bhbus.ba
May 05, 2024, 13:01:17 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 97 98 [99] 100   Go Down
  Print  
Author Topic: Kantić - Razno/Diskusije  (Read 459795 times)
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #1470 on: October 21, 2012, 12:39:35 »

Adisa kad možemo očekivati fotografije tog Neoplana N 1116/3 prinove ?
Logged


Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #1471 on: October 21, 2012, 13:01:16 »

Licno, meni je to malo cudno bus 2004 godiste, u kantica bi taman dosao ni tamo ni vamo .. Vjerovatno ce ga za Svicarsku slati, mozda i za Svedsku ..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #1472 on: October 21, 2012, 13:21:19 »

Ma te takve prinove, kada nisu nove Setre, potpuno nove iz fabrike iz Ulma, su većinom autobusi uzeti u "pazar" u dogovoru sa Setrom, to su većinom vozila sa njihovog lagera ponude polovnih vozila... Barem do sada je tako bilo sa Neoplanima koji su u Kantića, ovi novija godišta što su...
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #1473 on: October 21, 2012, 13:46:41 »

Iskreno meni je nelogično da se uzme sada Neoplan N1116/3 a čovjek kupio do sada minimalno 15 novih Setri,da taj Neoplan nije kupio onaj što vozi na liniji za Bregenz ako se ne varam,ima neki mu rođak vozi Neoplana N116 sa ntpisima Kantić?
Logged

Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #1474 on: October 21, 2012, 14:15:48 »

Varaš se po pitanju toga, nema to veze s vezom što pišeš... linija Bugojno - Bregenz je Kantićeva i voze Kantićevi vozači, ne znam odakle ti to da neki rođak od Kantića vozi tu liniju i  da je "kao" njegova, a da se samo vodi pod Kantić Touristik-om...
Logged


Setra Top Class
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 577



« Reply #1475 on: October 21, 2012, 16:35:40 »

Upravu je amar,a cuo sam za neoplana novog prije nego sto je adisa objavila,samo nisam htio nista pisati Cheesy

Ugl uskoro jos prinova sto se tice setre Cheesy

I Za to cemo cekati da adisa objavi,mada znam i o kojim busevima je rijec i koliko komada Cheesy
Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #1476 on: October 21, 2012, 16:46:57 »

Amare izvini razumijem ono pod pazar!? Da li je to isto kao sto je Bricic uradio kod Sejarija, dao N 516 SHD i doplatio jos novca i kupio Tourlinera, da li je na isti nacin uradjeno i sa ovim neoplanom, odnosno da li je dao neki stariji autobus i doplatio nesto novca u kupio ovog? Ili je neko drugi ovo dao Setri doplatio nesto novca uzeo neko drugo auto, i sada ga Kantic uzeo od setre!?
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #1477 on: October 21, 2012, 18:16:29 »

Adis Kantić vozi liniju za Augsburg sa N116 ako ste na njega mislili....

A ne znam šta fali jednom dobrom primjerku N1116 pa da je nelogično uzeti ga, i ove N116 je kupovao polovne pa eto i oni su jako zaposleni.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #1478 on: October 21, 2012, 18:40:27 »

Eh na tog sam mislio da on nije kupio slučajno?
Logged

Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #1479 on: October 21, 2012, 19:20:44 »

Kao sto dr. Nele Karajlić kaze preslab za kick box, prejak za rock 'n roll. Tako da mi je i ovaj autobus nekako "star" za medjunarodne, a predobar za lokala. Inace sto se BH podnevlja tice ovaj autobus je avion, ali opet nije to-to da on dnevno guli hiljade kilometara na medjunarodnom saobracaju. Ako si mislio na mene i ono sto sam ja htio reci. Ali svakako on svugdje moze posluziti..  npr Linije za Zagreb ili Beč ovo je taman. Vec guliti svedsku malo je rizicnije .. Eto ostaje nam viditi
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
SlimShady
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.485


I pjan i trijezan za volan sam vezan :)


