u busu, kad ih nije htio primiti , tako su ga psovali i prijetili da mi je neugodno uopće pisati.....

Sljedeći bus koji je dolazi je autobus ČAZMATRANS VUKOVAR iz Beograda za Osijek, Čedo je vozio..... Stigao je u 17:35h.... izbacio par kofera i ubacio ove za Osijek.... U međuvremenu su alkoholizirani mladići već ušli u bus i to jedan sa cigaretom..... Vozač zamoli da izađu, a ovi su mu počeli prijetiti neka izađe, da neće njemu ništa samo će razbiti bus....Čedo zove prometnika... Izašli su... nakon što je vozač zatvorio bunkere i ušao da pusti putnike i pregleda karte ponovno su se ova dvojica odnosno trojica stvorili  u busu i zablokirali nama put, nesuvislo izgovarajući rečenice.....

Kad je Čedo malo rastjerao iste pustili se putnici, bračni par i ja i opet su ovi uletili ..... Onda je postalo stvarno neugodno....
Mali crni se počeo prijeti, ušao u bus i opet kune i moli kako nema za kartu, skinio gaće...... ma prestrašno.... I onda mi je rekao Čedo zovi policiju i ja sam pozvao policiju da linija ne može krenuti zbog incidenta na kolodvoru u Vukovaru..... A to je trebao napraviti prometnik.... Kad su nekako ti putnici izašli iz busa, rekao sam , zatvaraj vrata i vozi.....  sve se to odgiralo u 10-tak minuta.... pa tko sam ja da zovem policiju kao putnik pored prometnika koji ne radi svoj posao??!!!
« Last Edit: February 05, 2013, 07:54:00 by tomo » Logged


MART
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 519


KÄSSBOHRER SETRA


« Reply #157 on: February 05, 2013, 10:56:26 »

To lipo momcima odma podjelis po jednu VASPITNU i oni su mirni ko beba kad se upiski  Grin a prometniku dvi VASPITNE   Grin  Cool pa ce radit svoj posa  Roll Eyes
Logged

SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil
noriscace
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 193



« Reply #158 on: February 05, 2013, 15:27:21 »

gdje mi živimo majko mila..jel moguće da se ovakve stvari još uvijek dešavaju..
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #159 on: February 05, 2013, 16:05:09 »

Budala i grbavih drva uvijek je bilo i bit ce (nazalost), kako kolega MART veli ovima je trebalo podjelit koju vaspitnu mjeru, pa da vidimo kako bi se ponasali, sto se tice prometnika, ocito se on prepao pa ne zna sto treba radit, kud nisu naletili na neku budalu od prometnika (kakvih ima, znam iz videnih iskustava) pa da im da ŠUS u guzicu i bjezite s kolodvora, pa nek se snalaze kako znaju
Logged
MART
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 519


KÄSSBOHRER SETRA


« Reply #160 on: February 05, 2013, 19:00:47 »

Nije tema al vec kad smo u diskusiju usli,slican slucaj prije nekig 4-5 godina,autobusni kolodvor Rjeka 3 sata noci sjedam na peronu za volan a kolega spava iza mene, taman vrata zatvaram dolazi lola neki 40 godina pjan ko letva di vi idjete vozit cete di ja recem ajde reko ljudino nemoj zezat  makni se a on se nasloni ba bus i veli necete vi nigdi dok ja ne dozvolim i tako natezemo se par minuta kad se kolega skoci iz sna TICES ZAJEBAVAT 30 LJUDI uvati ga za prsa baci nekih 3-4 metra od busa  i kaze VOZI i u cas rjesi problem a lola utece kad ga je bacio ko djava od tamjana,i stoje u toj prici zalosno bilo koje bio zna da je u Rjeci ljeti u ta doba kolodvor pun ljudi pijanaca i tinejdjera i staje njzalosnije i policije koji su sve promatrali i niko ne reagira jedina sreca daje kolega bio dobre volje pa to rijesio u 3 sekunde.
Logged

SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #161 on: February 19, 2013, 05:34:39 »

Evo tomo tvoji Vukovarci na Riječkom karnevalu  Wink






Hvala ti na posveti, ne znam tko je sve vozio ostale buseve osim N 1122/3L ... Nadam se da su bili majstor M I V., a ako i nisu uvijek šaljem  najveći pozdrav gospodinu Vejnoviću......
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #162 on: March 14, 2013, 01:46:29 »

Vukovarski maneken na liniji Novi Sad - Osijek u novom ruhu, prefarban, dobio nove naljepnice i vukovarske motive  Smiley









Kako vam se čini noviji izgled Starlinera?  Po mom mišljenju je super urađeno, ali su natpisi trebali biti malo izraženiji, malo tamnije roza boje... Ali svakako pohvale što ga i dalje nitko nije dirao i furao se na bijelu boju.... Na Comfortu je bijela odlično ispala, ali ovome,  nikako.... Svaka čast!!!
Logged


Semir
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.701



« Reply #163 on: March 15, 2013, 18:01:48 »

Nažalost je ovaj Starliner sletio danas,kao Cityliner od Panturista
Logged

tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #164 on: April 10, 2013, 22:08:10 »

https://www.youtube.com/watch?v=rf_ru4Et55g
Logged


Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.039 seconds with 21 queries.