bhbus.ba
May 02, 2024, 04:43:47 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 78   Go Down
  Print  
Author Topic: Chat tema  (Read 244200 times)
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #705 on: August 18, 2013, 11:42:43 »

aaaa to je onda garant ovaj, samo što ima sad reklame:
Ovo su nas posjetili razigrani i raspjevani janezi, promovirajući svoje turističke adute










inače, na spratu su gradska sjedišta, dok su dole turistička.
Logged


faca008
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 136



« Reply #706 on: August 18, 2013, 13:40:33 »

99 posto da je taj Smiley
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #707 on: August 18, 2013, 16:18:42 »

100% Cheesy
Viđen danas u Sarajevu, to je to Cheesy
Logged


Marko Misic
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 24



« Reply #708 on: August 21, 2013, 10:35:30 »

Sta se radi xD
Logged

Setra and Neoplan <3
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #709 on: August 22, 2013, 17:48:19 »

Neke firme zabranjuju puštanje turbofolka u svojim autobusima, npr. kod Smiljića je isključivo strana ili domaća pop muzika...Ti narodnjaci možda i jesu za dernečenja ali za putovanja nikako nisu, to je bar moje mišljenje.

Ljudi, ja se divim vozačima koji voze na ekskurzije! Konkretno vozači koji su nas vozili, skidam im kapu, kako ljudi mogu 21 sat do Grčke jedan te isti CD slušati, i to na volume 100! Grin Sandra Afrika - Devojka tvog druga, Jelena Rozga - Nirvana, Bebi dol - Brazil, Ana Bekuta - Zlatiborske zore, Funky G - Jel ti žao, SARS, bilo je i nekoliko narodnih i naravno Djomla KS & Nixxy feat Nikita - Cekam te u Budvi. Ovu zadnju pojačajte maksimalno pa recite kakva je za vožnju busa (ne busom). Cheesy
« Last Edit: August 22, 2013, 17:58:54 by makljen1123 » Logged

Setra S 417 HDH !!!

vwgolfmk1
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 40


Budući vozač a trenutno


« Reply #710 on: August 23, 2013, 11:18:58 »

Neke firme zabranjuju puštanje turbofolka u svojim autobusima, npr. kod Smiljića je isključivo strana ili domaća pop muzika...Ti narodnjaci možda i jesu za dernečenja ali za putovanja nikako nisu, to je bar moje mišljenje.

Hah, zanimljivo, imali smo mi jednoga koji je pustao narodnjake u busu, raspali na najjače da svi čuju kuda god prolazi Grin
Njega ne briga koga vozi ni di ali su mu počeli govoriti da nije u redu pa je poslje pustao samo kad bi đake vozio...
Logged

'ko rano rani, sam u nju upadne, al' ćud nikad. :DDDDDDDD
faca008
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 136



« Reply #711 on: August 23, 2013, 15:47:03 »

muzika i nekako ali kada mi otvori onaj mali prozorcic pa zapali cigaru eee ja bih ga izbacio kroz njega...
Logged
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #712 on: August 23, 2013, 16:04:14 »

Pričaj mi o tome... Nisam protiv pušača, ali nisam pušač; ako šteti sebi - ne mora drugima; fino stoji znak "ZABRANJENO PUŠENJE" i kako ga putnici poštuju, tako ga moraju poštovati i vozači!
Logged

Setra S 417 HDH !!!

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #713 on: August 23, 2013, 16:41:22 »

Izvinite ali ja smatram da niste u pravu...Kao prvo vi nemate nimalo iskustva sa vožnjom i ne znate kako je teško nekad ostati budan a cigarete pomažu vozačima u tome. Vozači na leđima sve nas u busu nose, i njima se treba progledati kroz prste. Vi budete u busu to jedno putovanje, a oni su u njemu svakodnevno. Putnici ionako i ne osjete dim, jer klima obavi svoje a i većina dima ''izleti'' kroz prozor.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
vwgolfmk1
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 40


Budući vozač a trenutno


« Reply #714 on: August 23, 2013, 16:48:06 »

