bhbus.ba
May 02, 2024, 08:00:48 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 78   Go Down
  Print  
Author Topic: Chat tema  (Read 244213 times)
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #45 on: December 22, 2010, 20:50:45 »

Evo nešto rađeno u Top Touristovim busevima Smiley

http://www.youtube.com/watch?v=9TZ_cSyi4QY
Logged

Neoplan VIP Class
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #46 on: December 22, 2010, 21:35:47 »

Ovo nije u vezi autobusa,a posto ovdje ima dosta mladje raje, vrlo zanimljiva ideja kako da se preguraju studenski dani(a da se ne grebe od roditelja Grin):

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/teme/22615-Zanimljiv-poslovni-potez-Tuzlaka-Mirze-ilimkovia-Nije-stid-biti-potrko.html

svaka čast Cheesy
Logged


Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #47 on: December 23, 2010, 11:27:02 »

Ovo nije u vezi autobusa,a posto ovdje ima dosta mladje raje, vrlo zanimljiva ideja kako da se preguraju studenski dani(a da se ne grebe od roditelja Grin):

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/teme/22615-Zanimljiv-poslovni-potez-Tuzlaka-Mirze-ilimkovia-Nije-stid-biti-potrko.html
Snašo se čovjek Grin
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #48 on: January 12, 2011, 23:13:57 »

ej ljudi, hitno mi treba preporuka za neki antivirus. Treba mi neki koji je dobar a da je full version i da se može skinuti free, pa prijedlozi?

NOD mi jučer istekao pa sam bez zatite xD
Logged


Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #49 on: January 12, 2011, 23:20:29 »

Pa skini opet NOD...
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #50 on: January 12, 2011, 23:23:04 »

Pa skini opet NOD...

ma treba mi nešto trajno, da se ne za*ebajem svakih 30 dana
Logged


Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #51 on: January 13, 2011, 00:02:48 »

skini sebi avast..instaliras onda se registrujes dobijes kod i imas licencu godinu dana Wink
Logged

Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #52 on: January 13, 2011, 00:17:37 »

Ma najbolje ti je ovako, uzmes USB stick i odes do nekoga i prebacis anti-virus, ja sam tako iz skole klepio kaspersky i Nod 32 business edition..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #53 on: March 08, 2011, 21:05:49 »

Evo, Adin mi pokaza da smo "orobljeni" - naime neki je sajt uzeo slike sa našeg foruma a da nije naveo nista a mislim i da je bez dozvole sve urađeno
http://www.turizambalkana.com/Turisti%C4%8Dka-agencija.php?vidi_Turisti%C4%8Dka-agencija=163
http://www.turizambalkana.com/Turisti%C4%8Dka-agencija.php?vidi_Turisti%C4%8Dka-agencija=181
http://www.turizambalkana.com/Turisti%C4%8Dka-agencija.php?vidi_Turisti%C4%8Dka-agencija=180

tu su slike od amara, mate, tome...
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #54 on: March 08, 2011, 21:14:24 »

kontaktirat cu ih Wink
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #55 on: March 08, 2011, 21:14:57 »

obavezno....
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #56 on: March 10, 2011, 00:49:16 »

evo odgovora od Ekipe sa turizambalkana.com

Poštovani,
Žao nam je što smo koristili slike vaših autobusa ali smo mislili da podpomognemo javnosti koje sve prevoze ili agencije mogu pozvati i sve u cilju bolje prezentacije turizma na Balkanu, što je u cilju i vašeg poslovanja. Nismo našli odgovarajuće mesto gde bi smo naveli Izvor, osim možda na kraju tekstualnog dela, ali je to mesto neupadljivo pa ne znamo da  li je to adekvatno mesto za navođenje izvora.
Ukoliko niste zadovoljni kako vas predstavljamo mi će mo vas skinuti sa sajta a ukoliko vi budete imali želju da ponovo budete na našem sajtu mi ćemo vam ustupiti mesto.
Još jednom se izvinjavamo zbog nesporazuma. Ako ste raspoloženi možemo i da ostvarimo neki vid saradnje pošto su nam potrebni saradnici u svim državama balkana.
Pozdrav od turizmabalkana.com
Logged


anel-hr
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 23



« Reply #57 on: March 10, 2011, 00:57:18 »

I jel budete počeli surađivati?
Logged

Setra u srcu!
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #58 on: March 10, 2011, 09:21:41 »

evo odgovora od Ekipe sa turizambalkana.com

Poštovani,
Žao nam je što smo koristili slike vaših autobusa ali smo mislili da podpomognemo javnosti koje sve prevoze ili agencije mogu pozvati i sve u cilju bolje prezentacije turizma na Balkanu, što je u cilju i vašeg poslovanja. Nismo našli odgovarajuće mesto gde bi smo naveli Izvor, osim možda na kraju tekstualnog dela, ali je to mesto neupadljivo pa ne znamo da  li je to adekvatno mesto za navođenje izvora.
Ukoliko niste zadovoljni kako vas predstavljamo mi će mo vas skinuti sa sajta a ukoliko vi budete imali želju da ponovo budete na našem sajtu mi ćemo vam ustupiti mesto.
Još jednom se izvinjavamo zbog nesporazuma. Ako ste raspoloženi možemo i da ostvarimo neki vid saradnje pošto su nam potrebni saradnici u svim državama balkana.
Pozdrav od turizmabalkana.com

eto moguće još jedne suradnje, ako znaš na šta mislim Wink
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #59 on: March 10, 2011, 11:33:16 »

Ne znam, nista jos o tome. Sve zavisi o njihovom povratnom odgovoru na kakav vid suradnje su oni mislili... Ali to pustite da bude moja stvar ...
Logged


Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 78   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.03 seconds with 21 queries.