« Reply #1480 on: October 21, 2012, 19:24:19 »

Ko se nije vozao neoplanima tvrdi da nemoze !!
Neoplan, Setra, VanHool to su najbolja vozila 100%
Gospodin Kantić sigurno zna sta radi Smiley
Logged

jozip
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 499



« Reply #1481 on: October 21, 2012, 19:53:26 »

prijatelju nebi spamao ali znam covjeka koji je radio 35 godina u neoplanu iskreno mi kaze setra ti je najbolji bus proci ce najvise km i sve a sto se neoplana tice on malo slabiji ali samo malo  od setre ajmo reci on je vise privlacan na izgled neg setra svak ce poletit sjest u neoplana nego u setru a setra je kvalitetnija neg neoplan ali svako ima svoj ukus.
Logged

BRIŠNIK BUS TOMISLAVGRAD
***** putujte sa najudobnijim autobusom......
Široki Brijeg-Innsbruck
coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #1482 on: October 21, 2012, 20:00:49 »

Kao sto dr. Nele Karajlić kaze preslab za kick box, prejak za rock 'n roll. Tako da mi je i ovaj autobus nekako "star" za medjunarodne, a predobar za lokala. Inace sto se BH podnevlja tice ovaj autobus je avion, ali opet nije to-to da on dnevno guli hiljade kilometara na medjunarodnom saobracaju. Ako si mislio na mene i ono sto sam ja htio reci. Ali svakako on svugdje moze posluziti..  npr Linije za Zagreb ili Beč ovo je taman. Vec guliti svedsku malo je rizicnije .. Eto ostaje nam viditi

Kako to mislis, pa ovaj City je bolji od mnogih autobusa koje CTS ili Transturist salju na duge linije.
Meni jedino nije jasno sto Kantic ima toliko dobrih autobusa da 417HDH vozi ucenike, pa uzme ovog Neoplana, ali znaju oni sto su ga uzeli?
Logicnije bi mi bilo bar da su uzeli dovosovinca ako npr za Bregenz ili Berlin srijedom nema putnika puno, ali opet kazem znaju sigurno zasta im treba
Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #1483 on: October 21, 2012, 20:08:50 »

Druze bogzna koliko ovaj neoplan ima na satu? Godine su godine .. Po meni licno svako auto koje je starije od 6-7 godina vec rizicno slati. I ovaj bus uopste nema puno sjedista ovo je C verzija i mislim da su mu 52 sjedista kapak. On moze biti bolji od pola auta, eto vidjet cemo, nezahvalno je jos govoriti i suditi o bilo cemu. Sada koliko je bolje od Transturista i CTS-a ne znam, jer imam malo kontakta sa njima, barem sto se tice auta i stanja inace. Ali sumnjam da je Bolji City od Mana 2011 godina, ili od jednog mana 2008 godina Wink Od ovih sto su 2004-05 godina jest sigurno, ali ima u CTS-u Manova LC koji imaju opremu sve osim koze, znaci skoro pa full, broj sjedista je 44 ..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #1484 on: October 21, 2012, 20:19:31 »

Slazem se da je bolji Man 2011.god, ali isto tako imas vozila na zapadu koja malo prelaze, tako da ne mora znaciti da ovaj Neoplan ima puno km.
Inace mi uglavnom vidjamo ove svakodnevne linije za Dortmund i Zurich, ali ima Kantic jos linija, recimo liniju Basel-Zavidovici vozi 317HDH(2-3 puta sam vidio onu sa CH tablama), za Augsburg ide nekad 116, za Bregenz srijedom 116, za te linije je ovaj Neoplan i vise nego dobar

Uglavnom hocu da kazem da je ovo extra dobar autobus, jeste da je kantic postavio prevosoke standarde, ali ako nista pogledaj koji manji prevoznik prema inostranstvu ima ovakav bus
« Last Edit: October 21, 2012, 20:22:37 by coleman » Logged
Pages: 1 ... 97 98 [99] 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.031 seconds with 21 queries.