bhbus.ba
May 15, 2024, 12:06:54 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Go Down
  Print  
Author Topic: Sjaj, Maglaj  (Read 89184 times)
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #60 on: November 26, 2010, 15:56:05 »





Bio je i Turkiz, ali nisam ga uslikao nažalost  Cry
Logged

Neoplan VIP Class
saledoboj
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 283



« Reply #61 on: November 27, 2010, 03:26:22 »

Dok sam zivio u Zenici svake sedmice sam skoro putovao sjajem do Tesnja pa posle presjed za Doboj, vozila je vecinom ova Setra 213 ili 215 H nzm sad tacno oznake, pored ovih ovdje buseva imali su i starog Citylinera. Ovaj zuti Merc 305G sto se prodaje je svoje odradio prije par dana kad sam iso za Vitez na busu nema krova znaci otiso je u zeljezo, ako se ne varam Sjaj je 2000 mozda i ranije uveo liniju za Sevarlije ja msm i dan danas da rade.
Logged

Neka vladajuće klase drhte pred komunističkom revolucijom. U njoj proleteri nemaju što da izgube osim svojih okova. A dobit će čitav svijet.

Proleteri svih zemalja, ujedinite se!
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #62 on: November 27, 2010, 18:38:11 »

Jučer ga nisam uhvatio, ali danas jesam  Roll Eyes



 
Logged

Neoplan VIP Class
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #63 on: November 27, 2010, 19:31:30 »

Dok sam zivio u Zenici svake sedmice sam skoro putovao sjajem do Tesnja pa posle presjed za Doboj, vozila je vecinom ova Setra 213 ili 215 H nzm sad tacno oznake, pored ovih ovdje buseva imali su i starog Citylinera. Ovaj zuti Merc 305G sto se prodaje je svoje odradio prije par dana kad sam iso za Vitez na busu nema krova znaci otiso je u zeljezo, ako se ne varam Sjaj je 2000 mozda i ranije uveo liniju za Sevarlije ja msm i dan danas da rade.

Istina, imali su prastarog crnog Citylinera ali, u to doba im je bio najbolji bus, takođe su imali i Jetlinera. Sjećam se kad sam živio u Maglaju. Imali su i nekoliko Setri serije 100, Ikarusa i Sanosa koji su već odavno sa Citylinerom kod Svetog Petra ( Bog da im dušu prosti ). Jedino je Setra 213 H ( koja  je bila žuta ) ostala od onog starog voznog parka. Poslije nje najduži staž kod njih trenutno ima Jonckhere....kad sam u subotu išao u Sarajevo, onog duplaka merca nije bilo i pretpostavio sam da su ga isjekli. Ševarlije rade  dva puta dnevno ako se ne varam i dobro radi ta linija. Mislim da sad ulaze i na Dobojsku stanicu ( vidio sam par puta njihov bus ), samo ne znam da li je zbog te linije.

Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
saledoboj
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 283



« Reply #64 on: December 08, 2010, 15:15:33 »

Hehehe ima ja msm i onaj mali minibus sto je prije radio sevarlije dal je bio Zastava il Sanos S7 da je i on u funkciji, ako mislismo na Sanosa 415 on je vozio za Jablanicu msm da je bio bjelo boje sa nekim zelenim sarama na sebi, imo je neku u Maglaju mini setru serije 100 vrata se rucno otvarala bio pravi raritet, a sta je bilo sa busevima BP jesu i njih uzeli ili samo autobusku
Logged

Neka vladajuće klase drhte pred komunističkom revolucijom. U njoj proleteri nemaju što da izgube osim svojih okova. A dobit će čitav svijet.

Proleteri svih zemalja, ujedinite se!
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #65 on: February 10, 2011, 17:37:59 »



Zenica-Tuzla
I ova je slabe kvalitete pa ako nevalja delete Smiley
Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #66 on: February 10, 2011, 19:39:51 »

Šta joj fali Boga ti? Sasvim pristojna fotka, pogotovo ako uzmemo u obzir da je od kamere sa mobitela Smiley
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #67 on: February 10, 2011, 19:47:41 »

Šta joj fali Boga ti? Sasvim pristojna fotka, pogotovo ako uzmemo u obzir da je od kamere sa mobitela Smiley

naravno... kao što amar reče, nije sve ni do kamere, treba znati postaviti se prema svjetlosti, na kojoj daljini slikat i još nekih stvai...
Logged


Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #68 on: February 10, 2011, 19:50:53 »

pa dobro mustafa pogledaj sjenu i to..vidis kakve su boje..
Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #69 on: February 10, 2011, 20:06:25 »

Ma opušteno, nismo mi sad neki profesionalni fotografi a kad je bus u pokretu nemaš neki izbor, tj. samo jednu priliku imaš i ne možeš birat gdje će Sunce biti. Pokušaj se malo igrat sa opcijama što se boja tiče, mislim da možeš više izvući iz K800i jer njegova kamera je jedna od najboljih na svim mobitelima dosad. Pusti ove 12+ mpix kamerice na mobićima koje ni autofocus nemaju.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #70 on: February 11, 2011, 15:55:05 »

evo ga i danas na liniji od zenicabus-a Zenica-Tuzla


Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #71 on: February 11, 2011, 22:26:46 »

kakve su šanse da su možda prodali ovog zenicabusu?
Logged


Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #72 on: February 11, 2011, 22:40:08 »

kakve su šanse da su možda prodali ovog zenicabusu?
moze svasta bit..al opet ne mora znacit da je u zenica busu skinuli bi naptpise ove od sjaja,pa bi negdje stavili svoj,jer ovaj turkiz vec dugo je na njihovoj liniji..
Logged

mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #73 on: February 14, 2011, 20:09:18 »

Jučer njihov ISUZU 915-K-903 u Bugojnu.
Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #74 on: March 03, 2011, 15:32:33 »



Logged

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.055 seconds with 21 queries.