bhbus.ba
May 02, 2024, 13:12:15 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 78   Go Down
  Print  
Author Topic: Chat tema  (Read 244234 times)
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #270 on: September 16, 2011, 22:02:52 »

Meni je malo predaleko...hehhe hvala na gostoprimstvu Cheesy Cheesy Cheesy

A zna li iko šta je sa našim Goranom, odavno nema njegovih slika na forumu???
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #271 on: September 16, 2011, 22:20:44 »

Meni je malo predaleko...hehhe hvala na gostoprimstvu Cheesy Cheesy Cheesy

A zna li iko šta je sa našim Goranom, odavno nema njegovih slika na forumu???
ima ima,sinoc je postavljao neke,izgleda da je trenutno u makedoniji ili se vratio odozdo...
Logged

Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #272 on: September 16, 2011, 22:38:49 »

Dolazi li iko do vas forumasa sutra na otvorenje dzamije u Bugojnu
Ako neko dolazio samo neka javi u ovoj temi i bit ce ugoscen od clanova ecehajic mirza,tufko i mene naravno
BuJRum dodjite
Cheesy

Meni je isto dosta daleko, mozda Ado sa Bukalom bude ili Benjamin sa Jelah busom, pa se upoznajte sa njima Cheesy..i naravno ocekujemo slike od vas sutra Wink .
Logged

ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #273 on: September 16, 2011, 22:48:46 »

Dolazi li iko do vas forumasa sutra na otvorenje dzamije u Bugojnu
Ako neko dolazio samo neka javi u ovoj temi i bit ce ugoscen od clanova ecehajic mirza,tufko i mene naravno
BuJRum dodjite
Cheesy

Meni je isto dosta daleko, mozda Ado sa Bukalom bude ili Benjamin sa Jelah busom, pa se upoznajte sa njima Cheesy..i naravno ocekujemo slike od vas sutra Wink .
aBd,imam nekog posla pa cu pokusati da to odradim sve u kratkom roku ako se bude moglo.aparat nije trenutno uz mene,ali bit ce slike sa mobitela 5mpx,valjda ce valjati...
Logged

ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #274 on: September 17, 2011, 15:35:01 »

i kao sto smo obecali otisli smo i uslikali sve sto se imalo uslikati.naravno bilo je dosta autobusa,negdje od 40-80,bili su parkirani odmah kod putnik bugojno,a flatic i ja smo bar koliko se meni cini uradili posao kako treba.ima i prinova na forumu tako da sada nisam u mogucnosti da sad postavljam,ali ce biti slike veceras....
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #275 on: September 17, 2011, 21:20:23 »

neke vidio, čekam ostale slike Cheesy

A Goran je na terenu, radi, pa kad stigne on i postavi nešto Cheesy
Logged


damir fido
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 2.350



« Reply #276 on: September 18, 2011, 19:36:55 »

E napokon sam i ja postavio sve slike zasad.Bilo je dosta sa kratkog boravka na moru a i zadnjih dana je bilo posjete na Panonskim jezerima pa se sve sastavilo i to bas kad racunar malo koci pa sve ide puno sporije.Vjerovatno je navukao kakvih virusa kada sam one Setre postavljao haha.Kad postavljam Neoplane radi ko sat.Ustvari pravi povod ovog obracanja je nova titula pa ajd da se malo proslavi.Kondukter mi ni malo ne stoji posto bas i ne znam sa parama.Mozda bi se mogla ubaciti titula "Montirac guma na autobusu "ili nesto slicno ali to je prijedlog za Amara.Ustvari slavi se 549 post.  500-ti je bio baksuzan posto sam bas na njemu pogrijesio pa se briso.Ma pobrko neke linkove.Nije to neka brojka ali ja ne pricam puno pa su skoro svi postovi slike .Mislim da imam oko 700-800 slika uglavnom dobrih,posto ne postavljam svasta osim ako nije premijera a bilo je posla i na pp oko voznih parkova,gb,reg i sl posto ja te stvari iskljucivo radim preko pp da se ne kvari izgled foruma sa tim stvarima.Haha imam ja i mali teleskop 10X40.koji sluzi za hvatanje reg i gb ako ga vec ne mogu sa kolima stici.Malo sam citao u vezi Mate maloprije.Zao mi je radi toga al se nadam da bar ostaje nas clan.A sto se tice org-a i ja sam tamo clan i  dio slika i tamo postavim.Nadam se da mi niko ne zamjeri.Ali sam puno,puno vise ovdje.Tamo sam damir fdido haha kada sam se registrovao klikno i F i D istovremeno pa tako ostalo,prst ko tulumba.A Setrasi salim se ja.Setra je ljepsa ali mi se Neoplan vise svidja.Star mozda ne ali Euro bas stima za moj ukus.Volim mirnije linije.Ajd zivili vi meni,miran sam do 1000-tog posta sa pricom a odo sad na  u citaonicu.U Bosni je sve moguce pa i pivo i citaonica skupa.
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #277 on: September 18, 2011, 19:44:10 »

hahahaha evo u ovom se postu vidi kakav je zapravo damir. Pravo sam se ismijao čitajući ovo. A ovakav je i uživo.  Ljudina prava Smiley

Meni je drago da si sa nama, a možda se ne vidi javno toliko, ali ti si sam podigao na noge dio o GIPSu. Kad nije niko pisao, ti si se pojavio i mic po mic... A slično je i sa ostalim prevoznicima iz tz bazena. A drago mi je i da imamo još jednog Neoplan fana 

Logged


Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #278 on: September 19, 2011, 12:26:13 »

Neće ni naša vlada u svašto sjest.
http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/clanak/110919045#1

Ko može neka lovi Starlinera ispred Hotela Tuzla je sigurno.
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #279 on: September 19, 2011, 16:36:28 »

moj komentar bi se sveo na politiku, al tome nema ovdje mjesta, pa ću reći da mi je drago da smo ga (damir) već ulovili Cheesy
Logged


Marioo12
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 377


« Reply #280 on: September 21, 2011, 23:09:03 »

Kolege,može li mi tko na PP poslati logo BH-BUS ,onakav kakav kolega tomo rabi u slikama?
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #281 on: September 22, 2011, 08:53:57 »

Ako ti niko ne posalje do veceras, posalji meni pp, poslat ću ti ja Cheesy
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #282 on: September 22, 2011, 13:23:07 »

Poslano na pp...
Logged


Marioo12
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 377


« Reply #283 on: September 22, 2011, 20:46:11 »

Hvala tomi,Amaru i Mihaelu na logu.
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #284 on: September 23, 2011, 02:56:53 »

Hehe, jesmo ažurni, čak nas trojica odradila jedan te isti poso Smiley Al dobro je, od viška ne boli glava, to je davno provjerena stvar Wink Cheesy
Logged


Pages: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 78   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.061 seconds with 21 queries.