bhbus.ba
May 02, 2024, 14:32:26 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 78   Go Down
  Print  
Author Topic: Chat tema  (Read 244235 times)
Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #375 on: January 05, 2012, 19:56:48 »

Da nešto pitam vas iz Sarajeva i okolice.. Vidim na vašim slikama snijeg pravo ušio.. E mene zanima imal puno snijega, jel pada svaki dan, mogo bi ja na kakvo zimovanje na par dana doći... Pozz
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #376 on: January 05, 2012, 20:48:19 »

Možeš na zimovanje doći na planinama ima snmijega, ali u centru već slabije i topi se. Ali gore ga ima i pravo je lijepo Cheesy
Evo kako je bilo prije 15-tak dana
http://novinar.me/index.php/reportaze/item/159-bjelasnica-nas-turisticki-adut
Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #377 on: January 06, 2012, 17:47:17 »

Ljudi može li pomoć tko zna. U mog bratića kad upali monitor piše u kružiću AV ili RGB enter sleeping mode i onda samo kao da stvarno ''ode spavati'', ona tipka di se pali umjesto da je zelena bude žuta. Mislili smo da je to nešto do kućišta, no onda smo spojili na drugo i isto je bilo. Sad sam ja donjeo PS3 i priključili i isto neće. Zna li netko u čemu je problem?
Logged

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #378 on: January 15, 2012, 23:32:35 »

Eto da ovom prilikom izrazim cestitke BH rukometnoj repki, na plasmanu u baraz, uz pitanje - kakve su to bile frke oko TV prijenosa (iskreno kod nas HTV to ucestalo radi, tako da se to kod nas desilo ne bi bilo cudno, ali me iskreno cudi reakcija BHTa).

I, s druge strane - mi Hrvati idemo po jedino zlato koje nedostaje u kolekciji - a to je ono s Europskog Prvenstva - e koja bi to bila proslava da se Lijepa Nasa ori usred Beograda Smiley
Logged
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #379 on: January 15, 2012, 23:38:32 »

Eto da ovom prilikom izrazim cestitke BH rukometnoj repki, na plasmanu u baraz, uz pitanje - kakve su to bile frke oko TV prijenosa (iskreno kod nas HTV to ucestalo radi, tako da se to kod nas desilo ne bi bilo cudno, ali me iskreno cudi reakcija BHTa).

I, s druge strane - mi Hrvati idemo po jedino zlato koje nedostaje u kolekciji - a to je ono s Europskog Prvenstva - e koja bi to bila proslava da se Lijepa Nasa ori usred Beograda Smiley
Pridruzujem se cestitkama Cheesy , eto uspijeli smo pobijedit te Grke konacno Cheesy, a sto se tice prenosa niko iz BiH ni jedna tv kuca se nije potrudila da nam obezbijedi prenos, BHT1 je kao drzavna televizija je prenosila utakmicu Evropskog prvenstva izmedju Srbije-Poljske cini mi se, tako da je javnost u BiH ostala uskracena za utakmicu Grcka-BiH, sreca pa je bio live stream pa se moglo makar malo gledat..
Logged

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #380 on: January 15, 2012, 23:42:38 »

Eto da ovom prilikom izrazim cestitke BH rukometnoj repki, na plasmanu u baraz, uz pitanje - kakve su to bile frke oko TV prijenosa (iskreno kod nas HTV to ucestalo radi, tako da se to kod nas desilo ne bi bilo cudno, ali me iskreno cudi reakcija BHTa).

I, s druge strane - mi Hrvati idemo po jedino zlato koje nedostaje u kolekciji - a to je ono s Europskog Prvenstva - e koja bi to bila proslava da se Lijepa Nasa ori usred Beograda Smiley
Pridruzujem se cestitkama Cheesy , eto uspijeli smo pobijedit te Grke konacno Cheesy, a sto se tice prenosa niko iz BiH ni jedna tv kuca se nije potrudila da nam obezbijedi prenos, BHT1 je kao drzavna televizija je prenosila utakmicu Evropskog prvenstva izmedju Srbije-Poljske cini mi se, tako da je javnost u BiH ostala uskracena za utakmicu Grcka-BiH, sreca pa je bio live stream pa se moglo makar malo gledat..

Aha, barem su live streamovi radili, nadam se da BHT nece krenuti stopama HRTa sto se tice sportskog programa i prijenosa nacionalnih timova, a i klubova
Logged
borislav
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 740



« Reply #381 on: January 16, 2012, 19:34:48 »

Dali zna neko kad ima bus za Hamburg i ko vozi?
Logged

SETRA THE BEST
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #382 on: January 16, 2012, 19:39:13 »

mislim da vozi globtour srijedom i subotom u bugojnu bude u 8.30.
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #383 on: January 16, 2012, 20:19:05 »

Dali zna neko kad ima bus za Hamburg i ko vozi?

odakle?
Logged


borislav
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 740



« Reply #384 on: January 16, 2012, 20:28:19 »

Dali zna neko kad ima bus za Hamburg i ko vozi?

odakle?
Samo mi je vazno da prolazi kroz Banja Luku.
Logged

SETRA THE BEST
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #385 on: January 19, 2012, 00:50:51 »

Čini mi se da je slika sa foruma.
http://www.sutra.ba/novost/51971/Banjalucanin-zbog-cirilice-izbjegao-placanje-kazne-u-Sarajevu
Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #386 on: January 19, 2012, 01:38:18 »

Pokušaj parkiranja....oplak'o sam Grin

http://www.source.ba/clanak/955272676410/vijesti/Ovo%20%C4%87e%20vam%20popraviti%20dan!/?ref=najcitaniji
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
bus_mirza
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 22



« Reply #387 on: January 20, 2012, 04:54:12 »

Evo i od mene jedna zanimljiva prica koju mi je ispricao rodjak koji inace radi u setri naime radi se o nekom seiku koji je narucio "svemirski" autobus iz setrine fabrike pored neke full je*acke opreme imao je i neke senzore koji ukoliko autobus predje na suprotnu traku vracaju autobus i automatski koce, i znam da je govorio da se u taj bus dok je bio u hali nije moglo uci tek tako vec da je sa radnicima hodalo neko obezbjedjenje ili sl.znam i da je unutra bio odvojen prostor za muskarce i zene(valjda neki njihov obicaj).da umalo da zaboravim da je u autobusu bio motor rolls royce.
(izvinite za ovu ruznu rijec morao sam )....
Logged

Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #388 on: January 20, 2012, 17:17:40 »

Ljudi znali neko jeli produžen raspust u ZE-DO kantonu ?
Logged

Neoplan VIP Class
bus_mirza
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 22



« Reply #389 on: January 20, 2012, 18:25:11 »

Ljudi znali neko jeli produžen raspust u ZE-DO kantonu ?
ja msm da jest gore kod vas
Logged

Pages: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 78   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.061 seconds with 21 queries.