Možda nisam vozač autobusa ali sam do nedavno u autobusu bio svaki dan po sat ipo sigurno, i nije mi nikako dosadila vožnja. Vozačima je to sigurno 100 puta drugačije ali meni nikad nije dosadila vožnja, mogao bi di bilo. I sam ću ići na doškolovanje za vozača  Wink
Logged

'ko rano rani, sam u nju upadne, al' ćud nikad. :DDDDDDDD
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #715 on: August 29, 2013, 00:43:23 »

Izvinite ali ja smatram da niste u pravu...Kao prvo vi nemate nimalo iskustva sa vožnjom i ne znate kako je teško nekad ostati budan a cigarete pomažu vozačima u tome. Vozači na leđima sve nas u busu nose, i njima se treba progledati kroz prste. Vi budete u busu to jedno putovanje, a oni su u njemu svakodnevno. Putnici ionako i ne osjete dim, jer klima obavi svoje a i većina dima ''izleti'' kroz prozor.

a pauze, kafa, red bull i ostalo?
Logged


VOLVO
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 302



« Reply #716 on: August 29, 2013, 11:59:25 »

Ma u Globtour-u puca Ex yu Rock mix,opuštajuća mjuza Wink
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #717 on: August 29, 2013, 12:50:37 »

Izvinite ali ja smatram da niste u pravu...Kao prvo vi nemate nimalo iskustva sa vožnjom i ne znate kako je teško nekad ostati budan a cigarete pomažu vozačima u tome. Vozači na leđima sve nas u busu nose, i njima se treba progledati kroz prste. Vi budete u busu to jedno putovanje, a oni su u njemu svakodnevno. Putnici ionako i ne osjete dim, jer klima obavi svoje a i većina dima ''izleti'' kroz prozor.

a pauze, kafa, red bull i ostalo?

Sve je to ok, ali i dalje stojim iza toga da ih treba razumjeti....nimalo nije lako voziti po cijele dane i noći i ostati koncentrisan. Osim toga, putnici te cigarete i ne osjete, rekoh već da klima odradi svoje a i većina dima ode kroz prozor.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #718 on: August 29, 2013, 13:20:52 »

E fine smo se teme dotakli .. Kad smo vec kod toga otac mi je vozac oko 37 godina .. Dobio je oboljenje "profesionalne kičme" sad je 60% invalid i ima problema sa nogom.. takodjer imao je 3 operacije čira na zeludcu .. Razlog tome je nezdrava hrana, znači konstatno si na putu jedes svega i svacega, pušenje kafa itd ..  Kad smo kod muzike obozavam domaci ex-yu rock (Azra, Kerber, Piloti, Vatreni Poljubac, Generacija 5, Galija, Bolero, Bajaga, Crvena Jabuka, Daleka Obala, Jura Stublić, Miladin Šobić, Osvajači, Valentino  naravno Dino Merlin, Čola itd itd    .. Naravno poslusa se koja i narodna balada (Halid, Haris, Šaban, Miroslav, Toma, Tozavac, Legende), bez onih Cica, Mica, Zorica, Maja itd .. obavezno sevdah, u zadnje vrijeme često su to obrade pjesama (Mostar sevdah reunion, Vanja Muhović, Divanhana , i obavezno Safet, Zaim i ostali .. Neki sam dan "sprzio" 20 tak CD-ova vozačima APB-a našlo se tu oko 150 pjesama domaćih rock balada, i 15-tak narodnih .. Mora se svakome udovoljiti..  Koliko god vozač misli na sebe mora i putnike obrnuto .. Vozači zapale cigaretu najčešće uvečer, kad je gluho doba, kad nema muzike znači od 01:00 - 05:00 i to je najteze vrijeme za voziti, kad se prozor otvori to se i ne osjeti, jer izvuce dim vani ..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #719 on: August 29, 2013, 13:25:30 »

Još jedna stvar mi je neprihvatljiva da vozači voze u trenirkama majicama, kariranim košuljama, tekses farmerkama itd ..
« Last Edit: August 29, 2013, 13:28:28 by Setra 417 HDH » Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Pages: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 78   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.051 seconds with 20 queries.